Jdi na obsah Jdi na menu
 


Abychom se stali "člověkem", nepotřebujeme...

13. 5. 2012

 

...mít IQ 160, ani tučné konto...

 

boy-africa.jpg

 

Komentáře

Přehled komentářů

člověk

(vlasta, 22. 5. 2012 7:09)

Pracovala jsem teď asi týden v kravíně-dojit,uklidit,hodit šrot.....co jsem tam však viděla,rozklepala jsem se a s pláčem utekla a bylo po brigádě-tři bytosti co si neoprávěně říkají ,,člověk" mlátili lopatama vší silou otelenou kravku,protože nevěděla co se od ní chce.Po oznámení,že už mě tam nikdo neuvidí,se mě zootechnik ani nezeptal co se stalo a SMÁL SE.

Re: člověk

(Aridan, 22. 5. 2012 18:07)

Milá Vlasti,
pokud se chcete dozvědět více o tom, jaký skutečně je "člověk", stačí sledovat posledních pár příspěvků sekce Vzkazy a pozdravy.
K Vaší zkušenosti z kravína - sám jsem mezi nimi trávil mnoho čaasu a znám je. Nejsmutnější na tom je, jak na nás s důvěrou a oddaností veškeré dokonalé stvoření kolem hledí - jsme pro ně doslova Bohy a my se k nim takto s pýchou chováme jen proto, že nemají natolik vyvinutou inteligenci... Pokud se chcete opravdu na člověka podívat ve své podstatě, jukněte na youtube na spojení Gary Yurofsky.
S díky Aridan

Re: Re: člověk

(vlasta, 23. 5. 2012 6:48)

Aridane,mrkla jsem na některé poslední vzkazy-těšila se,že se dozvím něco nového a hlavně chytrého-jen jsem vykulila očka,myslím,že se asi někteří spletli a chtěli psát někam jinam.Jinak si to vysvětlit neumím.Takových a podobných taky pár znám.Přeju Ti hodně síly.

Narození

(GinBaw, 22. 5. 2012 14:52)

Nejdůležitější je se jako zdravý člověk narodit a pak mít správné vedení pro začátky cesty životem, než se dokážeme sami od života správně učit.

Re: Narození

(Aridan, 22. 5. 2012 18:03)

Jde o iniciační kód a jeho vložení do právě zrozené lidské bytosti našimi prapředky a rozhodnutí dalšího konání námi samými. Buď se semínko poznání ujme a rozroste nebo zajde mezi neúrodnými hrubými hroudami plnými ostrého kamení a suchého písku...
Moc Vám děkuji milý Ginbaw
Aridan

důležité

(lobo, 21. 5. 2012 8:40)

je nemít v hlavě nasráno, protože jinak se nejedná o člověka ale o zvíře.

člověk

(vlasta2810, 17. 5. 2012 6:24)

Myslím,že je důležité dobré srdce.Celý život si přeji jediné-být dobrým člověkem.Rozhodně to není snadné a jednoduché a nepřichází samo,stále na sobě pracuji a taky si i musím poručit a někdy i přemýšlet,abych se rozhodla dobře.Někdy se to i nepovede.Příště však ano.A když ne,tak přezpříště.Nevzdávám se.A věřím,že je to nakažlivé-dobrý člověk.