Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zemětřesení Japonsko, Nový Zéland, Hawai a Filipíny

22. 2. 2011

 

Země se chvěje, stejně jako my sami

 

japan-eruption.jpgTransformace naší planety a doby změn pokračují - po prvotních erupcích sopky na Japonských ostrovech - viz foto, na sebe nenechal dlouho čekat výbuch další sopky Bulusan na Filipinách, který během 24 hodin vydechl dokonce dvakrát za sebou.

Na to plynule navazuje sopečná aktivita obřího vulkánu na Havaji i v Africkém Kongu.

Konkrétně na Filipinách je situace taková, že sopečný prach v tuto chvíli odcloňuje sluneční svit i leteckou dopravu v bezprostředním okolí. Tento pohled nevidíme poprvé - je vystižen v předchozí erupci Islandské sopky Eyjafjalajokul - viz detailní článek v tomto odkazu

Sopečný vulkán na Filipinách Bulusan se po několika předchozích rovněž přihlásil o slovo dne 21.2.2011 - dokonce dvakrát během 24 hodin.

 

 

Tato zpráva samozřejmě nemohla uniknout ani našim lokálním mediím: viz tento odkaz.

 

Další aktivita naší planety, která vzbudila rozruch je zemětřesení o síle 6,3 Richterovy stupnice na Novém Zélandu. Stupeň zpustošení místa zasaženého zemětřesením je znatelný nejen na lidských životech , ale rovněž na materiální újmě jako takové.

   

 

 

Pokud se týká Japonského vulkánu, který je zobrazen na první ilustrativní fotografii, je zde předpoklad, že bude jeho aktivita činná po dobu dokonce několika měsíců - o tom nás informuje Washington Post - viz tento odkaz.

 

Podíváme-li se na vzdálenější místo - dne 19.února 2011 - Havaj - ani tady není klid a mír - sopečná aktivtita je evidentní i zde a hladina lávy dokonce dosahuje nejvyšších hodnot, které byly doposud evidovány - viz tento odkaz.

K tomu doplňuji informaci ze dne 18.února roku 2011 - oblast afrického Konga, kde se objevuje další aktivní vulkán - Goma, který o sobě dává jasně vědět takovým způsobem, že z více než 120.000 tamních obyvatel udělal během mžiku doslova bezdomovce - viz tento odkaz.  Další informace nám říkají, že je sopka připravená na další erupci, která je v blízké budoucnosti téměř jistá.

 

Náhody? 

Těžko - naše Matka Země se skutečně probouzí stále víc a víc a čas dokonalé očisty začíná byýt stále více zřejmý. Žijeme v úžasné době změn a nastavování nového rovnovážného stavu - toto nelze pominout pouhým mávnutím rukou. 

To, že se o všem veřejně nemluví, neznamená, že se tak neděje. Pomozme zásadním změnám, které jsou stále více znatelné naším pozitivním myšlením, které pomáhá transformaci naší planety jako takové.earth-in-hands.jpg

 

Je to NAŠE planeta a je to NAŠE budoucnost, proto NAŠE myšlenky a pozitivní postoj stojí za to, co do nich budeme do budoucna projektovat.

NAŠE myšlenky jsou daleko silnější, než si jen dokážeme představit - v tom spočívá naše tvořivá BOŽSKÁ síla.

Více v tomto odkazu a zejména v tomto důležitém odkazu

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Erupce sopky na Hawaii

(Zenko.Idane, 15. 3. 2011 20:27)

http://www.stream.cz/video/568074-erupce-sopky-na-hawaii , 8. 3. 2011 - Hawaiiská sopka Kilauea byl průběžně aktivní posledních 28 let, nyní se opět trochu více probudila k životu. Tryskající žhavou lávu lze pozorovat z bezpečné vzdálenosti asi 2,5km... , 13. 3. 2011 - Unikátní záběr propadnutí hrdla aktuálně činného vulkánu Kilauea. http://www.stream.cz/video/569622-propadnuti-hrdla-vulkanu-kilauea-na-hawaii

Pakistán

(Zenko.Idane, 9. 3. 2011 0:50)

Trhliny v zemi , http://www.youtube.com/watch?v=Eg0pMzqoe7c&feature=player_embedded

Něco z Hawaje

(Zenko.Idane, 7. 3. 2011 19:28)

je to celkem čerstvé a pěkně jim to tam bublá přímo ze země http://www.bigislandvideonews.com/2011/03/05/video-first-look-at-new-volcano-fissure-erupting-in-hawaii/

Záhadné trhliny v Peru

(Zenko.Idane, 27. 2. 2011 20:54)

Také zajímavé, třeba možná souvislost? http://www.osud.biz/priroda/zahadne-trhliny-v-peru/

Zemětřesení

(illuminati, 24. 2. 2011 16:37)

Dnes bylo zaznamenáno i menší zemětřesení v ČR
http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php?area=eu&lang=eng

Re: Zemětřesení

(Jarin, 26. 2. 2011 11:32)

Jasně, to je zaznamenáno každou chvíli, ale tyto hodnoty kolem 2 jsou téměř nepostřehnutelné;
http://www.emsc-csem.org/Images/QDM_EVENTS/2011/02/25/GFZIIZ25.regional.seismicity.jpg

Zemětřesení

(illuminati, 24. 2. 2011 16:37)

Dnes bylo zaznamenáno i menší zemětřesení v ČR
http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php?area=eu&lang=eng

poznámka

(jitka, 24. 2. 2011 10:32)

Svédska TV uvedla v techto dnech na Kanalu o poznaní/vedení film: "Jak vznikají kontynenty". Obsahem byla animace Skalistých hor aj. V dialogu byla mala poznámka o Zemskych seismyckych deskach, "jejichz cas k pohybu je v blízké dobe" ...

Činnost

(illuminati, 22. 2. 2011 23:49)

Ano probudila se spousta vulkánů a sopek. A dnes jsou mohutné zemětřesení po celé planetě, v polsku bylo přes 4 stupně. O tom, co se děje na Novém Zéland radši nemluvě, tam jsou docela velké zemětřesení (přes 6 stupnů richterovy stupnice) a bylo jich víc za sebou.