Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vražedné okurky ze Španělska a světová ekonomika

5. 6. 2011

 

 

Jak je to snadné – stačí tak málo.

 

 

Označit někoho všemi masmédii za nedůvěryhodného, za šiřitele epidemie, za neviditelného zabijáka, za příčinu současných evropských potíží, za strůjce zla a obecné názory většiny osob, obvykle podpořené předsudky a negativními reportážemi nejsilnějších médií, již vykonají své.

 

Ještě před několika dny – Španělsko – bylo skloňovaným synonymem zla.

cucumber.jpg

 

Kvůli „jejich“ nákaze nepochybně ze Španělských okurek, je již evidováno několik mrtvých, kteří trpěli zcela stejnými příznaky krvácivých průjmových onemocnění.  

 

 

 

Španělsko je rázem prokleté zlo…

 

Nebo není?

 

Okurky ze Španělska jsou podle všeho přeci v pořádku, ne?

 

 

 

Pojďme trochu odbočit – jen na chvilku – bude to stát za to.

 

Které jsou nejsilnější ekonomiky světa?

 

Samozřejmě dlouhodobě USA, následuje dle všeho Čína – dnes z exportního pohledu spíše opačně – v segmentu elektroniky to vždy bylo Japonsko, které Spojené státy svými výrobky drtilo – dnes díky úspěšnému rozpadu ekonomiky díky „objektivním příčinám“, se Japonsko hluboce propadá a jeho pověst ničitele světového zdraví šířením radiace mu rovněž nijak neprospívá. Dominuje a profituje v tomto směru USA a další supervelmoce.

 

 

 

Co takhle blízký východ a co do nepokojů stále živé arabské země?

 

Po úžasné přehlídce samozvané „pomoci“ nebohým a týraným lidem arabského bloku nelítostnými tyrany, které si navíc sami zvolili, postupně řízenými a provokovanými nepokoji přes Egypt, Tunisko, Lýbii, se opět USA nabízí jako zachránce a řešitel pomoci z krize a je dle vlastních slov odhodláno učinit stabilizační kroky.

 

To, že válku na východě i svrhnutí Kaddáfího účelově vyvolalo, již za pomoci medií, které nás krmí jinými důležitými věcmi, nějak rychle zapomínáme.

 

Asi nebude tajemstvím, že nešlo o nic jiného než o silovou okupaci za pomoci svých nejbližších spojenců – NATO – s cílem získat převahu a vlastnit tamní zdroje velice kvalitní ropy a pitné vody pod Saharou.  

 

 

 

A nyní zpět do Evropy

 

Která je nejsilnější ekonomika v samotné Evropě?

 

Nepochybně Německá, následuje Francie, v pozadí nestojí Anglie a ve vzdálenějším východním bloku nesmíme určitě pominout Rusko.

 

Situace odvážných Španělských občanů, kteří si tvrdě stojí za svým, si získává na masové popularitě a je docela možné, že se jim podaří nahlodat mocenské struktury stejným způsobem, jak se nedávno povedlo na Islandu.

 

O událostech na Islandu jsme však nebyli téměř vůbec hlavními medii informováni - slyšeli jsme však úplně vše o Lýbii - tedy to, co jsme slyšet a vidět měli...

 

 

 

Ostrov proměn - Island

 

Velice rychle shrnu události pro ty, kteří nemají k dispozici více informací. V tuto chvíli nejde o mimořádné sopečné aktivity, které symbolicky přinášejí změnu, ale něco z dění státu samotného:

 

Lidé na Islandu se jednoduše odmítli zodpovídat za chyby politiků a spojili se jako jeden „muž“.

 

island-nepokoje.jpgŠlo především o vysoké dluhy, které špatná politika vlády vytvořila – tedy nikoliv chybou samotných občanů.

 

Viz důležitý a rozsáhle pojatý článek Stát-vymáhat a danit, kde jdeme v této věci přímo do konkrétních detailů.

 

 

Velké banky byly znárodněny a bylo rozhodnuto, že lidé jednoduše vzniklé dluhy vůči Holandsku a Britanii ve výši přes 3,4 miliónů EUR nepřijmou a hradit je odmítli.

 

Vysoce postavení bankéři i politici buď uprchli nebo jsou dnes již zatčeni a lidé šli masově do ulic.

 

Protesty před parlamentem neměly konce, nakonec předseda vlády (u nás pan Nečas  - příznačné jméno naší době, že?) odstupuje a celá vláda je vyměněna vládou lidu.

 

Jinými slovy a velice stručně řečeno – strůjci a příčiny všeho zla byli vyhnáni, zatčeni či svrženi a vlády se ujal samotný lid – vřed odsávající nejvíce energie byl odstraněn a pevně věřme, že bude na nějakou dobu klid, protože vytvoření další nákazy si lidé nepochybně dobře ohlídají.  

Něco podobného nyní zažíváme i u nás a čím rychleji řez provedeme, bude nám lépe. 

 

 

 

Probouzející se Španělsko

 

Něco rovněž obdobného se nyní děje ve Španělsku a je zapotřebí naše probouzení z pohledu a pozice vládnoucích sil urychleně zpomalit a dobré jméno odhodlaných Španělských revolucionářů jakýmkoliv možným způsobem patřičně poškodit.

 

Vytvořila se tedy působivá epizoda vražedných okurek, která měla samotné Španělsko jaksi nepřímo, zato velice tvrdě potrestat a od zbytku EU odříznout.

 

Zájem o většinu jejich zemědělských produktů poklesne, budou muset jít zákonitě s cenami dolů, jejich národní produkt se postupně propadne, turistický ruch půjde k nule, vzroste tím pádem nezaměstnanost a celá Evropa bude žít ve strachu před oním strašlivým Španělskem – proto s ním přestane obchodovat a nakonec i komunikovat.

 

Zafungovalo to jako test doslova BEZVADNĚ.

 

Původní tvrzení, že jde o původce nákazy Španělsko, se však během několika málo dní vyvrátilo a hned celých 196 okurek dovezených do naší krásné republiky nebylo potvrzeno za zdraví nebezpečné.

 

Španělsko si samozřejmě a správně řeklo o své a náhrady v podobě 4,9 miliardy našich Korun se budou snažit za každou cenu prosadit - bylo poškozeno jejich dobré jméno i státní + exportní byznys.

 

Video nepokojů ve Španěsku - obdobné našemu listopadu 1989:

 

 

 

 

Dobrá, Evropa se zase hýbe, akce s okurkami ve Španělsku krásně zabrala a proto můžeme pokročit k další a ještě tvrdší lekci šíření strachu v Evropě.

 

Mediálním cílem útoku je nyní tedy Německo – jak jsme již psali – nejsilnější ekonomický tahoun Evropy nejen v exportním sektoru.

 

Media proto tvrdí: původcem děsivé střevní nemoci, která zabila již několik desítek lidí, je Německo – konkrétně nepříliš veliká restaurace, snad někde v Hamburgu. Příčinou je údajně nedobře upravené maso či fazolové klíčky.

 

 

To je ale překvapení, že? Zrovna Hamburg – hlavní obchodní tepna mezi hamburg.jpgvýchodem a západem po moři, jeden z největších Evropských námořních obchodních uzlů, kam proudí tisíce tun zboží především z Asie. Navazují kamionové pozemní přepravy a železniční i letecké tratě.

 

Německo je trnem v oku mnoha lidem neboť jejich pro-environmentální rozhodnutí zrušit své jaderné elektrárny povede v příštím roce jen u nás ke zdražení elektrické energie o celých 30%. To se dotkne i všech okolních států...

 

Teď ještě tvrzení, že původcem strašné bakterie je Německo a jejich slavné pivní FESTY?  Nebo že by snad skutečně Španělsko? Maso, okurky či klíčky?

Velké pochyby a nejistota čemu a komu vlastně uvěřit…

 

 

 

Kdo bude mít ze všeho profit?

 

Podlomením fungování tohoto důležitého dopravního uzlu pro Evropu a jeho oslabením, bude mít prospěch kdo?

Nedůvěryhodnými surovinami ze Španělska, nekvalitními surovinami a masem z Německa může mít profit pouze ekonomika jiná.

 

Jaká ?

 

Nejen ta, která má již dlouhou dobu pořádné potíže a která musí pravidelně svou monetární politiku aktualizovat a své státní rezervy vlastněné soukromými osobami nesmyslně a bez logiky a možnosti finálního ukončení tohoto cyklu navyšovat...

 

Japonsko je již oslabeno, arabský svět je pomalu a postupně pod kontrolou, nepokoje na Islandu a ve Španělsku se již řeší silou samovolně, Francie sympatizuje se Španěly ale nic se zásadního neděje, neexistující a deset let mrtvý Usáma byl veleslavně dopaden, Německo a celá Evropa půjde pomalu na kolena a kdo bude překvapivým zachráncem tohoto dění?

 

Kdo nabídne jako obvykle "nezištnou pomoc" stejně jako pár hodin po zemětřesení na Haiti či chvíli po zemětřesení v Japonsku?

 

Kdo se náhle objeví jako Anděl spásy s řešením v podobě například zázračně účinné vakcíny?

 

Že by jedna jediná světová vláda vyvolených a samozvaných?

 

 

 

To snad NE!

 

Co je těžší? Přebírat za svého partnera postupně jednotlivé státy nebo hned celou Evropskou Unii a dát jí řešení v podobě zázračné léčby či vakcíny?

 

Unie je v podstatě obdobou shodného uskupení, jakým jsou Spojené státy americké a mohla by se bez potíží jmenovat Spojené státy evropské…

A to je již krůček od Spojených států světových a jedné vládě.

 

Už jsem nám všem myslím napověděl příliš.

 

 

 

Je bakterie uměle vyrobená?

 

Docela bych se vsadil, že virus Escherichia Coli je nový druh uměle vzniklé nákazy, šířené záměrně mezi námi všemi s jediným cílem - rozšířit strach, paniku a nejistotu a bezprostředně tak stále více spoléhat na escherichia-coli.jpgřešení, které nám jako jedině účinné poskytne chytře nastavený Systém moci.

 

V tuto chvíli mám na mysli zdravotní a farmaceutické giganty – viz nedávný pokus WHO (Světové zdravotnické organizace) s ptačí chřipkou a povinnými vakcínami i objednávkami za miliardy.

 

O systému a naší Svobodě jsme si více psali v tomto zásadním článku.

 

Vůbec bych se nedivil, že by tento virus či nemoc nebyla dílem probuzených Islandských vulkánů, které soptí  a vysílají prach do všech koutů Světa jak se již dělo i před tisíci lety, ale že jde o stejnou nemoc na objednávku, jakou byl na zakázku vyrobený virus AIDS – HIV, který se tak rapidně rozšířil.

 

Toto potvrzují i dosavadní překvapivá zjištění odborníků v odkazech na závěr článku. Testy viru HIV - AIDS totiž skutečně prokázaly, že tento virus byl uměle sestrojen, neboť sám vzniknout prostě nemohl (více například dílo Dr. Leonarda Horowitze)

 

Připomínám jistě zcela nezanedbatelnou "náhodu", že právě dnes je to přesně třicet let od objevení viru HIV-AIDS ve Světě a který má na svědomí již 30 milionů mrtvých. Dnes je nakaženo přes 33 milionů lidí, z toho celých 22 milionů v Africe.

 

Vůbec se nejspíše nebudeme mýlit, když řekneme, že někdo toto smutné výročí oslavuje novým trumfem, který se před pár dny objevil... 

 

 

 

MY SAMI

 

Proto - nebojme se říci NE, nebojme se uposlechnout to, co cítíme, že je naopak správné, nebojme se v klíčových věcech nejprve názorově a následně i činy spojit. V tom je naše obrovská síla a mnozí to chápou velice jasně.

 

Rozdělení jsme již byli dlouho a naše spojení pro dobrou věc je stejně po vzoru Islandu, jehož vzkazu ostatním se dnes bojí i takové osoby jako Sarkozy, Berlusconi, Zapatera či Merkelová, neodvratitelné.

 

Více o Internetu a našem vzájemném propojení v tomto odkazu.

 

 

 

Pravda se nedá zastavit, dá se jen skrze uměle šířený strach zpomalit.

 

 

NEBOJME SE - A BUĎME KONEČNĚ SAMI SEBOU !

 

NIKOMU NEPATŘÍME, JEN SAMI SOBĚ A NAŠE DAŇ ZA ŽIVOT JE NÁŠ ŽIVOT SAMOTNÝ !!!

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

 

__________________________________________________________

 

Související odkazy:

http://www.ct24.cz/svet/125259-nakaza-strevni-chripky-se-pry-siri-ze-spanelskych-okurek/

http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/28236-smrtici-krvacivou-nakazu-zpusobily-okurky-ze-spanelska/

http://m.ihned.cz/c4-10029970-52013050-700000_pdadetail-ohniskem-smrtelne-strevni-nakazy-muze-byt-nove-restaurace-v-lubecku

http://aktualne.centrum.cz/pda/clanek.phtml?id=702654

http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/nakaza-bakterii-ehec-se-zrejme-rozsirila-diky-hafenfestu-v-hamburku--903008

http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/902077

http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/901970

http://www.mediafax.cz/zahranici/3230147-Spanele-hrozi-odvetou-za-obvineni-z-rozsireni-nakazy

http://www.euractiv.cz/print-version/clanek/socialni-nepokoje-zachvatily-evropu-zasazenou-celosvetovou-recesi-005557

http://zpravy.idnes.cz/krize-na-islandu-vrcholi-premier-ohlasil-predcasne-volby-pzl-/zahranicni.aspx?c=A090123_142606_zahranicni_stf

http://ee.dunres.sk/clanky.php?id=2645

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/235361-nemci-odhalili-puvod-vrazedne-bakterie-ve-fazolovych-vyhoncich.html

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

okurky

(vlasta, 6. 6. 2011 6:52)

V okamžiku zprávy o okurkách mě napadlo,že jde o ůmysl poškodit Španělsko,ale tady je to logicky rozebráno.V nedělním pořadu s Václavem Moravcem jsem se musela smát,jak se o věci mluvilo a přitom nic neřeklo!Bylo mi jasné,že to je lež,okurky jím stále stejně a je mi líto lidí,kteří se dřou aby se uživili a někdo ,,nečestný" jim obživu vezme.Vždyť to se může stát i nám,Čechům.Proto si myslím,NEBÁT SE NIČEHO.

Re: okurky

(daniela, 9. 7. 2011 20:01)

Ano, odnesly to okurky, ještě ty jediné mají chuť po okurkách... Rajčata to odnést nemohly, neboť jejich chuť již byla zmněněna dávno. Jen někteří pěstitelé v Čechách dokáží vypěstovat ty "pravá rajčata" s tou svojí typickou chutí rajčat. Chléb s máslem a na to plátky rajčat té pravé chuti, vzpomínám jako dobu dávno minulou.
Předmětem zájmu je nastrkat sem geneticky modifikované potraviny bez chuti. Proto jsme se stali součásti EU, abychom žrali tyto blafy a byli dobře ovládatelní.

Re: okurky

(daniela, 9. 7. 2011 20:02)

Ano, odnesly to okurky, ještě ty jediné mají chuť po okurkách... Rajčata to odnést nemohly, neboť jejich chuť již byla zmněněna dávno. Jen někteří pěstitelé v Čechách dokáží vypěstovat ty "pravá rajčata" s tou svojí typickou chutí rajčat. Chléb s máslem a na to plátky rajčat té pravé chuti, vzpomínám jako dobu dávno minulou.
Předmětem zájmu je nastrkat sem geneticky modifikované potraviny bez chuti. Proto jsme se stali součásti EU, abychom žrali tyto blafy a byli dobře ovládatelní.

Kocourkov ??

(Zenko.Idane, 13. 6. 2011 1:59)

http://www.youtube.com/watch?v=GlxWLrfcIeE&feature=share , http://www.reformy.cz/zpravy/dan-na-prd/ , zřejmě to myslí vážně??

Z komentářů

(Zenko.Idane, 13. 6. 2011 1:20)

Vono taky hodně záleží na způsobu vypěstování.Pokud jde o klasiku na poli nebo zahradě, kde způsob je klasika, potažmo mršina předem jde do země připravené půdy kde se to dále zalévá i má to déšť, slunce ,vítr, proměnou teplotu je to prostě neškodné, tak pak zkvasí v té půdě, ty sračky i kořený si postupně přerušovaně natahují.Ale pokud to je uměle pěstované do specielních květináčů kde je rozmíchaná mršina hnůj v míchačce od ní vedou hadičky jak na benzín u motorky do karburátoru a k tomu je přidaná chemie dále je to ve skleníkové hale no tak se není čemu divit, plynule to zelenina natahuje jak houba nemá tam co zkvasit je s toho zeleninový mor. Dobrou chuť s polední siestou na hajzlu a to je ten lepší způsob. Když to tak ještě vyjde.Ještě jsem neviděl nikde nic, že by se někde dalo na hnojišti zdravě žít.

Farmagedon

(Zenko.Idane, 13. 6. 2011 1:09)

No jak to napsat jednoduše a stručně? Tak třeba v Americe prý už distribuce přímo čerstvého mléka je snad trestný čin. a hodně věcí se tam změnilo farmáři jsou vládou a policií šikanováni. viz třeba ukázka z tohoto videa, http://www.youtube.com/watch?v=IH_my56FkuQ , a snad podle toho co se ted snaží předvádět to vypadá že se možná budou snažit prosadit podobné zákony? Zákony proti lidem a proti zdravému rozumu?

V Thajsku objevili nebezpečnou E.coli! V KVĚTÁKU z Evropy

(Zenko.Idane, 12. 6. 2011 12:18)

už to snad přehanějí?? http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/v-thajsku-objevili-nebezpecnou-e-coli-v-kvetaku-z-evropy.html

Re: V Thajsku objevili nebezpečnou E.coli! V KVĚTÁKU z Evropy

(Aridan, 12. 6. 2011 15:19)

Díky za odkaz Zenko,
evidentně se plán cíllené distribuce po Světě naplňuje a tlak na cenu "zdravých" potravin se doslova podbízí...
Aridan

Okurky

(Orioniti, 12. 6. 2011 2:23)

Nejde to precist cele, je to totiz ttrochu nudne. To, co se nam zda zle, pretransformuji okamzite a ono mi to neublizim, at je to co chce, Je ale treba k tomu mit silu, verit tomu. Z druhe strany kdo vi, ktery virus je na co. Kdo to vsechno vi? Jeden na imunitu, aby se dostala, druhy aby se nedostala, treti na transformaci DNA atd. atd. Universum nezna slovo NE. Proto kodokoliv napise neco jako zakaz nebo prikaz, tak prikazuje opak, ze ano. Proto bible nefunguje, to vis ne> Rikas lidem, aby se bali. Proc? Proc to delas?.

hovno hovno slavnej soude :-)

(wivo, 10. 6. 2011 14:02)

Češi zůstanou na této planetě jako poslední lidské bytosti.
Víte proč?
Protože zatímco všude na světě už budou zbytky lidí mezi sebou bojovat o poslední kus žvance, tak jenom tady v Čechách se bude furt na internetu dokola debatit o dalším shromáždění a dalších stávkách proti systému :-))))

huráááá poďte budem si jen psát jak je ten systém špatnej a jak cítíme ty změny :-))

Re: hovno hovno slavnej soude :-)

(a co, 10. 6. 2011 14:48)

by tedy Češi měli dělat?!Neplácej zbytečně a dej nějaký návrh

Re: Re: hovno hovno slavnej soude :-)

(wivo, 10. 6. 2011 15:52)

Češi nemusí dělat nic, ono se to obvykle vyřeší samo - Takový je náš typicky český přístup k problémům. To samé platí se stávkama - Kdyby se stávky měly konat mimo pracovní dobu, tak by u nás nikdo tento pojem ani neznal :-))

moje návrhy co dělat jsem vyjádřil v mnoha mých minulých příspěvcích - stačí zde zalistovat. Nebo jsme opět u té lenosti?

Re: Re: Re: hovno hovno slavnej soude :-)

(večernice, 10. 6. 2011 21:25)

-když je tu někdo nový,nemusí znát Tvé předchozí myšlenky zde porůznu vyjádřené
- naštěstí se v dějinách českého národa vyskytovali lidé opačně smýšlející než Ty

Nic nového pod sluncem: Divide et impera Rozděl a panuj

(Dagmar Vaněčková, 10. 6. 2011 20:48)

Protože znám Evropu od Islandu po Gibraltar(vyslov prosím španělsky Chibraltar), myslím vlastní hlavou, občas píši, snažím se být pokorná vůči přírodě a vyšší moci, v níž věřím, stěží se mohu dozvědět něco nového, než věděl Sókrates, Komenský, Nietsche, rozhořčení ano, nikoliv násilí.

Hra na jednu bránu

(janko, 6. 6. 2011 9:07)

..tak mě napadá, že ti, co nám plánují život ve strachu, ti vždy měli své lidi tam, kam směřovali další vývoj. Island může být podobným "demíčkem" jako celé období socializmu - které vyzkoušelo fungování řízené společnosti z jednoho centra.
To, že se nic nedovídáme z medií, to bohužel už také není argument. Tyhle "testy oveček" na vzorku populace (státu) mohou být testem na celosvětový krach financí, dlouhodobě připravovaný a řízený.

Pokud je situace na Zemi řízená z "větší vzdálenosti", tak se patrně musí počkat na okamžik, kdy se globální podvědomí o lžisystému, ve kterém žijeme - překlopí do globálního vědomi.
Cesta je poměrně jasná. Ovečky (lidé, nemající čas zkoumat informace z mediií protože musí makat od rána do večera kvůli obživě) si začnou všímat, že rozpor mezi strachem šířeným z medií neodpovídá skutečnosti. Pomohou k tomu nejspíš media jako Fejsdrbna a další.
Zároveň nenažranost majitelů médií a tím i moci nejspíš způsobí, že tito přhlédnou okamžik, kdy je možné rozjetý vlak ještě ubrzdit.
samospád vývoje pak vytvoří z jejich snah grotesku, které se budou posmívat i ty ovečky.
A ta číst populace, která si uvědomuje tyto trendy, ta už dnes připravuje jiné přerozdělovací systémy pro hodnotu lidské práce v libovolné oblasti.

Bez pomoci od vyspělejších lidských civilizací se naše společnost ubírá k opakování historie v Atlantidě. Klimatické války už vystrčily své růžky - zatím v boji o velení na Zemi. A doba, kdy se jakékoliv velení opět rozdělí na dva nesmiřitelné tábory - ta je otázkou několika nejvýš staletí.
protože každá biologická a samozřejmě i společenská řídící struktura takhle funguje. Nabalí si k sobě tolik, že vnitřní tlak dostředných sil vybudí "protisměr" - rozdělení řídícího centra, vpodstatě jeho možný rozpad.
Jsme v bodě, kdy můžeme sledovat kroky mocných, kteří využívají pro své cíle veřejně známé a dosazované slouhy a země (Obama a spol).

Re: Hra na jednu bránu

(Mike, 9. 6. 2011 3:44)

Palce nahoru, Janko

Re: Hra na jednu bránu

(Elaine, 10. 6. 2011 10:06)

moc hezky a srozumitelně shrnuté.Cítím to zrovna tak.Jako každý probouzející vnímám změny na tomto světě.Na jednu stranu je mi líto,že změny přináší tolik smutku,ale na druhou stranu doufám,že změny budou pokračovat a něco se změní k lepšímu.Ale je to dlouhá cesta.Takže zatím řeším to,že mi už nějakou dobu vadí televize,na reklamy jsem už vyloženě alergická,když čtu zprávy na internetu,cítím,že to jsou jen šikovně podsouvané informace,vnímám změny chování lidí....Mým přátelům říkám o těchto změnách a i když zezačátku nevěří,začnou si všímat blíže a přemýšlí o nich.
Děkuji znovu Aridanovi za tyto stránky,plní svůj úkol velmi dobře...

Slyšel někdo z vás o tomto?

(Zenko.Idane, 9. 6. 2011 23:51)

Kdo chce již v červnu provést teroristický útok na Berlín? http://www.youtube.com/watch?v=W1lA6SV4Nw4 , http://www.czechfreepress.info/daniel-solis/kdo-chce-jiz-v-cervnu-provest-teroristicky-utok-na-berlin

Budíček

(Mirek55, 9. 6. 2011 10:53)

Konečně začínáme přicházet na to, že naším nepřítelem nejsou důchodci, cikáni, bezdomovci, Američané, Arabové, Němci a další, ale kapitalizmus. Takže máme na výběr. Buď budeme bránit demokracii nebo definitivně zvítězí nějaká forma fašismu. Už teď vše stále více připomíná Orwella.

amerika by měla padnout na kolena

(Daniela, 6. 6. 2011 23:26)

a prosit původní obyvatelstvo země, kterou násilně kolonizovala za odpuštění. Místo toho celosvětově pod různými záminkami nejen zotročuje ale záměrně provádí světovou depopulaci obyvatel planety.
Jakým právem? Je to do nebe volající nestoudnost!
Ti naši přiblblí političní přestavitelé jim lezou do zadku, za nemý peníz dělají nestoudná opatření, která vůbec nejsou zapotřebí. Lidi probuďte se!!!