Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vražedné okurky ze Španělska a světová ekonomika

5. 6. 2011

 

 

Jak je to snadné – stačí tak málo.

 

 

Označit někoho všemi masmédii za nedůvěryhodného, za šiřitele epidemie, za neviditelného zabijáka, za příčinu současných evropských potíží, za strůjce zla a obecné názory většiny osob, obvykle podpořené předsudky a negativními reportážemi nejsilnějších médií, již vykonají své.

 

Ještě před několika dny – Španělsko – bylo skloňovaným synonymem zla.

cucumber.jpg

 

Kvůli „jejich“ nákaze nepochybně ze Španělských okurek, je již evidováno několik mrtvých, kteří trpěli zcela stejnými příznaky krvácivých průjmových onemocnění.  

 

 

 

Španělsko je rázem prokleté zlo…

 

Nebo není?

 

Okurky ze Španělska jsou podle všeho přeci v pořádku, ne?

 

 

 

Pojďme trochu odbočit – jen na chvilku – bude to stát za to.

 

Které jsou nejsilnější ekonomiky světa?

 

Samozřejmě dlouhodobě USA, následuje dle všeho Čína – dnes z exportního pohledu spíše opačně – v segmentu elektroniky to vždy bylo Japonsko, které Spojené státy svými výrobky drtilo – dnes díky úspěšnému rozpadu ekonomiky díky „objektivním příčinám“, se Japonsko hluboce propadá a jeho pověst ničitele světového zdraví šířením radiace mu rovněž nijak neprospívá. Dominuje a profituje v tomto směru USA a další supervelmoce.

 

 

 

Co takhle blízký východ a co do nepokojů stále živé arabské země?

 

Po úžasné přehlídce samozvané „pomoci“ nebohým a týraným lidem arabského bloku nelítostnými tyrany, které si navíc sami zvolili, postupně řízenými a provokovanými nepokoji přes Egypt, Tunisko, Lýbii, se opět USA nabízí jako zachránce a řešitel pomoci z krize a je dle vlastních slov odhodláno učinit stabilizační kroky.

 

To, že válku na východě i svrhnutí Kaddáfího účelově vyvolalo, již za pomoci medií, které nás krmí jinými důležitými věcmi, nějak rychle zapomínáme.

 

Asi nebude tajemstvím, že nešlo o nic jiného než o silovou okupaci za pomoci svých nejbližších spojenců – NATO – s cílem získat převahu a vlastnit tamní zdroje velice kvalitní ropy a pitné vody pod Saharou.  

 

 

 

A nyní zpět do Evropy

 

Která je nejsilnější ekonomika v samotné Evropě?

 

Nepochybně Německá, následuje Francie, v pozadí nestojí Anglie a ve vzdálenějším východním bloku nesmíme určitě pominout Rusko.

 

Situace odvážných Španělských občanů, kteří si tvrdě stojí za svým, si získává na masové popularitě a je docela možné, že se jim podaří nahlodat mocenské struktury stejným způsobem, jak se nedávno povedlo na Islandu.

 

O událostech na Islandu jsme však nebyli téměř vůbec hlavními medii informováni - slyšeli jsme však úplně vše o Lýbii - tedy to, co jsme slyšet a vidět měli...

 

 

 

Ostrov proměn - Island

 

Velice rychle shrnu události pro ty, kteří nemají k dispozici více informací. V tuto chvíli nejde o mimořádné sopečné aktivity, které symbolicky přinášejí změnu, ale něco z dění státu samotného:

 

Lidé na Islandu se jednoduše odmítli zodpovídat za chyby politiků a spojili se jako jeden „muž“.

 

island-nepokoje.jpgŠlo především o vysoké dluhy, které špatná politika vlády vytvořila – tedy nikoliv chybou samotných občanů.

 

Viz důležitý a rozsáhle pojatý článek Stát-vymáhat a danit, kde jdeme v této věci přímo do konkrétních detailů.

 

 

Velké banky byly znárodněny a bylo rozhodnuto, že lidé jednoduše vzniklé dluhy vůči Holandsku a Britanii ve výši přes 3,4 miliónů EUR nepřijmou a hradit je odmítli.

 

Vysoce postavení bankéři i politici buď uprchli nebo jsou dnes již zatčeni a lidé šli masově do ulic.

 

Protesty před parlamentem neměly konce, nakonec předseda vlády (u nás pan Nečas  - příznačné jméno naší době, že?) odstupuje a celá vláda je vyměněna vládou lidu.

 

Jinými slovy a velice stručně řečeno – strůjci a příčiny všeho zla byli vyhnáni, zatčeni či svrženi a vlády se ujal samotný lid – vřed odsávající nejvíce energie byl odstraněn a pevně věřme, že bude na nějakou dobu klid, protože vytvoření další nákazy si lidé nepochybně dobře ohlídají.  

Něco podobného nyní zažíváme i u nás a čím rychleji řez provedeme, bude nám lépe. 

 

 

 

Probouzející se Španělsko

 

Něco rovněž obdobného se nyní děje ve Španělsku a je zapotřebí naše probouzení z pohledu a pozice vládnoucích sil urychleně zpomalit a dobré jméno odhodlaných Španělských revolucionářů jakýmkoliv možným způsobem patřičně poškodit.

 

Vytvořila se tedy působivá epizoda vražedných okurek, která měla samotné Španělsko jaksi nepřímo, zato velice tvrdě potrestat a od zbytku EU odříznout.

 

Zájem o většinu jejich zemědělských produktů poklesne, budou muset jít zákonitě s cenami dolů, jejich národní produkt se postupně propadne, turistický ruch půjde k nule, vzroste tím pádem nezaměstnanost a celá Evropa bude žít ve strachu před oním strašlivým Španělskem – proto s ním přestane obchodovat a nakonec i komunikovat.

 

Zafungovalo to jako test doslova BEZVADNĚ.

 

Původní tvrzení, že jde o původce nákazy Španělsko, se však během několika málo dní vyvrátilo a hned celých 196 okurek dovezených do naší krásné republiky nebylo potvrzeno za zdraví nebezpečné.

 

Španělsko si samozřejmě a správně řeklo o své a náhrady v podobě 4,9 miliardy našich Korun se budou snažit za každou cenu prosadit - bylo poškozeno jejich dobré jméno i státní + exportní byznys.

 

Video nepokojů ve Španěsku - obdobné našemu listopadu 1989:

 

 

 

 

Dobrá, Evropa se zase hýbe, akce s okurkami ve Španělsku krásně zabrala a proto můžeme pokročit k další a ještě tvrdší lekci šíření strachu v Evropě.

 

Mediálním cílem útoku je nyní tedy Německo – jak jsme již psali – nejsilnější ekonomický tahoun Evropy nejen v exportním sektoru.

 

Media proto tvrdí: původcem děsivé střevní nemoci, která zabila již několik desítek lidí, je Německo – konkrétně nepříliš veliká restaurace, snad někde v Hamburgu. Příčinou je údajně nedobře upravené maso či fazolové klíčky.

 

 

To je ale překvapení, že? Zrovna Hamburg – hlavní obchodní tepna mezi hamburg.jpgvýchodem a západem po moři, jeden z největších Evropských námořních obchodních uzlů, kam proudí tisíce tun zboží především z Asie. Navazují kamionové pozemní přepravy a železniční i letecké tratě.

 

Německo je trnem v oku mnoha lidem neboť jejich pro-environmentální rozhodnutí zrušit své jaderné elektrárny povede v příštím roce jen u nás ke zdražení elektrické energie o celých 30%. To se dotkne i všech okolních států...

 

Teď ještě tvrzení, že původcem strašné bakterie je Německo a jejich slavné pivní FESTY?  Nebo že by snad skutečně Španělsko? Maso, okurky či klíčky?

Velké pochyby a nejistota čemu a komu vlastně uvěřit…

 

 

 

Kdo bude mít ze všeho profit?

 

Podlomením fungování tohoto důležitého dopravního uzlu pro Evropu a jeho oslabením, bude mít prospěch kdo?

Nedůvěryhodnými surovinami ze Španělska, nekvalitními surovinami a masem z Německa může mít profit pouze ekonomika jiná.

 

Jaká ?

 

Nejen ta, která má již dlouhou dobu pořádné potíže a která musí pravidelně svou monetární politiku aktualizovat a své státní rezervy vlastněné soukromými osobami nesmyslně a bez logiky a možnosti finálního ukončení tohoto cyklu navyšovat...

 

Japonsko je již oslabeno, arabský svět je pomalu a postupně pod kontrolou, nepokoje na Islandu a ve Španělsku se již řeší silou samovolně, Francie sympatizuje se Španěly ale nic se zásadního neděje, neexistující a deset let mrtvý Usáma byl veleslavně dopaden, Německo a celá Evropa půjde pomalu na kolena a kdo bude překvapivým zachráncem tohoto dění?

 

Kdo nabídne jako obvykle "nezištnou pomoc" stejně jako pár hodin po zemětřesení na Haiti či chvíli po zemětřesení v Japonsku?

 

Kdo se náhle objeví jako Anděl spásy s řešením v podobě například zázračně účinné vakcíny?

 

Že by jedna jediná světová vláda vyvolených a samozvaných?

 

 

 

To snad NE!

 

Co je těžší? Přebírat za svého partnera postupně jednotlivé státy nebo hned celou Evropskou Unii a dát jí řešení v podobě zázračné léčby či vakcíny?

 

Unie je v podstatě obdobou shodného uskupení, jakým jsou Spojené státy americké a mohla by se bez potíží jmenovat Spojené státy evropské…

A to je již krůček od Spojených států světových a jedné vládě.

 

Už jsem nám všem myslím napověděl příliš.

 

 

 

Je bakterie uměle vyrobená?

 

Docela bych se vsadil, že virus Escherichia Coli je nový druh uměle vzniklé nákazy, šířené záměrně mezi námi všemi s jediným cílem - rozšířit strach, paniku a nejistotu a bezprostředně tak stále více spoléhat na escherichia-coli.jpgřešení, které nám jako jedině účinné poskytne chytře nastavený Systém moci.

 

V tuto chvíli mám na mysli zdravotní a farmaceutické giganty – viz nedávný pokus WHO (Světové zdravotnické organizace) s ptačí chřipkou a povinnými vakcínami i objednávkami za miliardy.

 

O systému a naší Svobodě jsme si více psali v tomto zásadním článku.

 

Vůbec bych se nedivil, že by tento virus či nemoc nebyla dílem probuzených Islandských vulkánů, které soptí  a vysílají prach do všech koutů Světa jak se již dělo i před tisíci lety, ale že jde o stejnou nemoc na objednávku, jakou byl na zakázku vyrobený virus AIDS – HIV, který se tak rapidně rozšířil.

 

Toto potvrzují i dosavadní překvapivá zjištění odborníků v odkazech na závěr článku. Testy viru HIV - AIDS totiž skutečně prokázaly, že tento virus byl uměle sestrojen, neboť sám vzniknout prostě nemohl (více například dílo Dr. Leonarda Horowitze)

 

Připomínám jistě zcela nezanedbatelnou "náhodu", že právě dnes je to přesně třicet let od objevení viru HIV-AIDS ve Světě a který má na svědomí již 30 milionů mrtvých. Dnes je nakaženo přes 33 milionů lidí, z toho celých 22 milionů v Africe.

 

Vůbec se nejspíše nebudeme mýlit, když řekneme, že někdo toto smutné výročí oslavuje novým trumfem, který se před pár dny objevil... 

 

 

 

MY SAMI

 

Proto - nebojme se říci NE, nebojme se uposlechnout to, co cítíme, že je naopak správné, nebojme se v klíčových věcech nejprve názorově a následně i činy spojit. V tom je naše obrovská síla a mnozí to chápou velice jasně.

 

Rozdělení jsme již byli dlouho a naše spojení pro dobrou věc je stejně po vzoru Islandu, jehož vzkazu ostatním se dnes bojí i takové osoby jako Sarkozy, Berlusconi, Zapatera či Merkelová, neodvratitelné.

 

Více o Internetu a našem vzájemném propojení v tomto odkazu.

 

 

 

Pravda se nedá zastavit, dá se jen skrze uměle šířený strach zpomalit.

 

 

NEBOJME SE - A BUĎME KONEČNĚ SAMI SEBOU !

 

NIKOMU NEPATŘÍME, JEN SAMI SOBĚ A NAŠE DAŇ ZA ŽIVOT JE NÁŠ ŽIVOT SAMOTNÝ !!!

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

 

__________________________________________________________

 

Související odkazy:

http://www.ct24.cz/svet/125259-nakaza-strevni-chripky-se-pry-siri-ze-spanelskych-okurek/

http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/28236-smrtici-krvacivou-nakazu-zpusobily-okurky-ze-spanelska/

http://m.ihned.cz/c4-10029970-52013050-700000_pdadetail-ohniskem-smrtelne-strevni-nakazy-muze-byt-nove-restaurace-v-lubecku

http://aktualne.centrum.cz/pda/clanek.phtml?id=702654

http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/nakaza-bakterii-ehec-se-zrejme-rozsirila-diky-hafenfestu-v-hamburku--903008

http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/902077

http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/901970

http://www.mediafax.cz/zahranici/3230147-Spanele-hrozi-odvetou-za-obvineni-z-rozsireni-nakazy

http://www.euractiv.cz/print-version/clanek/socialni-nepokoje-zachvatily-evropu-zasazenou-celosvetovou-recesi-005557

http://zpravy.idnes.cz/krize-na-islandu-vrcholi-premier-ohlasil-predcasne-volby-pzl-/zahranicni.aspx?c=A090123_142606_zahranicni_stf

http://ee.dunres.sk/clanky.php?id=2645

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/235361-nemci-odhalili-puvod-vrazedne-bakterie-ve-fazolovych-vyhoncich.html

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: amerika by měla padnout na kolena

(Zenko.Idane, 7. 6. 2011 13:35)

No oni už jsou připravení na masové nepokoje nebo kdo ví na co?? http://myslenkyasny.blogspot.com/2011/06/usa-kongresmen-ron-paul-fema-tabory.html

Re: Re: amerika by měla padnout na kolena

(jobstl, 8. 6. 2011 12:18)

Zenko ja jsem se dival na to video,vsemu jsem nerorumel,ale ty plastove(rakve?),tady me okamzite napadlo,ze to postrada uplnou logiku,a sice,tam toho byly snad statisice,navic,jak v te jedne z nich lezel ten chlap,tak se mi to zdalo i nesmirne velike.Kdyby to melo slouzit k pohrbeni osob,kde by je pohrbili,to by bylo potreba mista a mista.Nebo,ze by je spalili,to bych pochyboval, to by bylu smradu s toho plastiku a ze na genocidu lidstva by si delali takovou namahu a pouzivali rakve?To by nejspis udelali tak,jak to delal Ada Hitler krematorium.To vsechno s tema rakvema jsou dedukce,jinak je fakt,ze ty tabory existuji,o tom uz jsem cetl vickrat Zdravi Jobstl

Re: Re: Re: amerika by měla padnout na kolena

(Mike, 9. 6. 2011 3:40)

Ty rakve, tábory a cvičeni FEMA a civilní obrany + nákup dehydrovaných potravin za miliardy souvisejí s - NEW MADRID FAULT ZONE. Podle "informací", co se dají najít, je možnost, že se oblast tektonické desky u Nového Madridu propadne po zemětřesení. Jde o to, že ten prostředek, je kvůli pnutí ještě nebezpečnější, než kraje desek. (všechno to vysvětluje angl. název, jen nevím, jak to správně přeložit :)) No a samozřejmě existují teorie, že si to chtějí udělat sami haarpem, eiscatem nebo něčím podobným. Na vebu je celkem pěknej obrázek, kdy si us navy nechalo vypočítat, jak by to vypadalo, kdyby se tam odpálila jen jedna atomovka...

je to tak

(jan, 9. 6. 2011 2:27)

mislim ze neni co dodat lenze vela ludi nechape a veria tomu co im davaju media na tanieri clovek musi bit velmi ostraziti v tejto skurvenej falosnej dobe

inak super clanok

Vynořují se důkazy, že evropská superbakterie E. coli byla vyrobena bioinženýrsky

(Zenko.Idane, 6. 6. 2011 13:14)

http://orgo-net.blogspot.com/2011/06/superbakterie-ecoli-byla-vyrobena.html#comments

Re: Vynořují se důkazy, že evropská superbakterie E. coli byla vyrobena bioinženýrsky

(milan, 6. 6. 2011 23:16)

http://www.osel.cz/index.php?clanek=5731

Do ulic!!!

(Linda, 6. 6. 2011 11:44)

Úžasnej članek Aridane, lidé se už probouzí, vnímám to všude kolem sebe. Přichází náš čas kdy máme možnost změnit naše životy a vůbec prostředí ve kterém žijeme. Vyjďeme do ulic a ukažme těm nahoře, že jsme svobodní lidé, kteří o sobě dokážou rozhodovat sami a nepotřebujeme jejich zákony abychom věděli jak správně žít!!!

souhlas....

(Hanka, 5. 6. 2011 21:28)

...nemám co dodat... všechny zdravím a přemýšlejme, šiřme dále...

Re: souhlas....

(Světlana, 6. 6. 2011 9:53)

Ano, šířím a přemýšlím, co dělat jinak. Když dělám to samé, tak pořád dostávám to samé. Takže snažím se vybírat si, co dělat jinak. Je pro mě velkou podporou, že to vidím kolem sebe i tady "U Aridana". Hýčkejme si naši chutˇ měnit a nenechme se vláčet bezradností a rezignací/i to se objevuje,že?/. Je to dlouhý proces, ale o postupné výsledky už i zakopávám. Zdravím všechny vědomé tvořitele!

Díky

(Po, 6. 6. 2011 1:57)

Pěkně sjednoceno. Díky Aridane.
Bylo by třeba, aby se už normální lidi konečně
sjednotili a porazili toto zlo jednou pro vždy.

Skvely clanok

(Eva, 6. 6. 2011 1:08)

diky

Počátky demonstrace na Islandu

(Zenko.Idane, 5. 6. 2011 23:45)

http://revoshare.blogspot.com/2011/06/pocatky-demonstrace-na-islandu.html

Ten starý pán v tomto videu to vystihnul velmi přesně

(Zenko.Idane, 5. 6. 2011 23:42)

http://www.youtube.com/watch?v=jA6AXqs4Xfk&feature=share