Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utrpení jako prostředek sblížení lidí

10. 6. 2010

ObrazekCo lidi navždy pevně spojí?

Dnešní zamyšlení bude opravdu hluboké a vážné, protože se vše děje v souladu s tím, co bylo předem napsáno například v článku "Způsob našeho života" zde /clanky/2012---rok-transformace/zpusob-a-smysl-naseho-zivota-na-zemi  nebo "Mexický záliv" zde /clanky/2012---rok-transformace/mexicky-zaliv-a-uniky-ropy---omyl_-vsechno-je-jinak .

Předpoklady se nám naplňují a mechanismy moci, cenzury a kontroly začínají opět bezpečně fungovat. Dnes je již v souvislosti s katastrofou v Mexickém zálivu silově zajištěna nulová informovanost o stavu věcí a blokován vstup do zamořených lokalit.

Novináři, kteří chtějí průběh katastrofy dokumentovat a předat lidem zprávy o průběhu záchranných prací, nejsou do zasažených oblastí pobřežní stráží objednanou BP vpuštěni (zdroj MSNBC) a menší přilehlé letiště, z nějž odlétala malá letadla, aby nafotila rozsah katastrofy ze vzduchu, je rovněž neprodyšně uzavřeno. Všichni najatí pracovníci, odstraňující zkázu a mrtvá těla zvířat  z očí veřejnosti, mají striktní zákaz se zástupci tisku hovořit.  

Poslední informace o  tom, že BP kupuje od Google práva na dotazy "Oil spill", "Claim" a vše s tématem související (zdroj Reuters zde: uk.finance.yahoo.com/news/bp-buys-search-term-oil-spill-from-google-reuters_molt-c8ff670e72dc.html;_ylt=Al_QfhKyykBmyN4XkTc1oqnBXGwF;_ylu=X3oDMTE2djI4c2liBHBvcwMxMgRzZWMDdG9wc3RvcmllcwRzbGsDYnBidXlzc2VhcmNo ), je rovněž vysvětlitelná mnoha způsoby, nejenom jako silně neetická. Inu taková je demokracie svobodného a ekonomicky nejsilnějšího státu USA / Británie.

 

Jak již téma dnešního článku nastiňuje, lidé jsou zvláštní tvorové a motiv jejich fungování se děje na základě vnitřního pohnutí mysli a srdcí souběžně.

Ti, kteří jsou především hmotně orientováni, si mezi sebou mohou Obrazekzávidět majetky, nová auta, větší dům, hlubší krytý bazén, vyšší příjmy, hezčího partnera, cokoliv, co se jim samotným nedostává.

Klasická lidská povaha je proto všude ve světě mnoha národy považována za obecně nepřející, závistivou a někdy dokonce škodolibou.

Smutné, ale takový kredit si tvoříme sami. Pokud náhodou sousedům shoří dům a auto jim navíc ukradnou, bývá u druhých sousedů s ne úplně dobrými vztahy, pořádána náležitá oslava J. Záměrně přeháním, aby pravda vynikla.

 

Co se však stane, pokud se objeví katastrofa takových rozměrů, že zasáhne existující hmotný svět všech lidí a vyvolá takové vnitřní pohnutky, které v nás všech probudí nekonečný soucit? Podobná věc se stala již v roce 2001 při útoku na dvojčata a naměřené hodnoty aktivity lidského vědomí a soucitu byly enormně vysoké. Více informací zde /clanky/konspirace-a-lzi

Ano, globální katastrofy a společné utrpení jsou bohužel zlou a trnitou cestou, která nás všechny jako lidskou rasu bez rozdílu věku, vyznání či barvy pleti sjednotí, semkne a pevně spojí. Podívejme se například na povodněmi ničenou Moravu a soudržnost všech zúčastněných. Je to zároveň cesta, která nám mimo jiné ukáže, KDO a JAK nás vede a sami zjistíme KAM a zda takové „vedení“ vlastně potřebujeme.

Pokud si dáme prozatím dohromady 5 a 5, zjistíme, že náhod je poslední dobou skutečně příliš mnoho a provedené milionové transakce na burzách několik dní těsně před výbuchem plošiny v Mexickém zálivu, směřují naše myšlenky k logické otázce PROČ?  Více info zde  /clanky/2012---rok-transformace/zpusob-a-smysl-naseho-zivota-na-zemi 

Pro osoby pokročilejší v přemýšlení o záležitostech iluzorního Světa kolem nás, připojím informaci o proběhlém setkání skupiny klíčových finančních, bankovních, Obrazekpolitických a mocenských špiček Bilderberg ve Španělsku, které se dle mého osobního názoru dost narychlo svolalo a předpokládám, že téma celosvětové katastrofy určitě nepominuli.

Odpovídá to přesně schématu odůvodnění popularity a významu existence našich vládců, vůdců a politiků:  Existuje nebo se uměle vytvoří dost obtížný problém, kterému musí vládnoucí třída více či méně úspěšně čelit, což samozřejmě vyžaduje určitý čas, úsilí i investice, až nás všechny, informacemi ukolébané a zasněné občany přivede k zázračnému cíli a vyřešení všech neskutečných potíží. Hurá, máme ty nejlepší leadry! Zvládli to jako vždy.

Radují se však jen ti, kteří netuší, že existuje cosi jako umělé vytváření konfliktů, válek, problémů, kauz, případů a falešné propagandy, která dokáže i ze svatého muže z Indie udělat nejsprostší individuum, co kdy na světě chodilo. Síla informací byla odjakživa, a dnes v dobách informačního technologického boomu, je stále častěji zneužívána. Více info o propagandě zde /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/realita-naseho-zivota-a-propaganda

 

 

Ještě jedna věc na závěr našeho zamyšlení.

V sekci UFO zde /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace  se objevuje několik článků, které nám možnou existenci našich mimozemských sousedů přibližují a které nám dokonce podávají vysvětlení a příčiny jednotlivých dějů.

Podle aktuálních informací z pole mimozemských civilizací nám byla v souvislosti s potížemi úniku ropy a hrozící celosvětové katastrofy nabídnuta pomoc (stejně jako roku 1954 prezidentu ObrazekEisenhowerovi při osobním setkání zde: www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo---osobni-setkani).

Bylo nám jasně řečeno, že jsou k dispozici okamžitá řešení, která jsou schopna nejen veškeré úniky ihned zastavit, ale provést urychlenou očistu zasažených oblastí a přivést vše zpět do rovnováhy.

Jediné, co se po nás požaduje, je oficiálně a veřejně přijmout našimi vědci a světem doposud odmítanou existenci jiných mimozemských entit a veřejně je akceptovat, jako součást našeho stvoření (stejně jako vše ostatní živé u nás na Zemi - ať je to mravenec, želva, chobotnice či třeba velryba).

Myslíte, že je to tak moc? Pro nás běžné lidi určitě ne, osobně mi vůbec nevadí, že existuje doposud evidovaných a prokázaných 57 druhů mimozemských entit a že žijí někde v prostředí, které je pro ně optimální.  Viz oficiální video z tiskové koference projektu "Disclosure" zde: http://www.youtube.com/watch?v=WcDSl0LaFLI

Ovšem pro naší vznikající světovou vládu a stále hůře fungující finanční, náboženský, politický i mocenský aparát, by to znamenalo ztrátu jejich síly, oslabení jejich moci, úpadek naší víry v jejich dobré vedení (sami totiž netuší jak plno věcí řešit) a v podstatě ztrátu jejich uměle udržovaného významu a přiznání zbytečnosti "systému" a jejich další existence. (článek o systému brzo naleznete v sekci "2012-rok transformace"zde: http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace)

Jak jsem již uvedl v jiných článcích: Pokud známe odpovědi na svou budoucnost, není žádné další rozhodování shora potřeba. Více k oficiálnímu přiznání existence mimozemských entit v článku "Vatikán promlouvá" zde /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/verici_-pozor---vatikan-promlouva

    

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re: k čemu by to vedlo

(Aridan, 17. 8. 2010 15:52)

Milá/ý bbbbb,
souhlasím, naše připravenost je jedním z faktorů jejich mlčení a zdrženlivosti. Více zde:

http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/jaka-skoda_-ze-nemuzeme-rici-druhym-celou-pravdu_-protoze-by-ji-neprijali

O tom, že se zde vyskytují,pohybují a pečlivě nás střeží díky naší nebezpečnosti sobě sama, je mnoho důkazů v sekci UFO a mimozemské civilizace. Například článek Osobní setkání.

Není otázkou, zda se tak stane v širší míře, ale jen kdy... :-)
Aridan

Re: re: k čemu by to vedlo

(Yarda, 28. 2. 2011 14:12)

Upřímně řečeno k ničemu, byla by "vědecky" :) jak jinak ustanovená komise pro potvrzování ufonství a frčíme řeklo by se dál .....

Synchronicita

(Yarda, 23. 2. 2011 3:51)

Narodil jsem se 10.6. 55 tak že příspěvek
* Utrpení jako prostředek sblížení lidí
10. 6. 2010 *
mě oslovil zcela , a mohu potvrdit onu atmosféru při Lidickém setkání z let 1958-60 kdy se konali setkání narozených v tomto datu z celého světa :) Nikdy na to nezapomenu

K čemu by to vedlo?

(bbbbb, 17. 8. 2010 14:18)

Píšete: "Jediné, co se po nás požaduje, je oficiálně a veřejně přijmout našimi vědci a světem doposud odmítanou existenci jiných mimozemských entit a veřejně je akceptovat, jako součást našeho stvoření"

Získali by tím právo, pohybovat se volně po naší Zemi, nebo nezískali? Jsme na to připravení nebo nejsme?