Jdi na obsah Jdi na menu
 


Transformace - červen 2011

15. 6. 2011

 

Transformační pochody - červen 2011

 

 

Následující řádky za mnou přišly přes spřízněné duše a jak jinak, než shodou "náhod". Pozornější čtenáři již vědí, že náhody neexistují a vše samozřejmě naopak souvisí se vším... (viz tento odkaz)

 

Jejich obsah mě natolik oslovil, že si dle mého názoru zaslouží naši velice vědomou pozornost. Nemusíme chápat vše, nemusíme se vším souhlasit, ale nebraňme se jít s proudem, ať je již příchozí změna jakákoliv.

 

Buďme sami sebou. 

 

Vím o čem mluvím, týká se mě to v tyto dny více, než si myslíte... 

 

(Pro hlubší souvislosti s dalšími články, následujte vnořené odkazy v textu.)

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

____________________________________________

 

 

Milí přátelé, letošní červen je z energetického pohledu neuvěřitelně nabitý a zajímavý. V červnu nás totiž čeká trojí zatmění : částečné zatmění Slunce 1. června, úplné zatmění Měsíce 15. června a další částečné zatmění Slunce 1. července.

 

Zatmění vzniká speciálním uspořádáním Země, Slunce a Měsíce, které se děje každých šest měsíců, ve dvojicích nebo trojicích. Během zatmění, prochází přes tvář Slunce nebo Měsíce stín Země.

 

moon_eclipse.jpgZatmění se děje v šesti-měsíčních a 19ti letých cyklech, takže se mohou znovu projevit problémy, kterými jsme se v těchto časových rámcích zabývali

 

(podívejte se tedy zpětně na to, co se ve vašich životech dělo letos v lednu a v roce 1992).

 

 

 

 

01.června 2011 - Částečná zatmění Slunce (novoluní v Blížencích) viditelný v severních zeměpisných šířkách, včetně části Asie, Aljašky, Kanady, Grónska, Islandu a Skandinávie.

 

15.června 2011 - úplné zatmění Měsíce (druhé ze tří za jeden rok!) o úplňku ve Střelci, viditelné v Austrálii, Japonsku, Asii, Indii, Africe, Evropě a Jižní Americe. Měsíc vyjde ve 21 hodin. Jeho kotouč bude v době východu už částečně zakryt stínem Země. Úplné zatmění nastane asi za 20 minut a potrvá zhruba do 23.00.

Vystoupení ze stínu proběhne po půlnoci. Jedná se o jedno z nejočekávanějších Lunárních zatmění desetiletí, protože Luna bude procházet přímo středem zemského stínu a plná fáze potrvá okolo 100 minut

 

01.července 2011 - Částečné zatmění Slunce (Novoluní v Raku), viditelné z malé části v Indickém oceánu nad Antarktidou.

 

Je to první a také jediná série zatmění, která nastane během posledního podsvětí Mayského kalendáře.

 

Ať už jednotlivá zatmění můžeme vidět, nebo ne, rozhodně budeme silné účinky těchto nebeských uspořádání cítit. Při Zatmění Luny 15. června dojde zároveň k propojení s Galaktickým středem a 1. července vytvoří Novoluní v Raku s částečným zatměním Slunce v Raku na obloze spolu se Saturnem a Uranem volný Velký Kardinální kříž a zároveň dojde ke konjunkci s velkou hvězdou Sirius.

 

Slunovrat v červnu padá doprostřed toho všeho. Dny 20.6. a 21.6. zároveň tvoří špičku pyramidy, jsou to dny Osvícení na naší planetě. V tyto dva dny bychom si měli všichni vzít volno a využít je k duchovní práci pro sebe a pro planetu.

 

Během Mayské Deváté vlny, která začala 9.3.2011, se zrychlí evoluce vědomí oproti předchozímu podsvětí (1999-2011) o faktor 20. Podle výkladu Carla Johana Calemanna proběhne nyní stejné množství změn, které jsme zažili od června 1999 do 9. března letošního roku, za méně než osm měsíců, tedy od března 9.-28.října 2011.

 

To je nejvyšší rychlost změn, se kterou jako lidstvo budeme konfrontováni; nevyrovná se to ničemu, co jsme doposud zažili. A tak se nedivme, že se v poslední době čím dál častěji ocitáme uprostřed naprostého chaosu

 

Jak známo z chaosu se vždy rodí nové a lepší věci, a tak je potřeba si i uprostřed toho největšího chaosu udržet klid a vnitřní rovnováhu. A někdy je potřeba trochu ustoupit Bohu z cesty, aby mohl konat …

 

Dosáhli jsme propasti. Individuálně a kolektivně, změna je povinná. (viz zemětřesení v Japonsku a následná katastrofická jaderná havárie, vlna revolucí na Středním Východě a postupné hroucení starých politických a ekonomických struktur všude na světě).

 

Letos v létě máme vzácnou příležitost podílet se na posouvání trajektorie (čáry) života na Zemi v harmonizaci s kosmickými evolučními sílami.

 

Od dávných dob jsou zatmění spojována s náhlými, prudkým změnami. Účinky posouvání elektromagnetických frekvencí spojené se zatměními můžeme cítit dva až tři týdny předem, a po té i po dobu několika týdnů po těchto zvláštních planetárních zarovnáních.

 

To znamená, že se v této době můžeme cítit nestabilně, nejistě a naše nálada může značně kolísat od stavů deprese po naprostou euforii.

 

Vzhledem k této červnové velmi specifické konfiguraci - zarovnání s Galaktickým středem a poté konjunkci se Síriem, se dá čekat, že změny budou náhlé, silné a vysoce transformativní. Rozhodně v nich je skryt obrovský potenciál.

 

Asi ne každý okamžik, který přijde, bude pohodový a radostný, ale věřme, že se nakonec tento proces vyplatí.

 

Existují věci ve vašem životě, o kterých víte, že je třeba je změnit? Toužíte se již dlouho osvobodit od nějaké závislosti, chcete začít žít zdravě? Cítíte potřebu převrátit svůj život vzhůru nohama, změnit profesi, odejít z nefunkčního vztahu, přestěhovat se nebo konečně zhubnout?

 

Energie, která přijde s červnovými zatměními, prolomí a zboří dlouhodobé energetické vzory. Takže teď je ten správný čas. Přichází obrovská příležitost! S podporou milujícího vesmíru, život na Zemi už nikdy nebude stejný.

 

transform-core-days.jpgA to ještě není všechno, moji milí … od 11.6.2011 do 30.6.2011 nás dle Mayského kalendáře čekají tzv. Core days (Dny středu).

 

Jedná se o 20 vrcholných dnů Tzolkinu.

V těchto dnech k nám přímo z centra Hunab´Ku bude proudit velmi mocná léčivá a transformační energie.

 

 

Čeká nás nejsilnější duchovní vyzařování z centra Galaxie.

 

Core je v překladu jádro, střed, srdce. Těchto 20 dní tvoří centrální sloup, páteř Tzolkinu (posvátného mayského kalendáře).

 

Tento sloup je nazýván mystickým, protože vše, co je, co se děje, se odráží z tohoto centra. Tyto dny jsou pro Maye velmi významné, protože sdružují energie všech 260 dnů Tzolkinu a spirálovitě ji rozdělují ven i dovnitř, do celého časoprostoru.

 

Dny středu jsou srovnatelné s funkcí čaker, energetických center podél naší páteře. Dny středu jsou jakýmsi svátkem tzolkinu. V těchto dnech je třeba dělat důležitá rozhodnutí. Je to duchovně nejsilnější období celého 260denního cyklu aa zároveň vyvrcholení všech cyklů předchozích.

 

Během těchto dní by naše energie měla být víc než jindy silně zaměřena na  Tady a Teď.

 

Během Core days bychom měli být velmi pozorní k obsahu naší mysli, měli bychom se snažit ji neustále vracet do přítomného okamžiku a rozpouštět světlem svého Vědomí vše, co nás odděluje od Bytí, tedy od Zdroje.

 

V těchto dnech k nám bude proudit přímo z centra Mléčné dráhy velmi zvláštní silná kosmická energie za účelem našeho probuzení, léčení a transformace; budeme ji nejspíš intenzivně vnímat na všech rovinách.

 

V těchto dnech budeme velmi blízko Zdroji našeho života, Hunab K´u.

 

(Hunab K´u se překládá jako Jediný Bůh nebo také Jediný zdroj Hranic a Sil,ale dávní Mayové tak nazývali srdce Mléčné dráhy. Hunab K´u vyzařuje energii a informace. Využívá hvězdy jako čočky , skrze které posílá energii planetám. Hlavním transformátorem energie z Mléčné dráhy pro naši Zemi je Slunce. Funguje jako čočka skrze kterou Země dostává přímé galaktické informace. Energie vyzařující z tohoto centra se nachází mimo možnosti našeho vnímání, galaktický a zemský mikrokosmos však leží přímo v něm a každý z nás je jeho individualizovaným projevem. Přenos nové energie z tohoto Zdroje nás tedy ovlivňuje, ať jsme si toho vědomi či ne ).

 

V těchto dnech se otevírají brány k našemu Jádru, k naší podstatě.

 

Čeká nás velmi intenzivní, zcela jedinečné období. Všichni máme velkou šanci vystoupit z Matrixu a osvobodit se od nadvlády mysli. Pomůže nám, když se plně ukotvíme v Tady a Teď.

 

Dobře naslouchejte svému tělu, buďte velmi bdělí a pozorní, soustřeďte se na to, co děláte, ale zároveň soustřeďte část své pozornosti dovnitř.

 

Dejte čas sami sobě k rozjímání, ponoření se do sebe či k meditování - ať se Vám podaří dobře se na přicházející energie naladit. Vstupte do přítomnosti a využijte dané situace. Tvořte! Využijte sílu své mysli k vytvoření si reality, po které toužíte.

 

Energie proudící z mystického sloupu Tzolkinu vám může pomoci dotknout se Vašeho jádra,Vašeho pravého Já - použijte ji !

 

Čeká nás další zrychlení času, neboť je toho ještě mnoho, co je potřeba uvolnit a vyčistit z našeho podvědomí, aby Matka Země zvládla svůj Vzestup a my s ní.

Moji milí, využijme tuto příležitost a napojme se na světlo přímo ze Zdroje, využijme této jedinečné příležitosti ke konečnému osvobození se od nadvlády Ega. Jsem v tom s vámi.

Ah Yum Hunab Kú Evam Maya E Ma Ho!

Ať je vesmírný klid úplně v každém z nás!

In lake´ch.

Sofie

Pro www.novoucestou.cz napsala Sofie H. Tento příspěvek je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje i s aktivním odkazem. Děkuji.

 

Komentáře

Přehled komentářů

ODKAZ

(Han, 23. 5. 2012 22:05)

Tyto články jsou úžasné,když se díváš na fotky začíná to dávat směr .V loni jsme byli v Egyptě a musím říct že zatmění měsíce v červnu bylo úžasné až děsivé.Všechny tyto informace jsou jako střípky nádherné mozaiky.Ale strach z neznáma ,o rodinu mě tedy hodně pohlcuje.

odkaz

(sp, 26. 6. 2011 12:52)

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/805-teroristicky-utok-v-berline-uz-dnes-.aspx

http://baudysjr.blog.respekt.ihned.cz/c1-52085370-megaritual-2011

Re: odkaz

(sp, 26. 6. 2011 20:37)

Tak se nic nestalo. Dalo se to očekávat.

Také

(wivo, 23. 6. 2011 16:15)

všichni máte transformační příznaky?
Bolí vás hlava, máte nudli a zácpu popřípadě sračku? :-)))

To je jak s předpovědí počasí kterou lze napasovat všude a vždycky - zítra bude jasno až polojasno, místy zataženo s občasným deštěm a lokálními přeháňkami. Vítr bude foukat proměnlivý...

nebo-li svádět na rok 2012 všechno je spíše známkou úpadku než vzestupu. Každý inteligentnější ví, že změny přichází v dvacetiletých cyklech a nyní když přichází ke slovu nejpočetnější generace je také nejpravděpodobnější nějaká změna. A to stále mluvím o věcech přirozených nikoliv nadpřirozených.
To samé je dávat dohromady rok 2012 s přírodnímy jevy. Snad každý ví o slunečních cyklech které se váží na změny na zemi - tak kurňa jaký nadpřirozeno? Když bych šel více do hloubky a dal do souvislosti sluneční cykly s trojlístkem I.Charvátové obohacené o ostatní planety, tak z toho přímo vyplyne co nás čeká - a to pořád nejsem u věcí nadpřirozených. Daleko větší problém je, že lidé přestávají řádně přemýšlet a dochází k myšlenkové degradaci a úbytku šedé kůry mozkové. Prd lidé bděte! LIDÉ ČTĚTE!!!

Evropská revoluce 2011

(Zenko.Idane, 21. 6. 2011 0:36)

http://www.uloz.to/9441272/evropska-revoluce-2011-pps , http://www.ok-team.cz/sekce/tajemstvi/revoluce.php

kostky

(Elaine, 16. 6. 2011 9:37)

jsou vrženy,budou přicházet změny,to je jisté.Ale ať se bude dít cokoli,nezapomínejte na morální zákony,ať to není ještě horší.....

Re: kostky

(elerik, 20. 6. 2011 10:37)

Jenže co to je morálka ?
Je to pojem, který vymyslel systém a náboženství.
Morálka je omezující zeď v životech lidí.
Takže možná máte na mysli, řídit se srdcem a ne rozumem, dogmaty, pravidly, předsudky a dělat si doměnky a zákony ať jsou jakékoli materiální či duchovní.
Pak přichází skutečný požitek ze života. Jen je to jiné než na co jsme zvyklý. Jaksi není vidět dál než na Tady a Teď. Někdy ty kroky se mohou zdát naprosto šílené a absurdní. Ale o pár okamžiků později se z toho ukáže tak neuvěřitelný zážitek.
Všem přeji hodně štěstí a bavte se :-)

příznaky v ČR

(illuminati, 19. 6. 2011 11:17)

Stávka odborářů - další příznak probouzení? Budou v tom údajně pokračovat, je jen otázkou času, kdy se přidají i jiní lidé.
Po celm světě se lidé probouzejí, je to vidět na každém rohu.
Například i na diskuzích je to vidět, viz. např: novinky.cz, chodím tam dost dlouho, ale v poslední době je tam čím dál tím víc "probouzejících" se lidí, pozná se to podle názorů a toho, jaké mají hodnocení, jedná se hlavně o naši vládu, úplatky, údajnou smrt Usáma a spousty dalších věcí, které jsou zřejmě překrouceny, nebo jinak proti lidem.

Ještě to není jisté, ale snad už ted můžu konstatovat, že Mayové měli pravdu... nastává konec světa takového, jaký jej známe a přichází zlatý věk lidstva, kde pravda a pozitivní myšlení přechází v radost a pozitivní skutky, život po staletích otročení dostane konečně zase smysl.

Re: příznaky v ČR

(Aridan, 19. 6. 2011 20:49)

:-)
KONEČNĚ !
Aridan

Jízda na vlně :)

(Dave, 16. 6. 2011 11:45)

Je to naprosto úžasné, žačína se probouzet více a více lidí, co mohu pozorovat ve svém okolí :)

červen

(vlasta, 16. 6. 2011 8:33)

děkuju,zvykla jsem si na tyto stránky,je mi přáno nalézat zde aktuální info! Moc mi pomáhá i čtení názorů čtenářů.Osobně mám asi tři týdny trošku větší chaos,což jsem již delší dobu odvyklá,v pozadí klid v popředí neklid.Je to protimluv,je to však tak.Cítím to i na projevech těla-vyjímečné a neobvyklé ,,ůkazy" na kůži,tmavé skvrny z ničeho.Moc děkuju za písmenkování.

Berlin, Berlin...

(Vasil, 15. 6. 2011 22:33)

A co 26. červen?

Re: Berlin, Berlin...

(jobstl, 16. 6. 2011 0:17)

chces aby se neco zleho stalo nebo ne? Pokud ne tak radsi na to co jsi nekde zaslechnul ani nemysli a nedelej nikomu zivnou pudu pod nohama

Re: Berlin, Berlin...

(sp, 16. 6. 2011 8:26)

Nestane se ne nic, protože již nyní o tom ví mnoho lidí, takže by bylo obtížné to svést na al-srajdu.
U toho zahájení bude spousta papalášů a serebrit, ti sami sobě nic neudělají.

Díky

(cpl Bala, 15. 6. 2011 23:27)

Díky všem,cítím to stejné souznění.

Díky!

(WhitelikesnowandcoldlikeWinter, 15. 6. 2011 21:39)

Za vše!
Informace,povzbuzení,kladnou energii a tak.
:-)
Tu energii posílám nazpět!
Všem!

It's the finale countdown!

(Akyč, 15. 6. 2011 20:33)

Tak se nám kola hodinového stroje rozběhla plnou rychlostí do finále, ostatně jsou toho plná média že staré pořádky končí. V těchto dnech se mi věci jeví jasně a přesně jako snad nikdy v životě,vyřešil jsem spousty nejasností,před rokem neřešitelných,zcela jednoduchým způsobem ,až jsem se sám divil že mne to nenapadlo dřív. Ať se nám to povede a svět se stane lepším. Souznění Všem AK

změny jsou znatelné

(nebel(r), 15. 6. 2011 19:58)

Moc děkuji za takový velký tok informací, zvláštně dnešní den je velmi neobvyklý, pocituji změny jak tělesné tak psychické, opravdu to už působí a ještě bude. Jsem ráda, že můžu být takto maximálně informována, co očekávat, na co se zaměřit;)je skvělé to sdílet s lidmi, kteří vědí a chápou že se "něco velkého děje". především se však zaměřit na sebe sama. Na svou podstatu a bytí, skrze které pocítíme tu jednotu vesmíru. doufám, že se tu vyskytne v průběhů dní ještě více takovýchto zajímavých informací. ostatně, nepochybuji o tom;)