Jdi na obsah Jdi na menu
 


Teror v Norsku - jiný pohled na události a mnohem více

2. 8. 2011

 

Zlo má konkrétní jméno, tvář i formu projevu – víme však jakou?

 

Tento článek vznikl pro účely uceleného pohledu nejen na dění posledních dní, ale na obdobné události obecně. Pokusíme se společně podívat na stručný průběh celého smutného krveprolití v Norsku tak trochu z Jiného úhlu pohledu a sami se nakonec rozhodneme, kde také může pravda ležet a co to pro nás vlastně znamená…

Zkusme článek pouze neprolétnout očima, ale přemýšlet, využít své intuice a analogie s podobnými případy, které se již prokazatelně staly.

______________________________

 

Veřejné informace

Téměř každé informační medium je plné aktuálních zpráv z Norska. Mnoho nevinných obětí, fotografie zdrcených truchlících a neskutečná spoušť po řádění šíleného vraha jménem Anders Behrink Breivik.

norway-flag.jpgTen nejprve provedl bombový útok před úřadem vlády, pak se přesunul na malý přilehlý ostrov Utoya, na kterém byl letní kamp s mnoha mladými lidmi (dětmi), kde bylo odsouzení hodné dílo masového vraha v tichosti a odloučení dokonáno.

Vrah byl úspěšně dopaden, sám se přiznal a dokonce tvrdí, že je na svůj čin velice hrdý. Divil se rovněž, že jej nezastavili již dříve…

Ještě před zahájením akce ukotvil dlouhé roky svých niterných myšlenek v obsáhlém díle „2083 - Evropská deklarace nezávislosti“, které má přes 1500 stran, rozeslal jej svým stoupencům a své myšlenky rovněž zveřejnil na sociálních sítích.

Podle posledních výpovědí jej lze klasifikovat jako šíleného psychopaticky nastaveného asociála, který vyhlásil světu, ve kterém žije, válku. Dokonce se sám prý hlásí ke skupině křesťanských konzervativců, kteří chtějí zemi očistit od islámských vlivů a ode všeho zlého.

 

Vše vypadá velice jasně, vše do sebe zapadá jak hodinový stroj, policie odvedla výbornou práci a zlo tak dostane po zásluze trest v délce trvání až 21 let, maximálně 30, které jsou v Norsku horní hranicí.

 

Něco málo tu ale chybí

Je to celá a úplná pravda? Mnoho lidí si není jisto, pochybuje a ptá se po více informacích a mnoho z nás zatím není vnitřně zcela ztotožněno s tím, co nám media tak vehementně a opakovaně hlásají, že je jedinou realitou.

Dokonalému příběhu, který tak přesvědčivě popisují media, totiž chybí několik zásadních maličkostí a zejména jasných odpovědí. Odpovědí, které si zaslouží celé lidstvo znát a vědět.

 

Výbuch

Výbuch byl načasován před vládní budovou na pátek 22.7.2011, zhruba na půl čtvrtou odpoledne (přesně 15:26). To je ovšem doba, kdy jsou norští lidé – stejně jako většina běžných lidí v pátek – již dávno na své obvyklé cestě domů, na chalupy, na zahrádky, za rybami – prostě za víkendem.

Je běžné, že v pátek většina Norů obvykle odchází kolem druhé hodiny odpolední. To samo již může o něčem nepatrném svědčit.

Načasování i umístění bomby mělo mít svůj nepochybný záměr a zvolený čas se proto co do síly a účinnosti zásahu díky bohu rozhodně nejeví jako maximálně účinný a efektivní.

 

Přesun na ostrov

Po úspěšném odpálení bomby následuje plynulý přesun pachatele na odlehlý ostrov plný dětí a dorostu. Proč nejprve bomba před úřadem vlády a proč následně odlehlý ostrov a proč zrovna kamp plný dětí?

Stačilo se přeci postavit do předem chytře připraveného místa poblíž výbuchu a prchající dav by sám vběhl útočníkovi přímo na mušku či do dalšího plánovaného výbuchu.

O počtu osob, které by tak byly zasaženy, lze rovněž předpokládat, že by mohl být v tomto případě vyšší, ovšem můžeme rozumět tomu, že na odlehlém ostrově bude mít násilník dostatek času své dílo v klidu dokonat a bomba mohla sloužit pouze k odlákání pozornosti.

Další informace nám říkají, že skrytý důvod byl politický a tím bylo zabití nejen předsedy vlády v budově, ale rovněž dalšího významného činitele, který měl na ostrově být. Ani jedno z toho se ovšem nepodařilo, neboť tam ani jeden z nich fyzicky nebyl…

 

Vzkaz

Protože se jednalo nejprve o sílu směrovanou na vládní činitele – předsedu vlády – a dále o masakr nevinných dětí, lze usoudit, že šlo o něco mnohem více, než o chladnokrevné a šílené vraždění všech kolem a už vůbec ne o konkrétní tažení proti islamistům, jak je nám médii deklarováno.

Islamisté totiž nebyli vůbec cílem útoku a pokud byl nějaký z nich zasažen, bylo to nejspíše omylem. Celkem zvláštní, že?

Jednalo se o jasný vzkaz účelové pomsty a jedná se doslova o zneuctění lidského ducha a lidství samotného. Jde o výsměch hodnotám, pro které jsme na tuto planetu sami dobrovolně přišli a které nám pomáhají jako lidstvu přežít a kultivovat jej – výsměch životu samému.

Ale pojďme dále.

 

Zpoždění v reakci

Děti na ostrově velice brzo zjistily, že se tam střílí, proto volaly ve strachu nejen policii, ale též psaly i volaly svým rodičům, kteří následně rovněž volali pomoc.

Co je však zajímavé, je skutečnost, že policie měla ve své reakci zpoždění téměř celou hodinu po zahájení masakru na ostrově a dokonce tam dorazila o dost déle, než samotná televize a civilní pomocníci z přilehlých lokalit.

breivik.jpgUkončení celého běsnění trvalo přes devadesát minut a oficiálním vysvětlením zpoždění policie bylo, že se věnovali prvotnímu výbuchu před vládní budovou.

Stačí nám tato odpověď? Nejspíše nikoliv, proto chtějí rodiče a pozůstalí obětí celý případ znovu dokonale prošetřit a osobně je plně chápu.

Dále uvedu již jen jako perličku informaci, že se zasahující jednotce na půli cesty na ostrov údajně pokazil motor na lodi, proto se zdrželi – jaká další náhoda, že?

To, že jej vůbec dokázali opravit a v cestě záchrany pokračovat, je tedy skoro malý zázrak, mohli tam totiž také zůstat a na ostrov ani nedorazit, ale vše má nejspíše svůj důvod a smysl.

Svědci z ostrova neoblomně tvrdí, že střelec nebyl sám, ale do příchodu pomoci se střílelo nejméně ze dvou míst, tedy šílený vrah evidentně nemohl být a vzhledem k rozsahu zkázy nejspíše ani sám nebyl.

 

Zatčení bez škrábnutí

Plně ozbrojeného pachatele se k našemu velkému podivu podařilo zatknout zdravého a živého – nebyl ani postřelen a nespáchal dokonce ani sám sebevraždu. Jak je to možné? Jak se to mohlo vše tak úžasně podařit?

Masového vraha, který spáchal tolik zla, se podaří zcela bez jakýchkoliv potíží zatknout – a to dokonce bez pokřivení jediného vlásku na jeho hlavě a zabránění jeho vlastní sebevraždě, na kterou bývají šílenci podobného kalibru obvykle velice dobře připravení?

 

Porovnání s Usámou

V porovnání s nejhledanějším člověkem světa – teroristou Usámou bin Ládinem, který byl na dlouho tajeném místě zpacifikován, rychle zastřelen ausama-bin-ladin.jpg ihned ve chvatu pohřben v bílém rouchu do moře, místo toho aby byl jako nejcennější trofej předložen celému světu, je to diametrálně odlišný příběh, ale proč ne, asi to tak má být – měl po svém zvrhlém činu evidentně promluvit.

Jde snad o ponaučení a nápravu z předchozího plánu, který se s Usámou evidentně moc přesvědčivě nezdařil...?

 

Izolace a požadavky

Nyní je dle posledních zpráv Breivik v naprosté izolaci, chce k sobě svůj 1500 stránkový manifest, který předtím uveřejnil a odeslal mnoha lidem a zároveň si vyžádal notebook s propojením na Wikileaks. Nezdá se nám toto přinejmenším divné?

Proč nám někdo vnucuje jeho napojení na Wikileaks a to, že se údajný autor manifestu k němu tak silně sám hlásí? Pokud je s ním ztotožněn a stvořil jej, tak ho jednoduše nepotřebuje, protože podle jeho zásad prostě žije – je to jeho chápání a životní cesta.

 

Norsko - země nejen tisíců fjordů 

Pojďme se ale na malou chvilku podívat s menším odstupem na krásnou zemi plnou kouzelných fjordů – na Norsko samotné. Jde o jednu z nejbohatších zemífjordy.jpg Evropy, s vlastní relativně pevnou měnou – norskou „královskou“ korunou.

Je to země, kterou se již dlouhou dobu snaží získat pro spolupráci celá Evropská unie. Mají rozhodně proč, jejich fondy totiž skýtají extrémně vysoké položky v miliardách EUR a příchod Norska by pro společenství znamenal jednoznačný prospěch a stabilnější pozici.

 

Norsko a NATO

Přilehlé země Norsko a Dánsko odmítly počátkem roku společné plány NATO bombardovat režim Muhamara Kaddáfího, tedy onen slavný případ novodobé okupace Libye v podstatě americkým režimem. Více o tomto důležitém tématu a zejména překvapivých a neveřejných důvodech v tomto odkazu.

Tajné služby Spojených států najaly bez vědomí a tím souhlasu Norské vlády již v listopadu roku 2010 skupinu vysloužilých veteránů a specialistů pro boj s terorismem.

Proč? Snadné, aby jej mohli ve skandinávských zemích lépe kontrolovat, ovlivňovat a řídit. (viz. odkaz na SIMAS v závěru článku)

 

Protiteroristocké cvičení

Je celkem zajímavá náhoda, že zrovna necelých 48 hodin před děsivým řáděním šíleného atentátníka Breivika probíhalo rozsáhlé protiteroristické cvičení tajných složek, o kterém navíc tajné složky buď záměrně či vlastním selháním „zapomněli“ veřejnost informovat – viz další odkazy v závěru mailu.

To jsou nám ale podivné náhody, že? Nápadně nám to může připomínat shodné události s bombovým cvičením v Londýně roku 2005, které se rovněž stalo děsivou realitou s několika výbuchy v metru a je popsáno v závěru tohoto odkazu. Bylo tedy dost času a klidu na připravení čehokoliv…

 

Sledování Breivika NIS

Tajné služby podle jejich vlastních slov Breivika díky jeho neobvyklým obchodním transakcím (nákupy většího množství hnojiv pro výrobu výbušnin z Polska - Vratislavy) již dokonce od března roku 2011 sledovaly, takže by měly mít o všem dění dokonalý přehled?

Poslední vzkaz umístil Breivik těsně před plánovaným útokem a dal tak dokonce své záměry jasně najevo. Znamená to, že tedy svou nulovou reakcí naprosto selhaly tajné složky nebo záměrně nechaly věci dojít až tak daleko?

Breivik stvořil detailní 1500 stránkovou dokumentaci, kde popisuje svůj program, vize budoucího uspořádání světa a způsoby jak Evropu očistit od2083cross.jpg islámu.

Jak zvláštní, psychopati jsou lidé poměrně prázdní, bez soucitu, bez umění a možnosti vcítění se do pocitů druhých, bez větší schopnosti cokoliv tvořit, umějí druhým ubližovat a obvykle nebývají VŮBEC kreativní.

Jednoduše toho nejsou a v podstatě ani nemohou být schopni – chybí jim totiž propojení v mozku na příslušnou část, která kreativitu umožňuje. Jsou zde pro destrukci, nikoliv tvoření.

Z tohoto důvodu je velmi složité tak snadno uvěřit tomu, že údajný psychopat, který je sám překvapen celkovým rozsahem svého díla zkázy, dokázal sepsat mnohastránkový elaborát.

Kuriozitou a indicií zároveň může byt například informace, že v manifestu uvádí jako den očištění Evropy od muslimů termín 11. září roku 2083 – srovnejme s datem útoku na dvojčata (11.září 2001) a dejme si do roviny rovněž informace, které tvrdí, že skrze proroka Mohameda nechal islámské náboženství vzniknout v šestém století našeho letopočtu samotný Vatikán...

Je pouze na nás samotných, zda si pod přísunem mnoha návazných informací dokážeme udržet myšlenkovou linii či nikoliv.

Více o všech možných formách náboženstvích zde: http://www.jinestranky.cz/clanky/puvod-a-historie-cloveka/historie-hledani-pravdy_-svobody-a-stvoritele.html

 

2083 - Evropská deklarace nezávislosti

Podle zákona „Kdo hledá, najde“, jsem měl shodou náhod možnost dokument se zájmem shlédnout a celých 1518 stran je psáno jazykem velmi logickým a věcným, ukázněným, s inteligentním a konzistentně struktuovaným přístupem, jazykem je dokonalá encyklopedická angličtina a sdružuje bezpočet zdrojů, odkazů a nepočítaně historických informací.

S vytvářením díla Breivik údajně strávil několik let a nechává jej jako dar všem Evropanům.  Doporučuje své názory šířit do všech 26 zemí současné EU, na všechny blogy, weby, sociální sítě, atd… 

Zároveň jsme od samotného počátku vyzýváni k otevřenému boji a odmítání dalšího šíření jiných kultur napříč Evropou, což je myslím klíčem k dalším úvahám - hned uvidíme proč.

 

Provokace nebo alibi?

Dílo je to velice hutné, co do struktury dobře propracované a sdružuje informace o tolika ideologiích, politických uskupeních i samotných historických osobách s tak podrobnými detaily, že celé vypadá jako dokonalá provokace, jako obsáhlé dílo mnoha odborníků a to nejen z tajných služeb.

Je možné ho dokonce chápat buď jako něčí obrovské alibi anebo roznětku k zavdání příčin dalších konfliktů napříč Evropou – posuďte sami:

Dílo podrobně mapuje rozdílnosti v politickém, náboženském i sociálně-kulturním prostředí a pojednává o všech možných teoriích - Marxismus, Bolševismus, Nacismus, Amerikanismus a další nevyjímaje.

Zmiňuje se dokonce i o naší zemi, kde nás hodnotí spolu s Poláky a Maďary jako poměrně srovnatelné národy, zároveň cituje i konkrétní názory prezidenta Václava Klause, kterými sám prezident vyjádřil svůj vyhraněný postoj vůči postupům a vlivům EU nejen na Českou zemi. Breivik nevynechává ani Benešovy dekrety a otázku odsunu sudetských Němců. 

Autor detailně popisuje v jedné sekci shánění a přípravu zbraní – např. střely speciálně upraveny a naplněny několika mililitry nikotinu od čínského dodavatele, aby měly co největší účinek, stejně jako přesný postup získání a zpracování síry přes web.

Souběžně popisuje i část své vlastní fyzické přípravy před akcí a ve své autobiografické části s detailním deníkem zmiňuje rovněž svůj pobyt v Praze a poptávku po konkrétních zbraních.

Ve svém díle podrobně a velice detailně pojednává o revolucích a převratech, o jednotlivých náboženstvích a konkrétních konfliktech, válkách a násilí, které se v jejich jménu stovky let dějí, takže když si přečteme článek Náboženství jako nástroj našeho rozdělení, snadněji pochopíme, kdo a proč by mohl toto dílo rád nechat vzniknout.

 

Šílenec nebo nebezpečný genius?

Dokonalá znalost různé historie, dokonalá analýza jednotlivého vývoje náboženských směrů, výborná znalost světové a mocenské politiky, výborný přehled ve věci farmaření a zemědělství (použitá hnojiva a výnosy surovin z hektaru), dokonalé znalosti a použití jednotlivých zbraňových systémů, perfektní znalost chemických sloučenin a procesů jejich čistění, sušení a stanovení poměrů pro výrobu výbušnin včetně skladování a manipulace (šlo o tuny!) a nesmím opomenout dokonalého organizačního ducha, disciplínu a slušný přehled ve finančních transakcích včetně zapracování jednoduché rozvahy resp. výsledovky i s vyčíslením zisku/ztráty.

Na závěr díla Breivik nezapomněl dokonce ani na výkladový slovník důležitých iq-and-eq.jpgvýrazů a pojmů pro dokonalé porozumění plus nějakou tu fotografii, kterou vídáme ve zpravodajstvích.

Jinými slovy dílo je dokonalý návod NEJEN pro následovníky, ale pro všechny i s detailními informacemi o složení, cenách a dostupnosti chemikálií a všech potřebných surovin, jak co nejsnáze pokračovat…

Stále jsme si jisti, že nejde o záměrnou provokaci, ale o dílo a odkaz JEDINÉHO pomatence?

Tento člověk by musel být skutečně geniální s velice vysokou hodnotou nejen IQ, ale rovněž EQ, což jak již víme, není možné, protože jde o údajného psychopata, kteří mají emoční kvocient na nule.

 

Pár slov k Norsku 

Pojďme ale ještě na chvilku zpět k Norsku a jeho představitelům. 

Co je důležité zmínit, jsou informace o samotných členech norské vlády. Konkrétně předseda vlády – Jens Stoltenberg – je členem elitářské světovéjens_stoltenberg.jpg skupiny Bilderberg a milý norský generál NATO – Anders Fogh Rasmussen byl na setkání skupiny Bilderberg ve Švýcarsku v červnu 2011 dokonce osobně.

Více o setkání Bilderberg v tomto odkazu. Uvedené kroky by tedy mohly být celkem logickou návazností na červnové setkání a rozšiřování strachu napříč Evropou, nemluvě o tom, že propojení informací a reporting mezi nejvyššími představiteli státu a výzvědnou službu NIS (Norwegian Intelligent Services) se samozřejmě očekává.

Pokud chcete řídit a rozhodovat o chodu věcí, musíte stát vpředu…

 

Breivik na Facebooku

Na povrch dokonce prosákly informace, že Breivikův účet na Facebooku byl někým jiným následně účelově upravován, protože se o křesťanském konzervatismu v podstatě nikde předtím nezmiňuje, a to dokonce ještě den dopředu před útokem.

Následně se však objevila data čerstvá a celý jeho účet byl návazně smazán. Kdo a proč data změnil ještě před samotným smazáním resp. zrušením účtu, zůstává velkou záhadou.

 

Prohlášení šéfky NIS

Co je zatím možná jedním z nejsilnějších vzkazů a indicií k pravdě, které na účet Breivika zazněly směrem k masám a médiím, je prohlášení šéfky Norské tajné služby Kristiansenové.

Toto prohlášení na nás může působit jako symbolicky očistné Pilátovo omytí rukou – že: „On je naprosté zlo, využívá nás a využívá vás, zejména média, aby šířila jeho hlas. Dosáhl svého cíle, kterým je zájem světových medií.“

Dále Kristiansenová tvrdí, že je sice ostře zaměřen proti islámským radikálům, na druhou stranu však používá jejich stejnou taktiku. Je tedy naprosto logické napojení myšlenek, že se objevují i informace propojení tajných služeb na Mossad – viz závěr článku a odkazy.

Detail zde: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/240398-osamely-vlk-breivik-je-ztelesnene-zlo-a-uspel-rika-sefka-norske-tajne-policie.html 

 

Byl snad Breivik během masakru pod nějakými drogami?

Nejspíše ano, neboť samotný jeho obhájce prohlásil, že se klient po celém masakru cítil velice unavený a teprve nyní si začíná plně uvědomovat, co vše se vlastně stalo.

Když si vzpomeneme na atentát na amerického prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho, možná si též vzpomeneme na jméno Lee Harvey Oswald, který byl jeho údajným vrahem. Detail:  http://cs.wikipedia.org/wiki/Lee_Harvey_Oswald

Skutečnost je však podstatně jiná, byl k tomuto činu pečlivě připravován, nejen za pomocí hypnózy doslova programován a jeho mysl byla řízena – viz projekt tajných operací MK ULTRA v tomto odkazu nebo vynikající film Mančurijský kandidát z roku 2004, který celou věc rovněž dokonale popisuje.

Je to způsob, jak lidskou bytost nevědomky zneužít k účelům, které se mají naplnit.

Netvrdím, že tento případ je naprosto shodný, ale má mnoho společných prvků a tajné služby potvrzují svůj zájem na osobě Breivika již od března roku 2011, tedy shodný datum s útokem na Libyi a proto skutečně dost času na dokonalou přípravu, zejména když si evidoval své aktivity den po dni.

 

Co si ze všeho toho dění vzít?

Společné body, nic víc.

Body, které lze propojit a snažit se porozumět, čemu a proč by mohly sloužit adots-b-and-w.jpg nechat je být tam, kde jsou nyní.

Někteří to chápou, jiní bohužel vůbec ne a slepě věří tomu, co je jim na talíř po dokonalé úpravě předkládáno.

Je to jednodušší a je to i pohodlnější – „stejně to nezměníme, tak co.“  

To je ovšem velký omyl, vše má svůj čas a události na Islandu rovněž nalezly svůj smysl ve správnou dobu...

 

Princip šíření strachu

Princip všeho dění kolem a způsoby vedení společností jsou v zásadě tisíce let totožné a za vším můžeme hledat jediného společného jmenovatele – hry o udržení moci a poslušnosti, především skrze STRACH a jeho šíření.

Strach z neznámého zla, které číhá v podstatě kdykoliv a kdekoliv. Jde o stejně stresující faktor, jako když se během čtení románu musíme každých pět sekund dívat na mobil, zda nám náhodou někdo nevolá.

Samotný strach nám bere obrovské množství naší životní energie a mocní tohoto světa to moc dobře vědí, proto s ním velice umně pracují – je to jejich nejvděčnější nástroj.

„Když se nebudeš chovat tak a tak, nebudeš mít jedničky nebo tě vyhodí z práce, tím budeš bez peněz, tím o vše přijdeš, budeš muset začít krást a zavřeme tě na X let do kriminálu…“

O obrovské síle strachu se dozvídáme v tomto odkazu a o tom, jak je celý Systém strachu po celý náš život dokonale propracovaný a vše do sebe dokonale zapadá v tomto odkazu.

 

Systém a chaos

Systému samozřejmě vyhovuje občasné či trvalé vytváření chaosu, ze kterého je následně nutné za pomoci určitých opět systémových složek nastolit systémový pořádek. Jak jinak. chaos-squares.jpg

Tím se mu nabízí dokonalá demonstrace nutnosti jeho existence samotné, tedy konkrétně vojenských, tajných a pořádkových služeb.

Nabízí se příležitost ukázat, jak moc jsou tyto složky obrany nepostradatelné a jak je nutné zvýšit veškerá bezpečnostní opatření.

Zřídit více bezpečnostních kamer kamkoliv se podíváme, více průběžných kontrol, více investování do protiteroristických aktivit, více financí do vojenského a bezpečnostního aparátu.

 

Terorismus a systém

Možná to nebude přesný příměr, ale počet osob, které ročně umírají na údajný terorismus, je pouhým nepatrným zlomkem toho, jak obrovský počet osob svůj život ztratí díky civilizačním chorobám a způsobu života, který jsme díky nesmyslnému Systému nuceni všichni žít.

Nemluvím raději o tom, kolik lidí v jiných částech Světa umírá hlady či žízní, to by se skóre změnilo k horšímu ještě více…

Není to přitom ani proto, že by pro ostatní již nebyly zdroje, ale proto, že to tak někdo chce.

 

Musíme hrát tuto hru?

ROZHODNĚ NE!

Na to Systém právě čeká – chtějí podpořit šíření strachu a vyvolávat další konflikty. Podle mého názoru není Breivik tak úplně jen sám sebou, ale je to něčí nástroj pro rozpoutání dalších nepokojů – zejména jeho sepsané a obsahem obrovsky obsáhlé dílo, které dává přesný návod k dalším hrůzám.

Některé strany (White Media - http://www.white-media.info/ ) na to již reagovaly tím, že útok schválily a písemně Breivikovi gratulovaly k úspěchu.

To je přesně ona kýžená potrava pro Systém. Ukázat nám všem, jak se o nás a naši bezpečnost dobře stará a jak společnost od podobných přitakávačů a následovatelů s Breivikovými názory musí razantně očistit.

 

Proč na to vůbec reagovat tímto či jakýmkoliv jiným způsobem?

Ubohých nevinných lidských životů nám je všem neskutečně líto, ale tím je zpět bohužel neoživíme. Není to ani naše vina ani naše osobní selhání, proto si nemáme co vyčítat, ani být apatičtí a skleslí z jakékoliv naší vlastní chyby.

Naopak - ti, kteří jsou námi placeni za naši bezpečnost, jsou plně odpovědní a skutečnost, že nezasáhli dříve, je selhání přmo trestuhodné. Vždyť o něm věděli naprosto vše a měli celých pět měsíců ne-li více času na to, jej z jeho plánů odstavit (resp. jej na své plány dokonale naprogramovat a připravit).

 

Breivikův pseudonym

Moc dobře též věděli i o jeho poangličtěném jménu Andrew Brewick, kterým se údajně dostával blíže podobně smýšlejícím skupinám a svým stoupencům po celé Evropě – viz odkazy na závěr článku.

Opírání se o náboženské důvody jsou od počátku věků jedna z nejlepších záminek a následné zavržení a kritické odmítnutí aktivit Breivika samotným papežem a souvislost se založením Islámu Vatikánem a světovou pyramidou moci, nám opět může cosi naznačit…

 

Breivik - typický terorista

Je k tomu všemu velice zajímavé zjistit, jak dokonale Breivik zapadá do juliansands.jpgnedávno uveřejněné definice "typického atentátníka", kterého označuje oddělení DHS – Department of Homeland Security: štíhlý, vyšší muž nordického typu, světlých vlasů a modrých očí.

Velmi podobný například Julianu Assangeovi s dlouhými vlasy (Wikileaks) nebo slavnému herci Julianu Sandsovi, který velice často ve filmech hraje představitele nacistů a negativních postav – viz foto…

 

Masová média

V mediích slyšíme a vidíme každým dnem několikrát opakovaně za sebou děsivé zprávy o tom kdo, kde, koho ubodal, vidíme smutné záběry, kde se srazil vlak s osobním automobilem, ukazují se nám další tragické životní příběhy a všichni mají o čem vysílat či psát.

Pro media je utrpení a násilí, stejně jako skandály neustále zajímavé téma – rovněž velice smutné, co říkáte.

  

Jaký obsah a smysl má pro nás naprosto povrchní zpráva, že byl někdo s někým přistižen a že to byl významný politik?

Co nám to má říci? Něco o našich hodnotách?

Budeme tím lepšími lidmi? Máme se ponaučit nebo přizpůsobit?

Dává nám to nějakou hodnotu pro náš další směr vývoje? Je to pro nás vůbec inspirací?

Tak k čemu je to?

 

Zkusme jedinkrát opravdu pozorně poslouchat televizní noviny od půl osmé večer a zjistíme, že na zhruba třicet negativních případů se objeví jediný pozitivní či spíše neutrální příběh – a to je přesně ten strašlivý smysl a účel médií.

 

Stagnace myšlení

Nemáme se dále rozvíjet, ale poslušně konzumovat a degenerovat. Informace máme servírovány tak, jak je máme přijmout a je jich skutečně přes 95% cow-face.jpgnaprosto zbytečných a těch pět procent se téměř nikdy nedozvíme, pokud je nehledáme...

Prodejnost jednotlivých plátků a sledovanost vysílacích titulů se úměrně k probíhajícímu tématu zvyšuje, spekulace narůstají a lidé si uvědomují, že se nebezpečí v případě surového incidentu v Norsku týká i tak klidných a svobodných zemí, jakou odjakživa například Norsko a celá Skandinávie byla.

Růžové brýle klamu si je příjemné nasadit, ale je velice obtížné je opět sundat.

 

Otevřené bitevní pole

Jsme uprostřed jedné z největších bitev, i když se to tak na první pohled nezdá. Je to velmi bezohledná a tvrdá bitva o nás samé, je to bitva o naše duše, víru v dobro a naději, je to bitva věčného dobra se stále se nevzdávajícím zlem.

Je to bitva o naše nekonečné spojení s Bohem, které je nade všechny nesmyslné náboženské systémy víry a kterému se obvykle dávají za vinu všechna naše selhání a chyby – stejné je to i v tomto případě.

Všichni máme právo na Štěstí, Radost a Lásku, všichni dokonce můžeme žít Láskou zcela naplněný život bez rozdílu víry, kterou vyznáváme a je jen otázkou času, kdy toto pochopí dostatečně velké množství naší populace, abychom mohli zažít tu úžasnou změnu v našem poznání a jednou provždy začít podobné léčky a falešné hry prostě odmítat...

 

Máme nějakou naději?

NEPOCHYBNĚ ANO.

Síly temna velice neochotně a pomalu ustupují a vše se čistí a prosvětluje, stejně jako naše pochopení všech souvislostí narůstá. Naše záda se narovnávají a otrokářský systém zažívá reformu zevnitř. Děni na Islandu toho je zářným příkladem a jasnou ukázkou toho, že to jde.

Naše uvědomění sounáležitosti k celku jediné lidské rasy této planety a k dění všeho kolem nás je nepominutelné a uvědomujeme si, že všichni dohromady tvoříme jeden dokonalý a kompaktní celek.

Čím více si budeme uvědomovat, že s tím, co se uměle děje kolem nás vnitřně NESOUHLASÍME a přestaneme tomu dávat naši energii, náš zájem (systémově reprezentovaný naším nákupem a penězi) a především naše myšlenky, tím méně se nás to bude týkat.

Nemám na mysli ignoraci či únik do jiného světa a reality, jen všem těmto hrám o naši životní energii nebudeme již chtít více dávat. Odmítneme je, protože se nás jednou pro vždy netýkají.

Jdeme jiným směrem, který se původního světa Strachu netýká. Více o nutnosti správné skladby našich myšlenek v tomto odkazu.

 

Naše probouzení

Musím s upřímnou radostí konstatovat, že se lidstvo obecně, úžasně a samovolně probouzí a že například počty nově registrovaných odběratelů novinek Jiných Stránek se každým týdnem výrazně zvyšují.

Připravení lidé se probouzejí doslova ve všech koutech naší krásné planety ve snaze ji změnit k lepšímu tím, že začnou od sebe sama. Co na tom, že je někdo v jiné zemi či dokonce na druhém konci našeho světa? Co na tom, že nemluví naším jazykem?

Internet vše zařídí za nás, je to skutečně nečekaný nástroj našeho propojeníroad---sea-bridge.jpg, o kterém mluvila již věštkyně Sibyla. Ta řekla, že konec světa nastane, až budeme všichni pod jednou sítí a to se beze zbytku naplňuje.

Proto si svou vládu nad internetem chtějí mocní světa opět získat nazpět pod svou kontrolu – více v tomto odkazu

Poslední dobou se pro odběr novinek hlásí milí čtenáři z Německa, Švédska, Izraele, Spojených států, Kanady, Austrálie, Nového Zélandu, Libye, Egypta, Anglie, Slovenska a dalších zemí. Čtenáři, kteří přicházejí a stránky shlédnou, jsou skutečně ze všech koutů naší krásné planety.

 

Náhody a naše hledání

My všichni jsme na základě pouhého hledání „náhodou“ nalezli to, co jsme nejspíše nalézt měli a vše proto dává dokonalý smysl – jak prosté a snadné. Zákony přitažlivosti fungují neomylně – více například v tomto odkazu.

Každý z nás je zcela unikátní a přesto máme všichni shodný základ, který vnitřně touží milovat a žít šťastný život bez utrpení. Každý umíme a chceme cítit a žít opětovanou Láskou, kterou chceme rozdávat i dostávat, všichni hledáme smysl našeho života, jeho účel, hledáme své štěstí a naplnění.

Nikdo naopak nechceme žít v područí šíleného Systému který nám ani nepatří, jen nás ovládá, v apatii, strachu, prázdnotě, obavách, nejistotě a v uctívání falešných hodnot, kterými jsou na této planetě bohužel majetky, peníze a poslední dobou stále více prázdné informace bez obsahu.

Je jich dokonce generováno tolik, abychom byli zmateni a dezorientováni a naše myšlení bylo roztříštěné a jen velmi povrchní. Souvislosti nám tak mají spolehlivě unikat a hlavně nemáme sami vůbec ani začít o ničem hlouběji přemýšlet.

Více o paradoxu peněz v tomto odkazu, více o obrovské síle médií v tomto odkazu a o uměle vyvolaných proudech informací v tomto odkazu.

 

My, zrcadlo a vědomá tvorba 

Pokusme se proto fungovat více jako zrcadlo, které dokáže všechny sluneční či světelné paprsky od sebe odrážet jiným směrem, než být například jako naše oko, které na sebemenší projevy světla ihned reaguje tím, že mrkne a stáhne se jeho zornička.

Tím, že nejsme tolik reaktivní, se nás věci kolem vlastně již ani tolik netýkají a nemají nad námi proto žádnou moc.

Nejsme necitliví, tupí a rozhodně nám není vůbec jedno, co se kolem nás děje, naopak, jsme daleko více uvědomělí, citliví a plně chápeme, že naše skutečná Svoboda a nalezené Vědomí je již jaksi jinde - nad vším tím umělým děním a hlomozem kolem.

Tvoříme něco nového, co již není zatíženo temnotou. Nechceme nic z toho zlaheart-in-hands.jpg nést dále v sobě, protože nám nic z toho nikdy nepatřilo a nikdy patřit nebude, chceme se jej naopak zbavit, odmítneme jej, chceme být čistí, jako právě narozený kojenec.

Naše božství se velice těžce získává, zato velmi snadno díky účelovým vlivům zvenčí ztrácí.

Nenechme si vzít tak snadno to, co jsme v sobě naším úsilím pracně vybudovali…

Nenechme si vzít naší vlastní Svobodu a budoucnost tím, že přijmeme další slepou víru v účelové a povrchní informace a vzdáme se hledání Smyslu a Podstaty toho všeho a tím nás samých.

 

Mnoho štěstí Aridan

  

__________________________________  

Související odkazy:

http://www.eutimes.net/2011/07/norway-premier-begged-putin-to-stop-massacre-planned-by-elites/

http://beforeitsnews.com/story/854/278/Oslo_Held_Anti-Terror_Drills_Days_Before_Bombing.html

http://www.realistnews.net/Thread-proof-norway-was-wel-prepared-drill-helt-48-hours-before-attack

http://www.disclose.tv/forum/oslo-terror-whose-agenda-does-it-serve-t55695-40.html

http://howtoloseweightwow.com/2011/07/23/norway_caution_watch_out_for_false_flags_lendman_on_oslo_attacks/

http://www.davidicke.com/headlines/51469-mossad-norway--and-the-lone-killer-blueprint

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread733141/pg1

http://www.novinky.cz//specialni-rubriky/norsko/

http://afinabul.blog.cz/1107/jsou-detekcni-dohlizeci-jednotky-simas-novou-operaci-gladio-pro-norsko

http://celechovskyradek.blog.idnes.cz/c/202828/Operace-Northwood.html

http://en.rian.ru/world/20110723/165350450.html

http://moorekwesi.blogspot.com/2011/07/personal-facts-about-andrew-berwick.html

http://www.denik.cz/z_domova/cesti-extremiste-na-webu-20110728.html

http://orgo-net.blogspot.com/2011/07/dalsi-znameni-falesneho-teroru-v-norsku.html

http://www.ksm.cz/ze-zahranici/norske-teroristicke-utoky-pod-falesnou-vlajkou.html

http://www.denik.cz/infografika/norsko-sokovala-mohutna-exploze-i-strelba20110724.html

http://www.worldbulletin.net/?aType=haberYazdir&ArticleID=62956&tip

video: zapoměli informovat: http://www.youtube.com/watch?v=z_UJkNcW_80&feature=player_embedded

video DHS – jak vypadá terorista http://www.dailymail.co.uk/news/article-2017481/DHS-video-characterises-white-middle-class-Americans-likely-terrorists.html?ito=feeds-newsxml

obdoba: http://theintelhub.com/2011/07/21/dhs-video-characterizes-white-americans-as-most-likely-terrorists/

video Knight templar 2083  http://www.youtube.com/watch?v=rAwp2FnRmsE&feature=player_embedded

http://truthfrequencynews.com/?p=6905

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Čí to je provokace?

(Zenko.Idane, 12. 8. 2011 20:23)

řekl bych že by tohle mělo vidět co nejvíce lidí, http://www.youtube.com/watch?v=adfYQYth0i8&feature=share , to že se ted budou snažit omezit nebo vypnout facebok a jine sitě to už asi víte že? čím dál více lidí si tímto zpusobem zděluje informace a oni mají strach. Jak říká pán v tom videu provokace k násilnostem budou zřejmě přibívat , takže nenechat se. http://www.novinky.cz/zahranicni/241690-zablokujeme-facebook-i-twitter-pohrozil-vytrznikum-britsky-premier.html?ref=boxF

Dění ve světě

(Zenko.Idane, 2. 8. 2011 23:03)

Chtěl bych zde upozornit na nové video ohledně Libye. Vím není to k tomuto tématu ale souvisí to také z celkovou mediální manipulací. Jestli můžete sdílejte a šiřte dále. Moci chtiví páni vidí a vědí a cítí že lidi čím dál více prohlížejí jejich nekalé plány tak okolo sebe budou šířit strach a deprese dokavad to pujde , takový je můj názor. odkaz , http://www.youtube.com/watch?v=mqB7Quvbpdg&feature=share , a aktuální ze Španělska , http://dolezite.sk/Revolucia_poburenych_v_Spanielsku_neustava_a_nabera_na__118.html

Re: Dění ve světě

(lipco, 4. 8. 2011 0:24)

je to pravda ze strach zabija ovela viac ako 1 gulka.usa bavi kino vo vsetkom,ale ak si vezneme spat do spred 89 filmy boli tabu nesirilo sa v meiach o vrazdach atd..a tak po 89 americke filmy a vymyvanie mozgov,ako aj 11sektember zidia neboli v praci jasna vec oco ide o kontrolovanie financnych tokov trhu a hlavne ludi,ako aj strach ktory je ich pomocnik na slabych ludi.podalsie ak si vezmete kto vlastni v usa televizie:))))predsa ti ktory vsetkym manipuluju na celom svete najbohatsi :)))za velkou mlakou.blbci.najvatsia spravodlivost na zemi je ze kazdy zomrie ale aj oniiiiii:))

Re: Re: Dění ve světě

(souhlas, 4. 8. 2011 10:59)

nelze nesouhlasit

Re: Re: Dění ve světě

(wivo, 4. 8. 2011 11:03)

Ty si lipco opravdu myslíš že smrtí to končí?

Re: Dění ve světě

(Honza ,Hlinsko, 11. 8. 2011 20:54)

Souhlasím,že od konce osmdesátých let minulého století dochází k nevídané manipulaci obyvatelstva tzv: " médii",která nám zjevně i podprahově vnucují,co si o těch či oněch událostech máme myslet!Je to velice rafinovaný způsob organizování davové hysterie!

Poprvý

(Paia, 3. 8. 2011 14:40)

Tak tohle je první článek na tomto webu, kterej jsem nakousl a po pár větách čtení skončil. Nějak mě vůbec nezaujal. A ani nevím proč.

Asi proto, že to není z oblasti mého zájmu. O útoku jsem se dozvěděl z titulků na zpravodajských serverech, ale podrobnosti jsem už nečetl. Navíc už drahno let nekoukám na žádný televizní zprávy, ani rádio neposlouchám.

Re: Poprvý

(večernice, 3. 8. 2011 15:32)

a CO je v oblasti Vašeho zájmu?

Re: Re: Poprvý

(karlos, 3. 8. 2011 23:20)

dyk jasně říká,že to čet,jen že je nad věcí :-D karlos

Re: Re: Re: Poprvý

(Paia, 4. 8. 2011 2:49)

začal číst, ale nedočetl

Re: Re: Poprvý

(Paia, 4. 8. 2011 2:50)

spíš to ostatní, o čem se tady píše, ale politika a terorismus to fakt není...

Re: Poprvý

(wivo, 4. 8. 2011 9:23)

já to samý... nějak mě poslední dobou podobné kydy nebaví.. Ani to neni zájmem či nezájmem, ale tím že se vlastně nic novýho nedovídám tak proč bych to stále dokola četl??? Tohle je dobrý maximálně pro lidi v rozmezí 20-30 kteří prahnou po nestereotypních informacích a(úměrně k věku) trpí fatou morgánou že snad něco změní (ještě horší je, když trpí sebeklamem že něco změní pouze tím, že budou psát na netu :-)))

přeju vám mnoho úspěchů ve změně :-)))

Re: Re: Poprvý

(jitka, 4. 8. 2011 13:43)

Wivo & Co ... od r. 73 ziji ve Svedsku a vím jak myslí Skandinavie o které se ríká, ze má nejvetsí vedomí v Evrope ... lidé si neskodí v zájmu svobodné vule ...
Tento clánek vykazuje tajemství Rovnováhy v podstate své Úvahy ...

Re: Re: Re: Poprvý

(wivo, 5. 8. 2011 8:40)

a co je mi do toho kde žijete? Podsouvám snad já někomu jak nebo kde žiju?
Je mi úplně jedno co kdo vykazuje, podobných témat a článků je od roku 2001 plný net takže se o novou informaci nejedná - furt je to o tom samém. Že to hold někdo začíná chápat až teď není můj problém ale jeho. Kdybyste se všichni začli o tyto věci zajímat už od konce 90tých let, tak by vás to nechalo chladným stejně jako dnes mě.

Re: Re: Re: Re: Poprvý

(jitka, 5. 8. 2011 10:27)

Wivo, sla jsem za Poznáním ... to jako kdyz malujes Obraz, také na nem pracujes od narození ...
http://www.youtube.com/watch?v=xy1gp3F5NhY&feature=share

Re: Re: Re: Re: Poprvý

(večernice, 5. 8. 2011 10:58)

wivo,co člověk,to cesta,po které jde a rychlost,jakou kráčí.Pokud byste byl duchovně vyspělý,nereagoval byste tak útočně.
Pokud Vás tyto stránky nudí,můžete si chodit číst přece jinam,nebo založit si něco svého.
Nebo jste jen vnitřně nespokojený?Zklamaný,nevyrovnaný?Nebo jste dlouho neměl sex?

Re: Re: Re: Re: Re: Poprvý

(wivo, 5. 8. 2011 11:33)

jděte si za poznáním cestou jakou chcete, ale mě z vašich úvah vynechejte - nebudu se zbytečně kvůli vám vracet. Kapišto?
píšu snad já vám adresně nějaké obecné plky?

milujte se množte se :-))

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poprvý

(večernice, 5. 8. 2011 11:52)

amen....

přílíš obětí

(Swatawa, 4. 8. 2011 23:09)

Dobrý večer.Výborně "zhodnocené" téma!Pěkný článek.
Dovolila bych si také tak trochu zaspekulovat.
Bílý nor k podivu mnohých, stačil sepsal 1500 stránkové veledílo.Ale proč? Myslímm, že nebudu od pravdy daleko. Že se hledá nějaký nový "revolucionář" do řádek bílých otroků.Je třeba vzor.Např.Marxův Kapitál. Když za pár let vstoupil do podvědomí mladých lidí, kteří se začali označovat "komunisté"..no,důsledky a následky jsme už poznali.
Nebo Mei.n Kam.f.Měl na masy kultivovaných němců po čase obrovský vliv.A víme, kam to vedlo.
Nyní tu máme "1500 stran od Breivika" A??!
Takže,buďme opatrní.NWO chybí už jen ty revoluce, řádný chaos. Do kterého se k jejich hněvu nikomu v Evropě nechce.Už to s námi prostě není tak jednoduché. Takže je třeba něco na ty evropany najít..Ne?
A ještě...Co když Harry Potter se svým Relikviem smrti (kde děti v Bradavicích houfně umírali,zradil jen ten mizera Malfoy-bílý jak břitva..)nám chtěl vlastně něco říct?

Díky

(David-, 2. 8. 2011 20:31)

Po dlouhé době jsem si konečně přečetl něco poučného a smyslného :-)

Díky Aridane ;-)