Jdi na obsah Jdi na menu
 


Solární bouře – varování na rok 2013 - podruhé

24. 9. 2010

Co se to tady děje a co o možném úmyslu vůbec víme?

 

Není to tak dlouho, co jsem shrnul několik zajímavostí ohledně vlivu našeho Slunce na planetu Zemi a tím samozřejmě náš život. Detaily zde: http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/solarni-boure---varovani-nasa-pro-2011-2013

 

 

Vzhledem k tomu, že se toto téma začíná pomalu stávat běžným předmětem diskusí a dalších článků, je pravděpodobné, že na tomto fenoménu něco bude. ObrazekBuď nemají noviny o čem psát a snaží se proto zajímavými tématy udržet stabilní prodeje na vysoké úrovni nebo se toto téma začíná projevovat jako pro někoho důležité.

Včera se objevila na českém webovém prostředí informace přiložená v tomto odkazu a několik dní předtím oběhl informace o případném „blackoutu“ Velké Británie celý webový svět.

http://www.novinky.cz/veda-skoly/212081-slunecni-erupce-muzou-za-dva-roky-zpusobit-na-zemi-katastrofu.html

 

 

Důležité:

Pokud shrnu nejdůležitější témata ze zahraničí, je zmíněno, že státy jako Severní Korea či Irán mohou užít takové jaderné zbraně z kosmu, aby vyřadily činnost řídících elektronických komponentů pro životně důležité řídící funkce života v Británii.

Dr.Liam Fox a podle něj celá Británie se tak má šanci úspěšně obávat masivníhoObrazek zásahu do životně důležitých elektronických systémů i elektrické sítě obecně, z důvodů „umělého nukleárního výboje“ resp. elektromagnetického pulsu, způsobeného z kosmu, který vyvolá stejný efekt, jako enormní Sluneční aktivita.

Porovnává to s jaderným útokem obvyklým způsobem, který by například volili teroristé, jejichž působením a cílem bude především naše komunikační slepota a přerušení spojení se světem.

Dr. Fox nás dále varuje, že se risk napadení může objevit v mnohem větším měřítku a nemáme si jej představit pouze jako obyčejné výbuchy v Hirošimě a Nagasaki. Říká, že námi užívané technologie jsou zranitelné a jejich zranitelnost může vybízet k útoku a přilákat napadení.

 

Aridanovy soukromé úvahy:

Ten, kdo se někdy zabýval strukturou, řízením a rozhodováním pyramidy moci a šíření vlivů království anglické koruny i do Spojených států, které jsou jen další neviditelnou kolonií, může vytušit zajímavou souvislost mezi aktuálními tématy a zároveň nutností vytvoření názoru na nebezpečí ze Severní Koreje či Iránu.

Pokud pominu informace o aktivních hvězdných bránách, zásobách přírodníchObrazek nerostných surovin, zbývá zmínit dlouhodobě plánovaný válečný konflikt na území Číny, Koreje, jako řešení vleklé ekonomické krize.

Kdo si chce dohledat více detailů, mrkněte na témata, kde je plán války s východem dlouhodobě zmiňován na rok 2006 či 2008 v kombinaci se speciálně vytvořeným genem chřipky primárně napadajícím asijskou rasu, který má jediný cíl – ochromit rostoucí sílu východu.

K tomu se pojí i genetická manipulace potravin směrem k minimální výživové hodnotě. Detaily odkazu rád poskytnu mailem – v angličtině.

 

Názory mas je potřeba pomalu připravovat na to, co se nejvíce hodí politice peněz, vládě zbraní a hrubé moci, i když s tím nikdo rozumný prostě a jednoduše nemůže souhlasit. Kdo se však kladením otázek zabývá, navíc Korea je daleko a nějaký ten vyvolaný drobnější konflikt se nás stejně nedotkne, ne?

Stačí vytvořit pocit nebezpečí a ohrožení – Irán je krásný důvod a Severní Korea ještě větší. Dokonce i samotná Hillary tam byla orodovat za řešení situace s Jižní Koreou a samozřejmě s nabídkou vojenské pomoci. Celkem čitelné záměry i úmysly.

 

Takže teď může být koneckonců každá drobnější solární bouře, která se v tomto období očekává, považována za otevřený útok z kosmu nejspíše z Koreje či z Iránu či třeba Iráku a je proto krásný důvod začít se bránit, ne?

 

Když k tomu ještě připočteme obvinění USA Iránským prezidentem Ahmadínežádem ohledně zinscenování útoků 11. září 2001 samotnými američany: http://www.reuters.com/article/idUSTRE68M55W20100923 , máme rozhodně možnost přemýšlet o rostoucím napětí a přímém podporování celého konflitku... Proč to vůbec Iránský prezident vytáhl a proč zrovna nyní?

 

Jak prosté, jak geniální, přitom neskutečně ubohé a mezi řádky poměrně Obrazekčitelné intriky, které přesně zapadají do předpovídaných schémat chování Systému…

 

Je jen na nás, jak se k této průhledné provokaci postavíme, já sám a se mnou celý Kosmos bude moc šťastný za každou probuzenou duši, která nepřijme to, k čemu jsme maticí moci směřováni.

Je na nás, zda odmítneme naší vnitřní podporu a souhlas s chováním tohoto Systému. Síla našeho vědomí je neskutečná, jen se jí musíme konečně naučit používat správně a jednou provždy už také pro naše dobro…

  

Mnoho štěstí Aridan  

 

___________________

 

Související originální odkazy:

http://www.responsesource.com/releases/rel_display.php?relid=59406

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-1313858/Solar-flare-paralyse-Earth-2013.html?ito=feeds-newsxml

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/3145874/Solar-flare-to-paralyse-Earth-in-2013.html

http://www.telegraph.co.uk/science/space/8014444/Britain-vulnerable-to-space-nuclear-attack-or-solar-flare-storm-conference-told.html

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Stargate

(Jada, 28. 9. 2010 22:30)

Ahoj,můžu poprosit o informace o hvězdných bránach?Díky.

tak

(A., 24. 9. 2010 16:14)

Vsechno do sebe zacina tak nejak zapadat vsechny ruzne predpovedi z minulosti a tak dale ...jsem moc rad ze jsem se narodil tak abych mohl videt to co bylo uz pred x lety predpovezeno nic vic si snad prat ani nemuzu :-)

...

(Mathew, 24. 9. 2010 14:36)

Je to haluz žít v době konce časů a vidět jak se připravuje poslední zkouška naší rasy... každej člověk co žije na planetě by měl vidět že to de všechno doprdele vláda nás okrádá nejvíc za posledních x let... přírodní katastrofy jedna za druhou... obama vyhrožuje iránu že jim napráská... izrael řídí svět a mě to všechno sere. Doufám že se emzáci baví, když to vše sledujou.

"sluneční erupce"

(Dagmar, 24. 9. 2010 4:38)

Krásné ráno,děkuji za odpověď prostřednictvím tohoto článku.Je to potvrzení mé včerejší domněnky.
Je obdivuhodné jak myšlenky plují kosmem a na vznikající otázky dostáváme odpovědi.Přeji všem hodně víry ve správnou věc.