Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nibiru-Planeta X potvrzena a blíží se ke Slunci

27. 7. 2010

Jak dlouho nám budou utajovány důkazy?

 

Otázka existence Planety X tedy Nibiru nebo po moderním názvu ObrazekNemesis, Marduk či dvojhvězdě našeho Slunce, tedy Hnědé trpasličí hvězdě, se střídavě probírá od roku 1984, kdy byla tato informace o objevu Cambridgeskou univerzitou učiněna veřejnou.

Od té doby však došlo mnohokráte k zesměšnění této tematiky, k bagatelizování možných následků i k zastírání existence jí samotné.

 

Proč, když většina hvězdných soustav bývá binární, tedy společenstvím dvou hvězd?

Prostá odpověď – panika, strach, neznalost dalšího vývoje a tím naprostý chaos a změny hodnot, které konzumní společnost nikdy nedovolí.

 

NASA a podobné prestižní společnosti samozřejmě mlčí, protože nechtějí být Obrazektímto nekonečným dohadováním o konci světa, Mayském proroctví a příchozích mimozemšťanech, raději vůbec zatíženi.

Potíž je v tom, že se čas naplňuje a bude se muset Světu stejně ukázat, s jakými kartami se hrálo.

Samozřejmě bude jednou z první z otázek: „Jak dlouho to víte a co jste prozatím udělali pro případnou prevenci a nápravu?

  

Průletu soustavy planet Nibiru/Nemesis zpět k jejímu dvojčeti – našemu Slunci, které je odhadováno dost těsně kolem naší Země – a otázky kolem proroctví roku 2012, začínají být v souvislosti s následujícími zjištěními opět velice aktuální.

Podle posledních pozorování se planeta Nemesis, též známá jako součást hvězdného systému G1.9, Obrazeknachází téměř na okraji naší Sluneční soustavy – přesněji mezi Plutem a Oortovým mračnem. Její vzdálenost od nás, je z astronomického hlediska poměrně malá: 60-66 AU, (AU – Astronomical Unit – 1AU je vzdálenost Země od našeho Slunce). Vzdálenost Pluta od Slunce je přitom pouhých 49 AU.

Nebudu se opakovat, více nalezneme v odkazu níže, pouze zopakuji, že oblet Nibiru/Nemesis kolem své dráhy - orbitu - je přibližně 3600 let a naše Země mění přibližně každých 6000 let svou magnetickou polaritu (viz posun pólů Země zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---proroctvi ).  

Podle posledních zjištění lze předpokládat, že G1.9 dosahuje již téměř svého maxima na oběžné dráze, ve smyslu přiblížení k Zemi a Slunci, což by bylo dle zjištění a tvrzení NASA přímo fantastické. Nebuďme však vůbec optimističtí, protože Ruská strana (RSA – Russian Space Agency) naopak tvrdí, že objekt stále roste a tedy se přibližuje i nadále.

O tomtéž mluví i dávné historické záznamy a dokonce daleko přesněji viz zde: www.jinestranky.cz/clanky/puvod-a-historie-cloveka/puvod-cloveka-a-souvislost-s-nibiru---sokujici-odhaleni

  

Otázka dohadování o existenci či neexistenci Nemesis/Nibiru/G1.9 se nám konečně posouvá z oblasti obecných spekulací do oblasti prevence a možných dopadu vlivů na naši planetu a celý Solární systém – promarnili jsme doslova desítky let. Někdo ne, naopak se velmi pilně připravuje budováním podzemních základen, kam umísťuje vše potřebné pro přežití – viz zde: www.jinestranky.cz/clanky/puvod-a-historie-cloveka/podzemni-zakladny_-tunely-a-obri-diry

 

Existence tohoto tělesa byla objevena již v roce 1984 (Dave Green Cambridge ObrazekUniversity), následně potvrzena pozorováním NRAO – Very Large Array Radio Tellescope roku 1985, ovšem protože se jednalo o neobvykle malý objekt, bylo NASA mylně předpokládáno, že se jedná o mladou Supernovu, mladší než nějakých 1000 let.

Vše se změnilo roku 2007, kdy NASA použitím rentgenového pozorování Chandra X-ray Observatory odhalila, že je objekt mnohem větší, než ukázalo poslední pozorování – narostl o celých 16%. Opět bylo podniknuto kontrolní pozorování Very Large Array teleskopem a bylo opět potvrzeno rapidní zvětšení rozměru objektu.

Protože z historie již víme, že Supernovy samy o sobě takto rychle nikdy nerostou Obrazek(aniž by explodovaly), byl nám „odborníky“ z NASA vysvětlen předpoklad, že se nejspíše jedná o velmi mladou supernovu, mladší než 140 let a zase byl na chvíli klid. Jak snadné, dejte lidem z úst autority "pravdu" a oni ji spolknou jako malinu.

 

Amatérští astronomové celého světa (díky Bohu mimo NASA) tento objekt sledují již dlouhou dobu na vlastní pěst a čekají na jeho fyzické objevení. To se již stalo a jako prvotní projevy bylo možné spatřovat evidentní změny shlukování rozprostřené hmoty v Oortově mračnu, vlivem působení tělesa se značnou masou a gravitační silou.

Další projev a předzvěst přiblížení G1.9 je přisuzován březnovému pádu tohoto roku 2010 masivního tělesa na povrch Jupiteru, který zachytil opět čirou „náhodou“ další amatérský astronom, jinak bychom se o této záležitosti opět ani nedozvěděli. Velice neochotně pak informaci umístila i NASA.

Video:

 

Společnost NASA se chová tak, jak musí a jak je jí nejspíše dovoleno těmi, kteří jí vlastní a provozují, ovšem svůj celkový kredit vůči veřejnosti díky tomu neskutečně ztrácí. Její bývalí zaměstnanci o ní samotné mluví s despektem a značným opovržením.

NASA ztratila už jen díky svým nesmyslným vysvětlením teorií o globálním oteplování, kdy zvýšení teplot podoceánských zemských desek přisuzují klesání ohřátých vrstev vody Sluncem ke dnu (teplo jde samozřejmě vždy nahoru), stejně jako jejich dosavadní vysvětlování „neznámého“ a rostoucího tělesa G1.9, které je ostatními již řadu let pozorováno.

Můj osobní názor je ten, že je dobré podívat se vždy i na druhou a třetí největší velmoc, tedy Čínu a Rusko. Samotní Rusové (RIA, TESIS) jsou v mnoha případech daleko sdílnější než NASA.

Všichni asi tušíme proč – panika vůbec nepomáhá udržet vývoj a již nastoupený strmý pád dříve nejsilnější světové ekonomiky US.

 

Co nás čeká?

Přibližně před rokem, přesněji 22.8.2009 kolem půlnoci, se událo velmi zajímavé pozorování – střet dost velkého kosmického tělesa, planetky/asteroidu s označením "Hellion 1957" s naším samotným Sluncem.

Kdo z nás o tom věděl?

Kdo z nás věděl, že NASA nejprve existence tohoto objektu vůbec nepřipouštěla, pak se náhle přiznala a okamžitě se předpovídal konec světa? Někteří možná, většina bohužel opět jako vždy - NIC.

Obrazek

Co se přesně po oznámení stalo, byly katastrofické předpovědi nejčastěji mezi běžnými lidmi typu „blíží se náš konec, Slunce po pádu tělesa do něj exploduje a smete nás svými obrovskými erupcemi“. 

Je to opět strach a bezradné zoufalství, který někdo chce, abychom zažívali a tím sílu našeho vědomí oslabil. 

(Snímek NASA - koule v popředí je Hellion, Slunce schováno za stínítkem uprostřed)

Díky Bohu a díky ochraně všech dobrých sil kosmu, se tak skutečně nestalo. V každém případě bylo po dopadu tělesa do Slunce nad celou Evropou pozorováno dost jasné oranžové světlo po celém nebi, jinak vizuálně téměř nic dalšího.

 

Neříkám, že průlet Nibiru/Nemesis bude stejně zábavná a úžasná podívaná, jako Hellion.  Díky rozměrům, které jsou aktuálně odhadnuty, jako několikrát velikosti Jupitera a tím obrovská gravitační síla, můžeme předpokládat, že půjde o větší podívanou a nejspíše se nás může každého osobně dotknout. 

Přikládám oficiální NASA video a posledních pár sekund porovnejte s obrázkem Nibiru, který je veřejně známý již řadu let:

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proč se o těchto věcech vůbec nemluví?

Jedním z cílů těchto stránek, je změnit naší společnou budoucnost a to nejen silou našeho vědomí.

Nevědomost a neznalost Rentgenového záření i rozbíjení atomu, zabila při jeho odhalování mnoho lidí. Pokud jsme se již poučili, víme, že se můžeme bránit olověnými deskami – jak prosté a jak účinné.

Když nám někdo řekne, že je na dálnici D1 dopravní nehoda, též zvolíme jinou cestu. Zcela logické.Obrazek

Pokud se dozvíme ze záznamů naší historie a z proroctví o naší možné budoucnosti doslova děsivé informace (detaily zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---proroctvi ), bude asi naší snahou udělat něco pro to, aby se tato proroctví nenaplnila.

 

Tím, že se však o těchto faktech veřejně nehovoří a pravda je nám naopak zastírána, což je přímo trestuhodné (důvodem jsou peníze a státní granty jednotlivým institucím, které jednoduše musí mlčet), pasivně naší budoucnost díky vlastní nevědomosti přijímáme (stejně jako rtg záření) a jediné co v nás podvědomě roste, jsou dohady a nejistý strach.

Strach z neznáma, strach z toho jak to vše vlastně bude, co nás čeká a ve finále i strach o naše blízké i nás samé.

Možná to nevyjádřím zcela přesně, ale to je přesně to, co naši vládcové očekávají - my se máme bát a musíme mít hlavně čeho (viz. katastrofa v Mexickém zálivu či dvojčata 11.září 2001 jako NWO deklarovaný "Nový Pearl Harbor").

Udržet jimi stanovený pořádek a nás samé jako poslušné stádečko až do poslední možné chvíle pod kontrolou a když se náhodou nic neděje, vytvoří se kritická situace uměle. A pokud se náhodou začneme dozvídat více, než je nutné - odstřihneme internet, aby se nevědomost, nejistota a strach opět zvýšily - viz zde: www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/konec-internetu---tlacitko-kill-switch

Dokonce my sami již máme vypěstovanou skrytou obavu se na podobnou věc jenom slušně zeptat odpovědných orgánů a institucí – a když se zeptáme – dostaneme odpověď plnou výsměchu a ironie (viz má osobní zkušenost zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/2012---fakta-a-jejich-zastirani--aneb--preci-by-nam-nelhali ).

 

My sami jako lidstvo máme sami o sobě obrovské schopnosti realizovat změnu Obrazeka společnou silou našeho vědomí jsme schopni přetvořit naprosto vše, co si jen sami představíme (dokážeme se například sami uzdravovat a léčit i bez léků, každý má telepatické schopnosti, dokážeme cestovat svými astrálními těly, levitovat, vidět do budoucnosti).

Umíme samozřejmě i budoucnost a časovou linii měnit tím, že jí poznáme, jen je to v nás Systémem a vzděláváním celý život zabíjeno, abychom tuto sílu neodhalili a abychom se jí vysmáli nebo o ní silně pochybovali a sami jí odmítli (a byli závislí na našich vůdcích).

O šokujícím fungování léčivých a životních energií například zde: www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/energie-nad-hmotou---dva-uzasne-pripady

 

Jak je v mnoha předchozích článcích uvedeno - všichni pochazíme ze stejného kosmického zdroje, z Jednoty, do které se opět vracíme, jen náš život zde, se zdá být od ní záměrně odtržený.

Protože naše myšlenky jsou formou konkrétní energie jako třeba hmota, pouze o jiné frekvenci, mají logicky svou určitou sílu - i na počátku byla myšlenka, která se transformovala na Slovo.

Pokusy s ovlivněním výsledku například hodu kostky či tažení čísla kolektivním soustředěním jsou prokazatelné, stejně jako přání diváků, aby vyhrál jejich favorit - výsledky se pohybovaly nad 70%. Obrazek

Na Zemi žije zhruba 6,8 miliard obyvatel. Zkuste si představit, jakou sílu má jednotná myšlenka takového počtu vědomých lidí odvrátit katastrofy, jaké jsou dávno předpovídány - třeba formou modlitby či jasně vyřčeného přání. Zcela snadná úvaha podepřená trochou víry, že to funguje.

O tom, že energie fungují a to dokonce velice dobře, se stále více přesvědčujeme den po dni, takže pokud se skutečně probudíme a rozhodneme, kterou cestou dále jít, bude to naše šťastná volba budoucnosti, z níž se budeme moci radovat a těšit.

Více o fungování a vlivech Systému na nás zde: www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/cenzura-informaci-a-vzdelavani-jako-forma-otroctvi anebo o celoživotní manipulaci našeho vědomí zde:  www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/svoboda-jako-dan-Sytemu-za-luxus

  

Mnoho štěstí Aridan

__________________

 

Doplnění informace ohledně průletu Nibiru Sluneční soustavou

Na základě dotazů níže doplňuji čistě informativně jednu z možných variant  průletu Nibiru naší soustavou. Protože je z historických záznamů zřejmé, že Nibiru již byla spatřena všemi lidmi naší planety v minulosti, je velmi pravděpodobné, že bude spatřena opět. 

Dostal jsem se k informacím o variantách možného průletu, kde se uvádí, že může být Nibiru v horším případě mezi naší Zemí a Sluncem a v lepším případě na druhé straně od Slunce, které nás bude jaksi chránit - viz foto.

Na obrázku formace kruhů v obilí, která nám byla předána našimi přáteli již před několika lety, je zřetelně vidět polohu planet ke dni 21.12.2012, kdy se očekává největší přiblížení. Tenčí kruhy určují orbity tzv. vnitřních planet naší soustavy (Merkur, Venuše, Země, Mars), zatímco silnější kruhy zobrazují orbit planet vnějších (Jupiter, Saturn, Uran, Neptun). Zakroužkovaný objekt může být diskutovaná poloha nejbližšího přiblížení Nibiru k nám.

Pokud je to tak, je to ta lepší varianta, kde nás Slunce alespoň částečně odcloňuje, nicméně můžeme čekat ovlivění gravitace, tím pádem záplavy a zemětřesení, sopečnou činnost, možné přepólování planety (ledovce již odtávají a celé masy se tak snadněji přesunou) a masivní déšť meteoritů na celou naší planetu.

Vše nám ukáže samotný čas, prozatím se musíme všichni svým vědomím sjednotit a tuto časovou variantu nepřipustit jako možnou...

Mnoho štěstí Aridan

Obrazek

__________________

 

 

...a ještě něco navíc z Ruska:

 

 

 

 

 

Příloha: související odkazy

www.space.com/scienceastronomy/nemesis-comets-earth-am-100311.html

discovermagazine.com/2006/may/cover/article_view

www.jinestranky.cz/clanky/puvod-a-historie-cloveka/puvod-cloveka-a-souvislost-s-nibiru---sokujici-odhaleni

 

Komentáře

Přehled komentářů

Fandím tomuto autorovi

(Miki, 4. 6. 2012 12:43)

To, co zde čteme,je skutečnost která je nám všem odpírána médii a jen díky internetu může více lidí snadno a rychle pochopit realitu ve které se lidstvo nachází.Je to výstižně napsané,nelze k tomu více dodat.Jen to, kdo má tuto snahu a tendenci zmagořit a ovládnout lidstvo.Je to Rotschild a skupina Bilberg.

2012

(Karolína, 25. 5. 2012 15:48)

V srpnu 2012 má jít vidět něaká planeta .. stejně jako slunce ..!! nevííte a tom někdo něco ..?? jaká by to měla být planeta a v jaký den bude vidět ..!! děkuji

prostě tak

(Alkyone, 6. 2. 2012 10:50)

Bude to absolutní peklo pro ty, co nestihnou zjemnit svoje vibrace.

DD

(D, 22. 1. 2012 23:08)

Blbost nejvetsi xD

Pravda si každého najde a realita pro nás bude tvrdší než zde bylo zatím jemně popsáno

(M*, 6. 1. 2012 12:11)

Zdůvodním.
Člověk je v současné podobě již natolik degenerován a zmaten, že se jen velmi těžko dokáže orientovat v záplavě podobných informací, které jsou zde prezentovány (byť jsou velmi zajímavé).
Navíc jsme si časem vybudovali tolik špatných návyků a závislostí v konzumní společnosti, že ve většině případů nejsme bohužel racionálně schopni rozpoznat, co nám ve skutečnosti prospívá a co nikoliv.
Většina lidí nezná svůj skutečný původ a základ, nezná základní zákony universa, a veškeré informace týkající se něčeho fyzicky neuchopitelného jsou jim natolik cizí, že se jimi jednoduše nechtějí zabývat, byť stejně tak jako všichni ostatní budou vystaveny účinkům vratného působení vlastních činů.
Největším omylem člověka je, že si myslí, že je na vrcholu evoluce, ale ve skutečnosti se nachází v hlubokém spánku a úpadku. Bude nakonec velmi litovat času, který promarnil ke skutečné evoluci, pokud bude jen nečině přihlížet.
Ačkoliv to bude znít velmi sarkasticky, tak divoch, který žije v buši může být evolučně vyvinutější než dnešní materiálně rozumově nadaný člověk. Je to z toho důvodu, že divoch si uvědomuje to hlavní, že to co přetrvává nemá materiální a rozumovou podstatu. Ta totiž se smtrí člověka zaniká. Rozum nemá být cílem, pouze pomocníkem.
Naproti tomu emocionální a prožité zážitky si neseme jako zkušenost dál. Navíc divoch umí rozvíjet náš zakrnělý 6 smysl - intuici, nebo chceme-li vnitřní hlas. To je totiž ta jediná a správná cesta, žádná jiná. A pokud poctivě hledá
v duchu "pravdy a lásky" brány se mu otevírají
a důležité informace a schopnosti přicházejí.
Vše souvisí se vším, náhody neexistují, nyní jde už jen o to, kam až jsme schopni zajít při analýze
pravdy a co jsme si vůbec ochotni připustit a pokusit se ještě něco změnit k lepšímu...
Při pohledu kolem nás tedy logicky k jisté očistě
musí zákonitě dojít, protože z pohledu té skutečné
přirozené evoluce jsme už příliš vzdáleni tomu čemu
člověk byl původně předurčen a navíc nasměrováni špatným směrem. To je nad slunce jasné. Dobro je všude kolem nás, jen už ho bohužel nedokážeme všichni vidět. Základ - pravda je v podstatě velmi jednoduchá - a právě v tom je geniální:
"konejme dobro a dobro sklidíme"..... pak nebude potřeba se obávat se dopadu kosmických těles...
:-)

Biblický konec světa - http://www.znamenicasu.cz/

(J., 2. 2. 2011 10:23)

Ano je spousty znamení o konci světa, které směřují na rok 2012. Proč je takový poprask ohledně 2012? Proč je tolik proroctví? Musíme si ale uvědomit jakého ducha jsou tyto proroctví jsou. Mayové byl krvelačný národ, z Biblického pohledu tento národ byl podporován Satanem. Ďábel si tak chystá svůj den aby mohl oklamat mnohé, i to je v Bibli napsáno. Bible nám říká o konci světa, ano podle Bible nás opravdu nečeká v závěru dějin tohoto světa nic hezkého. Ale vírou v Ježíše Krista a zachováváním jeho zákona, máme šanci na nový život, bez bolesti a smrti. Podstatné je, že podle Bible den ani hodinu příchodu Ježíše Krista, nikdo znát nebude. Budou ale znamení na Slunci, na měsíci, na hvězdách, až se ten den bude blížit. Lukáš 21, 25 - 26 – („Na slunci, měsíci a hvězdách budou zvláštní úkazy. Na zemi bude úzkost mezi národy, bezradnými před zuřícím mořským příbojem. Lidé budou zmírat strachy v předtuše toho, co má přijít na svět, neboť nebeské mocnosti se budou otřásat.) Všechny Biblické znamení se naplňují a žijeme opravdu v závěru dějin našeho světa. Jen se nemusíme ničeho bát, připravme se a najděme si cestu k Bohu, studujme Bibli, tam je vše přesně dopředu po mnoho let napsáno.
Zajímavý ven o Biblických pravdách http://www.znamenicasu.cz

Re: Biblický konec světa - http://www.znamenicasu.cz/

(Aridan, 2. 2. 2011 19:26)

Milá/ý J.,
děkuji za komentář a doplňuji jednu maličkost:
poslední očista Země proběhla vodou - velká potopa, ta další má být ohněm - nejspíše Slunce...
Aridan

Re: Biblický konec světa - http://www.znamenicasu.cz/

(vědec, 19. 12. 2011 18:22)

Nepletl bych do toho bibli a její pojetí dobra a zla Boha a dábla. Nežijem ve středověku máme vědu výplod lidského rozumu, poznání. To co nás čeká jsou přírodní opakující se cikly o kterých zatím nemáme ani páru a pravděpodobně i setkání s mimozemštany.

nibiru

(brnos, 19. 12. 2011 17:23)

Začne zářit až vstoupí do naší sluneční soustavy tak jako komety, asi jde o vyhaslou hvězdu která se nezměnila v supernovu a tak to ufounci přežili a ted budou vopruzovat, abychom jim dali zlato.

Nibiru

(nenechat.se.oblbnout, 8. 11. 2010 3:05)

Milý Aridane,libí se mi Vaše pozitivně motivační články ohledně transformace lidské mysli a jiných hloubavých duchovních témat.Avšak otevřené a poměrně sugestivní sdělení o existenci Nibiru mi připadá jako dost velké šlápnutí vedle.Přiznám se,že kdyz jsem poprvé zaznamenal kauzu "Nibiru",tak pod tíhou všech proroctví o roku 2012 a tvrzeních o možných klimatických změnách v přírodě,jsem zpočátku podlehnul přesvědčení o pravdivosti této teorie.Když si však zkusíš odpovědět na několik klíčových otázek,tak narazíš do zdi.NASA není jediná organizace zabývající se výzkumem vesmíru.A po celé planetě existují miliony amatérských astronomů,kteří jenom čekají na nějaký senzační objev a rozhodně by si to nenechali pro sebe(všichni!).A pokud by se Nibiru k Zemi skutečně blížila, už by se dala pozorovat pěkných pár let.Další věc je,že astronomové dokáží určit dráhy a čas průletu objektů naší sluneční soustavou i s periodou 10 000let,tedy několikanásobně větší než je odhadováno u Nibiru.Vesmírná tělesa,obzvlášt´ takto velká,svojí gravitací ovlivňují oběžné dráhy jiných těles,ale podle toho, co tvrdí seriózní vědci,žádný takový objekt naši Sluneční soustavu nikdy nenavštívil,není po něm ani stopa.Já osobně se divím,jak tady ten článek může ještě být povážován za aktuální,když už teď na přelomu roku 2010/2011 je jasné,že scénář ohledně Nibiru se nekoná.Rozhodně bych nebral na lehkou váhu proroctví a to,že v současnosti bude docházet k jakési tansformaci člověka.Ovšem pouze v duchovní sféře.Myslím,že už teď byste měl zaujmout jednoznačný postoj k otázce Nibiru.Totiž pokud na tom trváte,tak by to znamenalo,že tvrdíte,že se tu ta hvězda/planeta jentak vynoří..Doufám,že nebudete ragovat pouze dalšími otázkami.Děkuji.

Re: Nibiru

(Plutan, 6. 12. 2011 23:08)

Zdravim všechny pozemštany nejsem člověk a vše je opravdu pravda zpaste svoji duši všichni se vrátíte na stromi ja to všechno videl tady z pluta je krásný výhled opravdu věřte mi nelžu

Re: Re: Nibiru

(pozemstan, 19. 12. 2011 17:11)

Zdar Ufoune, máš zelený tykadla a v prdheli vrtuli aby jsi mohl lítat vesmírem.. :-)

Re: Nibiru

(Aridan, 8. 11. 2010 20:23)

Dobrý večer čtenáři,
který se pojmenoval "nenechat.se.oblbnout" :-)

Děkuji za pozitivní komentář a beru na vědomí Váš názor. Naše poznání se mění a vyvíjí, stejně jako my sami.
Tento článek je věnovám studiu toho, co bylo v daném čase pro mne osobně a pro mnoho hledajících lidí aktuální a pro další bude aktuální i za několik měsíců či let. Pro někoho možná konspirační sdělení - jako takové - má několik úrovní. Ta faktická je popsána fakty i když na pohled možná jednostranně formulovanými. Ty další může každý vnímat po svém - ponechám na každém z nás.
Vesmírných těles je kolem nás více než dost a existence bratra/sestry dvojhvězdy našeho Slunce je rovněž prokázána.
Pokud navíc někdo sáhne po zdrojích jako Dark Star - Andy Lloyd, samozřejmě Zecharia Sitchin a porovná s historickými záznamy, názor si jistě nějaký vytvořit musí. Je to obdobné, jako polemozivat o útocích 11.září 2001. Cíl je však skutečně jiný a silně souvisí s tím, co píšete v úvodu příspěvku.
Co vše bude nebo nebude realitou, záleží především na nás samých a celkovém chodu událostí v čase naší stávající dimenze. Ten postupně přetváří naší budoucnost na historii.
Mnoho štěstí Aridan

Re: Re: Nibiru

(nevěřící Tomáš, 5. 9. 2011 19:00)

Podpořte existenci Nibiru opravdovými fakty.
Astronomie je vědní obor ve kterém lze tvrzení doložit výpočtem (prosil bych odkaz na seriozní stránku kde je přispivatelem fundovaná osoba).
Z textu lze pochopit že známe velikost tohoto tělesa, přibližně známe i tvar dráhy, dobu oběhu a také období kdy byla "planeta" v přísluní. Tedy dost informací k teoretickému propočtu a možnosti určit její přibližnou vzdálenost od slunce.
Jen odhadem: vemte rychlost nejrychlejiší planety sluneční soustavy a čas do příletu Nibiru.
Kde by se nyní nacházela a kolik lidí by ji mohlo pozorovat

co je

(wivo, 2. 9. 2010 9:26)

Nibiru?
planeta?
hvězda?
hnědý trpaslík?

proč se mluví o planetě a záhy je tady důkaz důkazů že září jak hvězda? že by okamžitá mutace v hvězdu? a když náhodou neni vidět vůbec tak hned zmutuje do hnědýho trpaslíka..jak velká myslíte že je? kdyby jako 3 jupitery kolik by asi takoví Anunnakové vážili?
A kolik bysme asi tak vážili my na Nibiru? jako pytel hnoje? ...no to asi ne...Joo jasně,že voni se tam rovnou rodí s antigravitací v těle?.. Jaké planety myslíte že můžeme vidět pouhým okem? A v jaké vzdálenosti spatříme Nibiru pouhým okem? jak dlouho bude trvat jeho průlet naší soustavou?

Až korektně zodpovíte výše uvedené otázky, ukážeme si že tohle všechno je krásná dezinformace (a někdo se tím evidentně baví)a že Nibiru by v tuto chvíli mělo být pozorovatelné pouhým divadelním kukátkem, takže tutlat by to asi moc nešlo. Ach, já zapoměl ono se zas hned schovalo. :-)

Re: co je

(Šťoural, 29. 10. 2011 0:41)

Nevím,zda si to někdo přečte po takové době. Ale. Všem nevěřícím Tomášům. Víte, co je to logika věcí ? Sumerové popsali 10 planet, desátou nazvali Nibiru. My jsme našli Uran a Neptun až v 19.století a Pluto dokonce v r.1930. V osmdesátých letech jsme zjistili sondami, jak vypadá Uran s neptunem. Ale sumerové to věděli už před 6tis.lety. Sami řekli,že to vše vědí od svých bohů,obyvatelů Nibiru. Od těch bohů, co nás vytvořili z nějakých opic. Toto jim řekli opět tito bohové-Nibiřani. Kdo teď bude tvrdit, že to je sci-fi, tak musí mít nízké IQ. To je logické !

Re: Re: co je

(Plutan, 6. 12. 2011 23:01)

Zdravim všechny pozemštany nejsem člověk a vše je pravda ja to všechno videl z pluta je krásný výhled

obecně

(P.H., 5. 10. 2011 22:36)

...na Uranu je touhle roční dobou prý docela hezky. Asi se tam zajedu podívat.

Obrazky Nibru

(radek, 25. 8. 2011 22:01)

Celkový dojem z videa zobrazující zvětšující se Nibru je ale zavádějící. Jedná se o složení dvou obrázků z roku 1985(modrý RADIO) a 2007(oranžový RTG), které uvádíte výše. Barvy jsou navíc umělé. Nevidím podobnost s veřejně známým obrázkem kulového Nibru (navíc to vypadá na počítačový render). Jak to tedy je? Už v tom mám poněkud zmatek.

dokumentárny film

(Stano, 3. 7. 2011 20:29)

Pre všetkých niečo zaujímavé ...

http://www.youtube.com/watch?v=79ANVpZeIZo