Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nibiru-Planeta X potvrzena a blíží se ke Slunci

27. 7. 2010

Jak dlouho nám budou utajovány důkazy?

 

Otázka existence Planety X tedy Nibiru nebo po moderním názvu ObrazekNemesis, Marduk či dvojhvězdě našeho Slunce, tedy Hnědé trpasličí hvězdě, se střídavě probírá od roku 1984, kdy byla tato informace o objevu Cambridgeskou univerzitou učiněna veřejnou.

Od té doby však došlo mnohokráte k zesměšnění této tematiky, k bagatelizování možných následků i k zastírání existence jí samotné.

 

Proč, když většina hvězdných soustav bývá binární, tedy společenstvím dvou hvězd?

Prostá odpověď – panika, strach, neznalost dalšího vývoje a tím naprostý chaos a změny hodnot, které konzumní společnost nikdy nedovolí.

 

NASA a podobné prestižní společnosti samozřejmě mlčí, protože nechtějí být Obrazektímto nekonečným dohadováním o konci světa, Mayském proroctví a příchozích mimozemšťanech, raději vůbec zatíženi.

Potíž je v tom, že se čas naplňuje a bude se muset Světu stejně ukázat, s jakými kartami se hrálo.

Samozřejmě bude jednou z první z otázek: „Jak dlouho to víte a co jste prozatím udělali pro případnou prevenci a nápravu?

  

Průletu soustavy planet Nibiru/Nemesis zpět k jejímu dvojčeti – našemu Slunci, které je odhadováno dost těsně kolem naší Země – a otázky kolem proroctví roku 2012, začínají být v souvislosti s následujícími zjištěními opět velice aktuální.

Podle posledních pozorování se planeta Nemesis, též známá jako součást hvězdného systému G1.9, Obrazeknachází téměř na okraji naší Sluneční soustavy – přesněji mezi Plutem a Oortovým mračnem. Její vzdálenost od nás, je z astronomického hlediska poměrně malá: 60-66 AU, (AU – Astronomical Unit – 1AU je vzdálenost Země od našeho Slunce). Vzdálenost Pluta od Slunce je přitom pouhých 49 AU.

Nebudu se opakovat, více nalezneme v odkazu níže, pouze zopakuji, že oblet Nibiru/Nemesis kolem své dráhy - orbitu - je přibližně 3600 let a naše Země mění přibližně každých 6000 let svou magnetickou polaritu (viz posun pólů Země zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---proroctvi ).  

Podle posledních zjištění lze předpokládat, že G1.9 dosahuje již téměř svého maxima na oběžné dráze, ve smyslu přiblížení k Zemi a Slunci, což by bylo dle zjištění a tvrzení NASA přímo fantastické. Nebuďme však vůbec optimističtí, protože Ruská strana (RSA – Russian Space Agency) naopak tvrdí, že objekt stále roste a tedy se přibližuje i nadále.

O tomtéž mluví i dávné historické záznamy a dokonce daleko přesněji viz zde: www.jinestranky.cz/clanky/puvod-a-historie-cloveka/puvod-cloveka-a-souvislost-s-nibiru---sokujici-odhaleni

  

Otázka dohadování o existenci či neexistenci Nemesis/Nibiru/G1.9 se nám konečně posouvá z oblasti obecných spekulací do oblasti prevence a možných dopadu vlivů na naši planetu a celý Solární systém – promarnili jsme doslova desítky let. Někdo ne, naopak se velmi pilně připravuje budováním podzemních základen, kam umísťuje vše potřebné pro přežití – viz zde: www.jinestranky.cz/clanky/puvod-a-historie-cloveka/podzemni-zakladny_-tunely-a-obri-diry

 

Existence tohoto tělesa byla objevena již v roce 1984 (Dave Green Cambridge ObrazekUniversity), následně potvrzena pozorováním NRAO – Very Large Array Radio Tellescope roku 1985, ovšem protože se jednalo o neobvykle malý objekt, bylo NASA mylně předpokládáno, že se jedná o mladou Supernovu, mladší než nějakých 1000 let.

Vše se změnilo roku 2007, kdy NASA použitím rentgenového pozorování Chandra X-ray Observatory odhalila, že je objekt mnohem větší, než ukázalo poslední pozorování – narostl o celých 16%. Opět bylo podniknuto kontrolní pozorování Very Large Array teleskopem a bylo opět potvrzeno rapidní zvětšení rozměru objektu.

Protože z historie již víme, že Supernovy samy o sobě takto rychle nikdy nerostou Obrazek(aniž by explodovaly), byl nám „odborníky“ z NASA vysvětlen předpoklad, že se nejspíše jedná o velmi mladou supernovu, mladší než 140 let a zase byl na chvíli klid. Jak snadné, dejte lidem z úst autority "pravdu" a oni ji spolknou jako malinu.

 

Amatérští astronomové celého světa (díky Bohu mimo NASA) tento objekt sledují již dlouhou dobu na vlastní pěst a čekají na jeho fyzické objevení. To se již stalo a jako prvotní projevy bylo možné spatřovat evidentní změny shlukování rozprostřené hmoty v Oortově mračnu, vlivem působení tělesa se značnou masou a gravitační silou.

Další projev a předzvěst přiblížení G1.9 je přisuzován březnovému pádu tohoto roku 2010 masivního tělesa na povrch Jupiteru, který zachytil opět čirou „náhodou“ další amatérský astronom, jinak bychom se o této záležitosti opět ani nedozvěděli. Velice neochotně pak informaci umístila i NASA.

Video:

 

Společnost NASA se chová tak, jak musí a jak je jí nejspíše dovoleno těmi, kteří jí vlastní a provozují, ovšem svůj celkový kredit vůči veřejnosti díky tomu neskutečně ztrácí. Její bývalí zaměstnanci o ní samotné mluví s despektem a značným opovržením.

NASA ztratila už jen díky svým nesmyslným vysvětlením teorií o globálním oteplování, kdy zvýšení teplot podoceánských zemských desek přisuzují klesání ohřátých vrstev vody Sluncem ke dnu (teplo jde samozřejmě vždy nahoru), stejně jako jejich dosavadní vysvětlování „neznámého“ a rostoucího tělesa G1.9, které je ostatními již řadu let pozorováno.

Můj osobní názor je ten, že je dobré podívat se vždy i na druhou a třetí největší velmoc, tedy Čínu a Rusko. Samotní Rusové (RIA, TESIS) jsou v mnoha případech daleko sdílnější než NASA.

Všichni asi tušíme proč – panika vůbec nepomáhá udržet vývoj a již nastoupený strmý pád dříve nejsilnější světové ekonomiky US.

 

Co nás čeká?

Přibližně před rokem, přesněji 22.8.2009 kolem půlnoci, se událo velmi zajímavé pozorování – střet dost velkého kosmického tělesa, planetky/asteroidu s označením "Hellion 1957" s naším samotným Sluncem.

Kdo z nás o tom věděl?

Kdo z nás věděl, že NASA nejprve existence tohoto objektu vůbec nepřipouštěla, pak se náhle přiznala a okamžitě se předpovídal konec světa? Někteří možná, většina bohužel opět jako vždy - NIC.

Obrazek

Co se přesně po oznámení stalo, byly katastrofické předpovědi nejčastěji mezi běžnými lidmi typu „blíží se náš konec, Slunce po pádu tělesa do něj exploduje a smete nás svými obrovskými erupcemi“. 

Je to opět strach a bezradné zoufalství, který někdo chce, abychom zažívali a tím sílu našeho vědomí oslabil. 

(Snímek NASA - koule v popředí je Hellion, Slunce schováno za stínítkem uprostřed)

Díky Bohu a díky ochraně všech dobrých sil kosmu, se tak skutečně nestalo. V každém případě bylo po dopadu tělesa do Slunce nad celou Evropou pozorováno dost jasné oranžové světlo po celém nebi, jinak vizuálně téměř nic dalšího.

 

Neříkám, že průlet Nibiru/Nemesis bude stejně zábavná a úžasná podívaná, jako Hellion.  Díky rozměrům, které jsou aktuálně odhadnuty, jako několikrát velikosti Jupitera a tím obrovská gravitační síla, můžeme předpokládat, že půjde o větší podívanou a nejspíše se nás může každého osobně dotknout. 

Přikládám oficiální NASA video a posledních pár sekund porovnejte s obrázkem Nibiru, který je veřejně známý již řadu let:

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proč se o těchto věcech vůbec nemluví?

Jedním z cílů těchto stránek, je změnit naší společnou budoucnost a to nejen silou našeho vědomí.

Nevědomost a neznalost Rentgenového záření i rozbíjení atomu, zabila při jeho odhalování mnoho lidí. Pokud jsme se již poučili, víme, že se můžeme bránit olověnými deskami – jak prosté a jak účinné.

Když nám někdo řekne, že je na dálnici D1 dopravní nehoda, též zvolíme jinou cestu. Zcela logické.Obrazek

Pokud se dozvíme ze záznamů naší historie a z proroctví o naší možné budoucnosti doslova děsivé informace (detaily zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---proroctvi ), bude asi naší snahou udělat něco pro to, aby se tato proroctví nenaplnila.

 

Tím, že se však o těchto faktech veřejně nehovoří a pravda je nám naopak zastírána, což je přímo trestuhodné (důvodem jsou peníze a státní granty jednotlivým institucím, které jednoduše musí mlčet), pasivně naší budoucnost díky vlastní nevědomosti přijímáme (stejně jako rtg záření) a jediné co v nás podvědomě roste, jsou dohady a nejistý strach.

Strach z neznáma, strach z toho jak to vše vlastně bude, co nás čeká a ve finále i strach o naše blízké i nás samé.

Možná to nevyjádřím zcela přesně, ale to je přesně to, co naši vládcové očekávají - my se máme bát a musíme mít hlavně čeho (viz. katastrofa v Mexickém zálivu či dvojčata 11.září 2001 jako NWO deklarovaný "Nový Pearl Harbor").

Udržet jimi stanovený pořádek a nás samé jako poslušné stádečko až do poslední možné chvíle pod kontrolou a když se náhodou nic neděje, vytvoří se kritická situace uměle. A pokud se náhodou začneme dozvídat více, než je nutné - odstřihneme internet, aby se nevědomost, nejistota a strach opět zvýšily - viz zde: www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/konec-internetu---tlacitko-kill-switch

Dokonce my sami již máme vypěstovanou skrytou obavu se na podobnou věc jenom slušně zeptat odpovědných orgánů a institucí – a když se zeptáme – dostaneme odpověď plnou výsměchu a ironie (viz má osobní zkušenost zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/2012---fakta-a-jejich-zastirani--aneb--preci-by-nam-nelhali ).

 

My sami jako lidstvo máme sami o sobě obrovské schopnosti realizovat změnu Obrazeka společnou silou našeho vědomí jsme schopni přetvořit naprosto vše, co si jen sami představíme (dokážeme se například sami uzdravovat a léčit i bez léků, každý má telepatické schopnosti, dokážeme cestovat svými astrálními těly, levitovat, vidět do budoucnosti).

Umíme samozřejmě i budoucnost a časovou linii měnit tím, že jí poznáme, jen je to v nás Systémem a vzděláváním celý život zabíjeno, abychom tuto sílu neodhalili a abychom se jí vysmáli nebo o ní silně pochybovali a sami jí odmítli (a byli závislí na našich vůdcích).

O šokujícím fungování léčivých a životních energií například zde: www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/energie-nad-hmotou---dva-uzasne-pripady

 

Jak je v mnoha předchozích článcích uvedeno - všichni pochazíme ze stejného kosmického zdroje, z Jednoty, do které se opět vracíme, jen náš život zde, se zdá být od ní záměrně odtržený.

Protože naše myšlenky jsou formou konkrétní energie jako třeba hmota, pouze o jiné frekvenci, mají logicky svou určitou sílu - i na počátku byla myšlenka, která se transformovala na Slovo.

Pokusy s ovlivněním výsledku například hodu kostky či tažení čísla kolektivním soustředěním jsou prokazatelné, stejně jako přání diváků, aby vyhrál jejich favorit - výsledky se pohybovaly nad 70%. Obrazek

Na Zemi žije zhruba 6,8 miliard obyvatel. Zkuste si představit, jakou sílu má jednotná myšlenka takového počtu vědomých lidí odvrátit katastrofy, jaké jsou dávno předpovídány - třeba formou modlitby či jasně vyřčeného přání. Zcela snadná úvaha podepřená trochou víry, že to funguje.

O tom, že energie fungují a to dokonce velice dobře, se stále více přesvědčujeme den po dni, takže pokud se skutečně probudíme a rozhodneme, kterou cestou dále jít, bude to naše šťastná volba budoucnosti, z níž se budeme moci radovat a těšit.

Více o fungování a vlivech Systému na nás zde: www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/cenzura-informaci-a-vzdelavani-jako-forma-otroctvi anebo o celoživotní manipulaci našeho vědomí zde:  www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/svoboda-jako-dan-Sytemu-za-luxus

  

Mnoho štěstí Aridan

__________________

 

Doplnění informace ohledně průletu Nibiru Sluneční soustavou

Na základě dotazů níže doplňuji čistě informativně jednu z možných variant  průletu Nibiru naší soustavou. Protože je z historických záznamů zřejmé, že Nibiru již byla spatřena všemi lidmi naší planety v minulosti, je velmi pravděpodobné, že bude spatřena opět. 

Dostal jsem se k informacím o variantách možného průletu, kde se uvádí, že může být Nibiru v horším případě mezi naší Zemí a Sluncem a v lepším případě na druhé straně od Slunce, které nás bude jaksi chránit - viz foto.

Na obrázku formace kruhů v obilí, která nám byla předána našimi přáteli již před několika lety, je zřetelně vidět polohu planet ke dni 21.12.2012, kdy se očekává největší přiblížení. Tenčí kruhy určují orbity tzv. vnitřních planet naší soustavy (Merkur, Venuše, Země, Mars), zatímco silnější kruhy zobrazují orbit planet vnějších (Jupiter, Saturn, Uran, Neptun). Zakroužkovaný objekt může být diskutovaná poloha nejbližšího přiblížení Nibiru k nám.

Pokud je to tak, je to ta lepší varianta, kde nás Slunce alespoň částečně odcloňuje, nicméně můžeme čekat ovlivění gravitace, tím pádem záplavy a zemětřesení, sopečnou činnost, možné přepólování planety (ledovce již odtávají a celé masy se tak snadněji přesunou) a masivní déšť meteoritů na celou naší planetu.

Vše nám ukáže samotný čas, prozatím se musíme všichni svým vědomím sjednotit a tuto časovou variantu nepřipustit jako možnou...

Mnoho štěstí Aridan

Obrazek

__________________

 

 

...a ještě něco navíc z Ruska:

 

 

 

 

 

Příloha: související odkazy

www.space.com/scienceastronomy/nemesis-comets-earth-am-100311.html

discovermagazine.com/2006/may/cover/article_view

www.jinestranky.cz/clanky/puvod-a-historie-cloveka/puvod-cloveka-a-souvislost-s-nibiru---sokujici-odhaleni

 

Komentáře

Přehled komentářů

re: NIBIRU

(Aridan, 5. 8. 2010 17:56)

Na základě dotazů a připomínek, za které všem (i přes mail) děkuji, je výše doplněna informace o možném průletu Nibiru naší Sluneční soustavou...
Aridan

NIBIRU

(NIBIRU, 5. 8. 2010 5:29)

Kdy se ma ocekavat nejblizsi pozice nibiru u zeme???

re: all

(Aridan, 27. 7. 2010 23:24)

Dávné civilizace měly čilé kontakty s mimozemskými entitami a dostaly přesné informace o podstatě a struktuře kosmu. Na témata 3D,4D,5D a více, můžeme čekat článek s podrobnějším vysvětlením a příklady.
Aridan

Sumerové

(Marian, 27. 7. 2010 18:21)

V sumerských textech je uvedeno, že Anunnakiové přišli z NI.BI.RU, ,, planety zářící na obloze a zaujímající středovou polohu. Sluneční systém se podle sumerského pořadí skládal z planet Merkur,Venuše, Měsíc, Země, Mars, Nibiru )Faeton), Jupiter, Saturn,Uran, Neptun, a Pluto, a proto umístění ve středu přísluší Nibiru, tajuplné páté planetě, kterou Sumerové rovněž nazývali ,,Tiamat" - Panna, která darovala život. šlo tedy o pravlast lidského rodu.
Jak to mohli tehdy Sumerové všechno vědět ?

Nibiru planeta X

(Honza, 27. 7. 2010 13:11)

Souhlasím s tím ,že je možné zabránit mnohému co se má stát myšlenkou nás všech a odvrátit tak mnohé katastrofy.Kolem nás je ohromné množství kosmických lodí z mimozemštany pomohou nám s těmito problémy?Napadá mně také jeden problém,když přejdeme z 3D do 5D jak se nás budou týkat potom problémy v 3D?