Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nibiru, planeta X, kometa Elenin a Honda

26. 6. 2011

 

 

Bllízké setkání neznámého druhu

 

 

Blíží se k nám – bude k naší Zemi relativně velmi blízko.

Průlet se očekává mezi Zemí a Sluncem a termín je stanoven na říjen tohoto roku (2011).

 

Oběžná dráha komety Elenin je silně excentrická a není stále zřejmé, zda jde opravdu o obyčejnou kometu. Ty mají obvykle svůj příznačný ocas a jsou díky němu pozorovatelné již z poměrně veliké vzdálenosti, později dokonce pouhým okem. 

 

Nyní je kometa Elenin od nás nějakých 1,7 AU (Astronomical Unit = vzdálenost comet-hale-bopp-big.jpgZemě od Slunce), aby se v polovině října roku 2011 přiblížila na nejbližší vzdálenost dokonce 0,2 AU.

 

Do dnešního dne stále nemáme k dispozici žádné konkrétní foto, žádnou zprávu či informaci v hlavních mediích, jen něco málo na alternativních webech. Proč?

 

 

 

Společný jmenovatel

 

Jaký je společný jmenovatel všeho dění?

Nezdá se nám, že se již několik let mluví v podstatě o tomtéž, jen pod trochu jinými výrazy či termíny, abychom byli mnohem více dezorientováni a sami totálně zmateni?

 

Dozvídáme se o objevení nových obřích planet naší soustavy se jmény Tyché, dozvídáme se o neznámých bludných planetách bez pevného orbitu, předtím samozřejmě vnímáme hlášení a spekulace o legendární a pro mnohé neexistující planetě Nibiru, následně se objevuje pojem planeta Hercolubus, od roku 1983 se hledá záhadná planeta X, která je oběma výše uvedeným velice podobná – objevuje se následně vědecky potvrzená informace o dvojčeti našeho Slunce – hnědém trpaslíkovi – jménem Nemesis, atd.

 

Nepochybně se „něco“ děje a podle aktivit samotné doposud stále optimistické NASA, se cosi konkrétního očekává. Narychlo zakládané a nasa-logo.jpgzásobami plněné kampy FEMA spolu s narychlo uvolněnými informacemi, týkajícími se nutnosti naší připravenosti do maximální pohotovosti a vybavení se základními životními potřebami, nás rovněž nemohou ujistit, že je vše v naprostém pořádku a neděje se vůbec nic.

Více v tomto odkazu: http://www.nasa.gov/centers/hq/emergency/personalPreparedness/index.html

 

 

Kometa Elenin, která se k nám blíží nyní, je zahalena mnoha spekulacemi o co přesně se vlastně jedná. Jde skutečně o kometu nebo o dokonce onu legendární planetu Nibiru či snad rovnou hnědého trpaslíka, tedy tiché dvojče našeho Slunce - Nemesis? Viz přiložené odkazy na konci článku.

 

 

 

Elenin - seznamte se 

 

Jméno komety Elenin bylo stanoveno podle jejího objevitele Leonida Elenina – stalo se to oficiálně teprve 10. prosince 2010 a podtrhuji, že šlo o amatérského astronoma při pozorování v Mexické observatoři. Nikdo nám neřekne, zda se o této kometě neoficiálně něco vědělo již mnohem dříve.

 

Pod kategorizací C/2010 X1 ji můžeme sledovat ve všech seriozních astrologických publikacích. Její zářivost - jas - byl například v dubnu roku 2011 srovnatelný s jasem Jupitera.

 

Nejblíže Slunci (perihelion) bude dne 11. září 2011 (srovnej s 11. září 2001) a nejblíže naší Zemi bude prolétat dne 16. října 2011 rychlostí zhruba 87.000 comet-hale-bopp.jpgkm/hod. Dne 8. října bude mít navíc Elenin nejbližší pozorovatelný průlet společně s kometou 45P/Honda.

 

Japonský vědec Kazuo Kinoshita odhaduje průlet jednoho oběhu Elenin na přibližně 600 tisíc let, přepočtením a optimalizací JPL Horizons se tento údaj snižuje na nějakých 11.700 našich pozemských let a je veliká "náhoda", že se tak děje zrovna nyní, kdy se tolik diskutuje o Mayském kalendáři, že?

 

 

 

Leonid Elenin pod drobnohledem

 

Samotné jméno objevitele Leonida ELenina v sobě může skrývat daleko více symbolů, než se nám na první pohled ukazuje. Pokud vzpomeneme na svržení ruského carského mocenského aparátu Nikolaje II. Velkou říjnovou revolucí roku 1917, možná si vzpomeneme na jméno jejího vůdce Vladimíra Iljiče Uljanova, který se později přejmenoval na Lenin.

 

Doplním jen malou odbočku, že propaganda ke svržení cara byla řízena a  financována Německem s jasným cílem změny velice aktivně od roku 1915 a v Rusku společně bojovali červení a bílí (bolševici a jejich odpůrci). Rusko má k červené barvě stále velice blízko a světově nejznámější nápoj Coca Cola dodnes sestává právě z těchto dvou barev - jaké náhody...

 

Pokud se podíváme na konstrukci jména či slova Lenin a E-lenin, jde lenin.jpgv podstatě opět o jména se zcela opačnou vnitřní energií a polaritou – jedno popírá či neguje druhé. Může nás napadnout propojení dualitami respektive opačnými polaritami.

 

Vybaví se nám plus a minus, teplo a chlad, dobro a zlo, nahoře a dole či podobné asociace. V každém případě jde o změnu a ne malou.

 

Znamená to to, že to co vzniklo, zaniká a to, co kdysi zaniklo, může být opět velice záhy objeveno. Co se skrývalo, se ukáže na světle a to, co bylo nyní v záři reflektorů, odchází tiše do ústraní…

 

 

 

Informace kolem Elenin

 

Na povrch postupně prosakují rozličné informace z úst poměrně důvěryhodných, i když ne vždy vědeckých kapacit, že se změny průletem komety Elenin mezi naší Zemí a Sluncem, budou týkat naší planety více, než se čeká.

 

Hovoří se o různých úkazech, kterými jsou například tři dny temna, hovoří se dokonce o tom, že dojde k takovým očistným procesům (Mayové, indiáni Hopi i křesťané), které nejprve uzavřou třináctý Mayský cyklus Ahau (28.10.2011) a budou mít za následek koncem března – přesně 22.3.2012 úplné přepólování planety Země a to konkrétně z důvodů mnoha zemětřesení a následného reptilian-snake-head.jpgpřesunu zemských desek plus oslabení magnetického pole planety Země a silnou Sluneční aktivitou (info svobodný zednář 32.stupně).

 

Další informace je například ta, že se věc s kometou Elenin má tak, že jde o kosmickou loď, která má na své palubě nepříliš přátelskou reptiliánskou rasu, jež se naší planetu chystá násilnou invazí obsadit a kolonizovat (Exopolitik Alfred L.Webre+Glieson).

 

Stejně tak se objevují i hlasy skeptické, zcela opačné, obvykle podložené striktními vědeckými tvrzeními, které vše naopak bagatelizují a získané informace resp. možné alternativy realit staví do roviny naprosté a často i poměrně hloupé ironie. Ano, mohou mít určitou míru pravdy, ovšem nikdo nás nepřesvědčí, že se nic neděje.

 

Neustále rostoucí počty hurikánů, přírodních katastrof, náhlých změn počasí i krajinných reliéfů a stejně tak stále rostoucí počet celosvětových zemětřesení i stále vyšší počet probouzejících se vulkánů, těmto uspavačům našeho vědomí a probouzení do vyšších úrovní rozhodně nehrají do čísel ani do toho, že se neděje vlastně vůbec nic.

 

Celý krásný Kosmos je skutečně nevyzpytatelný a plný překvapení, přičemž obrana naší planety proti pádům komet a planetek je snad kromě konvenčních zbraní či technologie HAARP z naší strany téměř nulová. Asteroidy větších rozměrů resp. komety, mají kolem sebe společnosti různých menších těles a ta se mohou projevit setkáním právě s nimi.

 

Není proto nijak zvláštním překvapením, že se v pondělí setkáme s takovýmto menším tělesem, které se překvapivě objevuje jen maličký kousek od planety Země a objevili jsme jej velmi nedávno a jak jinak, než náhodou: http://www.novinky.cz/veda-skoly/237283-zemi-v-pondeli-tesne-mine-asteroid.html

 

 

 

Co tedy vlastně dělat dále?

 

Napíši raději, co nejlépe nedělat, to je daleko snazší a přišla na to již Bible (nezabiješ, nepokradeš, ne ...).

 

V první řadě se ničeho nebát. To je velice důležité.

 

Je velice pravděpodobné, že nás chtějí vládci tohoto světa dostat opět pod svou nadvládu a poslušnost za cenu jakoukoliv. Bytostně nás potřebují a musí sheeps.jpgudělat všechno pro to, aby se jim jejich stádečko, které je dobře živí – tedy my sami – nerozpadlo.

 

Neurčitá hrozba z kosmu je k tomu ideální prostředek, protože se týká naprosto všech.

 

Naším zoufalým strachem před jasně definovanou hrozbou a navrženým řešením na často i uměle vytvořené situace, si nás mohou získat zpět a naší důvěru v jejich “dobré“ vedení tak jen upevnit.

 

Více o vlivu strachu na naše schopnosti v tomto odkazu.

 

 

Dále se prosím nikdo nesnažme jít proti plynulému chodu všech probíhajících změn, ani proti přirozenému vývoji událostí. Podívejme se jen na to, jak jsme roky záměrně a velice úspěšně drženi v hlouposti a naivitě.

Dokonce tak, že si ani my sami nedovolíme myslet jinak, než jsme masově každý den programováni.

 

 

 

Naše víra je klíčem k úspěchu

 

Můj velmi dobrý přítel a téměř bratr mi po přesvědčivé prezentaci vodíkového pohonu do automobilu v přiloženém článku dal najevo svou maximální míru pochybností a nedůvěry, přitom je vše naprosto reálné a důkazů je o efektivitě tohoto řešení již bezpočet (navíc odpadním produktem procesu spalování, je obyčejná voda…)

 

Velice zatvrzele prohlásil: „Kdyby to byla pravda a bylo to tak snadné, přeci by to již všichni dávno měli.“  Tak jsme jako lidstvo naivní a slepí, tam jsme se až dostali…

 

Vidíte, jak je naše víra resp. důvěra důležitá? Jde s námi již od dětství, kdy věříme nejprve svým rodičům a jejich ochranné ruce, abychom později nalezli názor vlastní.

 

Jak moc máme ještě věřit našim „odborníkům a technikům“, že je to nesmysl a že to nejde nebo že to není normami schválené a ještě homologované?

 

Záměrně podsouvaná slepá víra, že něco nelze a že to a to jednoduše není možné, je pro naše vládce důležitá STRAŠNĚ MOC, protože nás oslabuje a činí nás závislými na nich samých a na jejich řešeních (například spalovat uhlí, plyn či ropu) !  

 

Více o cenzuře informací a systému vzdělávání jako formě otroctví v tomto odkazu.

 

Dnes se již běžně diskutuje o vytápění celých objektů na vodíkový zdroj michaelreynolds.jpgenergie v kombinaci s elektrovoltaickými články, až je dům zcela soběstačný – dokonce i ve věci odpadů a 100%ní recyklace vody.  (př. Michael Reynolds)

 

Komu nebo čemu ve věku zralosti věříme, tomu totiž také patříme – je to dokonce velice nebezpečné – a náboženské systémy, které stojí ruku v ruce s mocenskými strukturami, aby společně vládly světu, to moc dobře vědí. Více o naší víře v tomto odkazu.

 

Stejné je to i s pochopením všeho dění kolem, se scénáři, které nám jsou podsouvány jako Pravda a tváří se velice důvěryhodně. Např. údajná smrt Usámy bin Ládina nebo bagatelizování reálné otázky existence UFO přes scifi filmy a seriály (přitom reálné zřízení OSN ambasadora pro styk s mimozemskými civilizacemi Mazlan Othman) nebo iluze toho, jak USA pomáhá v Afrických státech plných ropných polí a podzemní pitné vody pod Saharou a jak se hospodářství celého Světa dává úspěšně dohromady…

 

 

 

Revoluce vědomí a uvědomění začala

 

Bránit se všem těmto změnám v našem chápání a myšlení, by bylo velkou chybou. Jde o největší samovolnou celosvětovou revoluci lidského vědomí, kterou jsme kdy mohli jako lidstvo zažít a my jsme nyní její přímí účastníci – proto El-Lenin – cesta zpět, cesta odpoutání se.

 

My sami jsme těmi, na které jsme tak dlouho čekali a vše je proto v našich rukách. Viz tento odkaz

 

Díky své chamtivosti a touze po moci a majetku + penězích, nám mocní tohoto světa dali do rukou tolik různorodých prostředků, že si stále více začínáme uvědomovat možnost našeho odpojení se od Systému, kterým nás drží v područí. (např. Elenin oficiálně objevil až amatérský astronom, nikoliv samotná NASA) 

 

Největší nečekaný dar byl dle všeho internet, který nás neuvěřitelně proti všem očekáváním myšlenkově propojil a který se mocní následně snaží vrátit opět pod svou kontrolu – viz setkání Bilderberg v červnu 2011 v tomto odkazu.

 

Jít proti všem změnám, které přicházejí je stejné, jako při porodním procesu nechtít záměrně a vědomě přijít na svět a samotný proces neustále protahovat. Není to nikdy dobré pro to nové a živé, co má přijít a vzniknout, ani pro Matku samotnou, která procesem změn prochází poznamenána rovněž.

 

 

Přeji všem milým čtenářům, ať se nebojí skutečně ničeho a i na první pohled nedobré změny přijímají s nadhledem, vše co nás trápí, jsou jen naše představy, obavy nebo zbytečné pochybnosti - ty nás dostávají do problémů a do energetických propadlišť.

 

Mám pro nás všechny připraven velmi zajímavý materiál – jde o autentický záznam písemné komunikace s jedním ze čtenářů (děkuji mu za souhlas), který tímto procesem nedávno velice úspěšně rovněž prošel a díky jeho vnitřnímu pochopení dopadlo vše mnohem lépe, než jsme si mohli sami jen představit a přát…

 

 

 

Mnoho štěstí Aridan 

 

 

 

Sledovat dráhu Elenin můžeme zde:

http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=elenin;orb=1;cov=1;log=0;cad=1#cad

 

a ještě něco navíc: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NnBOa8MA1X8

 

___________________________________________________________ 

 

 

Související odkazy: 

http://elenin.org/

http://www.astrosociety.org/elenin/ab2011-72.pdf

video Levy http://www.youtube.com/watch?v=swhme7X7tWI

Devátá vlna http://mayanninthwave.com/ - 28.10.2011 – 13.Ahau – 13.heavens culmination

Mayan elder Don Alejandro - http://www.youtube.com/watch?v=vcaez8jn2Zg&feature=player_embedded#at=141

Průlet Elenin mezi Zemí a Sluncem: http://www.youtube.com/watch?v=Afhmhfzjiho&playnext=1&list=PL280C5894AF5C42CC 

http://calleman.com/content/articles/Comets_Honda_Elenin.htm

www.bluestarprophecy.com HOPI hale-bopp kometa – Miriam Delicado

bludné planety: http://news.yahoo.com/s/ap/20110518/ap_on_sc/us_sci_wandering_planets

Elenin objevitelova observatoř: http://spaceobs.org/en/observatory/

http://www.kommet.cz/page.php?id=148

český web: http://magazin.ceskenoviny.cz/zpravy/kometa-elenin-se-16-rijna-nejvice-priblizi-zemi-show-to-nebude/645434

Varování NASA: http://www.ready.gov/nle2011/index.html

Exopolitika: http://www.examiner.com/exopolitics-in-seattle/researcher-comet-elenin-and-brown-dwarf-star-are-part-of-et-reptilian-invasion#ixzz1OjqMig00

Nemesis: http://www.space.com/10869-nemesis-dwarf-stars-collide-solar-system.html 

http://www.treeoflifecelebration.com/

rozbor marshall masters – russian scientist http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HDwG9WW2Gnc

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Víte že...

(illuminati, 30. 6. 2011 9:43)

:-) Dobře řečeno.
Díky za odkazy, které jsi umístil níže, pak si to pročtu, bude to čtení na déle, ale věřím, že to bude stát za to (hlavně ten odkaz s knihama).

Co se týče "tajemství", tak se mi už od začátku nezdálo to podání (přeplácané grafickými vizualizacemi), gest (ty tvoří nedílnou součást komunikace), neustálém opakování toho samého.
Ale samotný základ je správný podle mě :-) - mít pozitivní myšlení, o ten zbytek mi ani tak nešlo, když jsem se ptal na názor na tenhle "dokument", jelikož ty kecy okolo jsou spíš vedeny účelově na jednodušší lidi například z USA, kde jak všichni víme je takových bohužel dost.

Re: Re: Re: Re: Víte že...

(wivo, 30. 6. 2011 11:35)

myšlenka pozitivního přístupu/myšlení je stará jak lidstvo samo a díky tomu můžeme pozorovat bezpočet případů dokazujících její funkčnost. Tento přístup je např. patrný v tomto na první pohled negativním rčení: "ještě není tak špatně aby nemohlo být ještě hůř" Málokdo však ví, že se ve své podstatě jedná o sugesci. U sugesce je nutné dostat onu myšlenku "že se máme dobře" stálým opakováním do podvědomí (proto taky to stálé opakování ve filmu). Jakmile se usadí v podvědomí, už nebude svět tak nepřátelský, protože se tím potlačí základní pudové chování nutící ke shromažďování (kdysi člověk shromažďoval potraviny, nyní se to projevuje shromažďováním majetku) - a ikdyby bylo fakt špatně, člověk bude díky této sugesci jednat v souladu se rčením výše (že není tak špatně...), čili pokud bude sugesce dostatečně silná (opakováním), bude mu stejně dobře jak v pozici boháče, tak v pozici žebráka. Pokud to shrnu, tak pozitivním myšlením se nemění svět kolem nás, ale naše vnímání vnějšího světa.

Ne nadarmo upozorňují staří mystici na obrovskou sílu sugesce a autosugesce. (sugesce se například využívá při odvykání kouření v hypnotickém stavu tzn. informace přechází rovnou do podvědomí takže není potřeba jí 100x opakovat a prohánět filtrem vědomí)

Tak co? zapadají kousky skládanky??
už doufám chápete můj postoj k Sekretu

Re: Re: Re: Re: Re: Víte že...

(wivo, 30. 6. 2011 11:52)

nyní když o tomto víte o trošku víc než průměrný Američan, tak vám asi docvaklo proč tomu říkám Sekret a nikoliv Secret :-))))

Jsou zde??

(Zenko.Idane, 27. 6. 2011 0:12)

http://www.youtube.com/watch?v=wQmut0XtD3s&feature=feedf , http://www.youtube.com/watch?v=QDIF-ZwJbF0&feature=youtu.be , http://www.youtube.com/watch?v=EL3l74M4V4Q&feature=related , http://www.youtube.com/watch?v=XtiylJCma9c&feature=related ,

Re: Jsou zde??

(illuminati, 27. 6. 2011 7:05)

Další fake...
http://www.youtube.com/watch?v=XtiylJCma9c&feature=related

Co to má být??? Když pohne trošku kamerou dolů mezi 1-2 vteřinou videa, tak najednou všechny objekty s sebou nepřirozeně škubnou stejným směrem?
Tohle je skutečně výsměch naivním lidem.

To objekty nad Berlínem jsou trošku jiné kafe :-) tomu se dá už i věřit.

Re: Re: Jsou zde??

(Aridan, 28. 6. 2011 21:53)

Přestože to není zdaleka důležité, jsem v tuto chvíli totožného názoru - odkaz není reálné UFO - pohyb není skutečně typický, ani přesvědčivý.
Aridan

Re: Re: Re: Jsou zde??

(illuminati, 28. 6. 2011 22:54)

No, já myslím, že důležité to je :-)
Jsme zde přeci od toho, abychom oddělili lež od pravdy a o to mi šlo.
Hodně štěstí a inspirace při psaní dalších článků :-)

PS: viděl zde někdo "dokument" The Secret? Co na něj říkáte? :-) Já to rozhodně zkusím...
Jedná se o používání myšlenek k přetváření světa okolo sebe a uspokojování svých potřeb a přebytků.

Re: Re: Re: Re: Jsou zde??

(wivo, 29. 6. 2011 8:18)

Sekret nebrat, více si o tom přečti zde: http://www.osud.biz/duchovno/the-secret-odhalene-%e2%80%9etajemstvi%e2%80%9c/

na to, abys mohl myšlenkami přetvářet svět, potřebuješ především myšlenkovou sebekázeň a začít u sebe. Co si takhle o tom něco přečíst od kvalitních autorů např. zde www.grimoar.cz Nebo jsem tě přecenil a zůstaneš raději u povrchních informací jako ostatní? :-)))

Re: Re: Re: Re: Jsou zde??

(wivo, 29. 6. 2011 8:20)

nebo taky o Sekretu zde: http://www.osud.biz/duchovno/the-secret-tajemstvi/

Re: Re: Re: Re: Re: Jsou zde??

(David, 29. 6. 2011 10:10)

K filmu The Secret jsou natočeny další dva, jako takové volně navazující pokračování. Jmenují se The Opus a The Compas. Oba můžu doporučit.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsou zde??

(wivo, 29. 6. 2011 13:28)

a jsou taky natočeny tou samou sektou (Ramtha) která by ráda nějaký ten příspěvek???

Je to zvláštní že si nepomohou sami když ví jak na to co? :-)))

Tyché

(wivo, 29. 6. 2011 8:46)

Dyť nic zatim nenašli - jedná se o stále oprašovanou kachnu kdy pomocí WISE prohledávají v IR spektru oblohu kvůli hnědým trpaslíkům. Tato HYPOTETICKÁ "skorohvězda" která měla být protějškem našeho slunce (pro úplný blbce - jakože náš systém je binární) se původně měla jmenovat Nemesis, ale jak řekl Kirkpatrick z WISE - výstižnější bude název Tyche. Nejbližší nalezené objekty jsou zatím 25 světelných let daleko, čili takhle to v tom článku akorát zavání mystifikací (a samozřejmě většina čtenářů si informaci ani neověří)

článek je jako obvykle napsanej dobře, ale je zapotřebí přefouklou planetární bublinu zase trošku splasknout.

illuminati

(wivo, 27. 6. 2011 21:26)

Díky za intelektuální podporu, konečně nejsem sám :-)))

K tomu snímku slunce s tečkou - v tom videu se jedná o čárové spektrum 19,3nm sondy SDO přičemž jsou pouze 2 verze co to je, každá se projevuje malinko jinak.
1. jedná se o dead pixel nebo 2. hot pixel
záleží na tom, zda-li se tečka vyskytuje stále ve stejné pozici nebo pokaždé jinde. Tedy o fake se nejedná, jedná se pouze o dalšího z miliardy blbů na tomto světě který se nikdy hlouběji o pravou příčinu zajímat nebude (bohužel) a samozřejmě ostatní na podobné intelektuální úrovni to budou považovat za důkaz, že se něco děje poblíž slunce..

Nemesis a NASA

(illuminati, 27. 6. 2011 16:35)

Něco málo o teorii a hledání Nemesis lidmi z NASA
http://www.youtube.com/watch?v=JI0DJtsBRLg

Něco se prý děje u slunce?

(Zenko.Idane, 27. 6. 2011 0:42)

http://www.youtube.com/watch?v=yvBz8VIJq3k&feature=player_embedded

Re: Něco se prý děje u slunce?

(illuminati, 27. 6. 2011 6:57)

Je vidět Vaše znalost. je to 100% fake.
Důvod?
Proč je to tak hodně rozmazané? Je to stejné, jako s údajným UFO v Japonsku při tsunami. Danné video bylo rozmazané, protože na originiálním videu s HD kvalitou byla ve skutečnosti helikoptéra.
Ted k věci - viděl jste někdy snímky Slunce?
Zřejmě ne, jelikož v tak ubohé kvalitě jsem je nikdy neviděl.
Snímky z družic, které "hládají" Slunce jsou v obrovské kvalitě a obrovském rozlišení, na těch NIKDY neuvidíte takové "artefakty", obvzvlášt při tak malinkém zvětšení.

Stimulace letu - Orbit Diagram Asteroidu (2005 YU55)

(Radek, 27. 6. 2011 2:39)

Kouknete jak poleti : http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=2005%20YU55;orb=1;cov=0;log=0;cad=1

Re: Stimulace letu - Orbit Diagram Asteroidu (2005 YU55)

(Radek, 27. 6. 2011 2:47)

Tak presnou akurenci impaktu se Zemi jsem jeste nikdy nevidel !!! :-) Vychazi to nejak na 10 listopadu 2011 - primy kontakt ( uder ? ) se Zemi ! Sami si to prehrejte to stimulacni video. A nezapomente si ten obraz naklonit na sebe.

Re: Re: Stimulace letu - Orbit Diagram Asteroidu (2005 YU55)

(Obrazek !, 27. 6. 2011 2:51)

Obrazek : http://neo.jpl.nasa.gov/orbits/images/test3567.gif

Upozorneni ! ... jedna se o gestapem ukradenou " Krystalovou Mayskou lebku "

(Radek, 27. 6. 2011 2:19)

Tady je muj prizpevek ... je to v Anglictine a v Cestine ... jedna se o 13 Krystalovych posvatnych lebkach, ktere hraji vyznamnou roli pri zastaveni katastrofy na Zemi v roce 2012 : http://anything-about-the-true.blogspot.com/2011/06/relation-between-crystal-skulls-and.html

Jak uz vsichni vite, tak Mayove chystaji seskupeni vsech 13-ti posvatnych krystalovych lebek, ktere maji odvratit katastrofu na Zemi roku 2012, ale pokud budou mit nejakou lebku, ktera nebude original, tak katastrofu nezastavi !
Jedna se o nedavno v breznu 2011 nalezenou krystalovou lebku, ktera byla obevena v Nemecku a patrila SS sefovi gestapa Heinrichu Himmlerovi, ktery ji vlastne odcizil z Mayskeho uzemi nynejsiho Mexika ! Pokud ta lebka nebude okamzite navracena Mayskym strazcum-dne, tak dojde ke katastrofe !!!
Viz tento clanek : http://www.mirror.co.uk/news/top-stories/2011/03/10/mayan-crystal-skull-believed-to-have-been-owned-by-ss-chief-heinrich-himmler-discovered-in-germany-115875-22978456/

Vradte zpatky Krystalovou lebku Mayskym strazcum-dne nebo bude zle na Zemi !!!