Jdi na obsah Jdi na menu
 


Japonsko - zemětřesení síly 8,9 - tsunami a gravitace Měsíce

11. 3. 2011

 

Co a proč spolu může souviset?

 

Dnešní den v brzkých ranních hodinách (6:45 ČR času) přijímáme následně na celém světě ze všech médií katastrofické zprávy o ničivých událostech v Japonsku – nejhorší zemětřesení za celých 140 let síly 8,9 Richterovy stupnice.

 

japan-earthquake-11_3.jpg

  

 

japan-earthquake-11_3-noaa.jpg

  

Mnoho z nás samých - lidských duší - nyní strašlivě trpí a strádá - je bez jakékoliv možnosti přístřeší a naprosto základních potřeb, včetně pitné vody a trochy jídla, o elektrické či jiné energii ani nemluvě.

 

 

Události v Japonsku, po obrovských záplavách v Austrálii, skutečně hýbou celým světem.

 

Mezi největší rizika patří například hlášení výpadku chladícího okruhu hned několika jaderných elektráren - Fukušima I a II - a s nimi související následná evakuace obyvatel v nejbližším okolí - okruh přibližně 20 kilometrů.

Co může následně navazovat, si pamětníci Černobylského výbuchu roku 1986 dovedou již velice dobře představit. Jaderný výbuch tenkrát svým spadem posvětil celou Evropu a náš tehdejší Velký bratr – Rusko, nás ujišťoval, že jde o drobný lokální problém, který sovětští soudruzi již odborně řeší. Dodnes se tam rodí geneticky zmutované děti se šesti či sedmi prsty a dvěma hlavami.

 

Doplnění 12.3.2011 - toto se bohužel již chodem událostí naplnilo: http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/227600-v-japonske-jaderne-elektrarne-po-vybuchu-spadla-strecha-unika-radiace.html

 

Přitom důrazné varování o tom, že NEMÁME používat takové zdroje energie, jakými je zrovna energie atomová, přišlo z různých zdrojů již dávno. Více se můžeme dozvědět v tomto odkazu

Připojuji interaktivní nepříliš povzbudivý satelitní pohled na zasažené lokality Japonska před a po události: http://www.nytimes.com/interactive/2011/03/13/world/asia/satellite-photos-japan-before-and-after-tsunami.html

Nebudeme asi příliš potěšeni, ale považuji za nutné poukázat na skutečnost, že to, co se prozatím událo v Japonsku, není zdaleka všechno...

 

Hned uvidíme proč:

Působení gravitace našeho Měsíce na Zemi určitě není pro nikoho žádnou novinkou a následné přílivy a odlivy moří a oceánů, způsobené rotací naší planety v kombinaci s jeho úplňkem či novem rovněž.

Na den 19.března roku 2011, se však několik odborníků shoduje na tvrzení, že se může s vysokou mírou pravděpodobnosti stát něco, co bude znamenat pokračování událostí, podobných těm, které dnes někteří zažili na vlastní kůži v Japonsku.

Měsíc se k naší planetě v tento den přiblíží na svou minimální moon_02_2000.jpgvzdálenost, kterou dociluje jedenkráte za celých 18 let.

Bude to vzdálenost necelých 356.577 kilometrů. Více informací o Měsíci v tomto odkazu.

Například podle astrologa Richarda Nölleho, který uvádí svůj článek na velmi seriozním serveru www.space.com, se bude během těchto dní jednat o poměrně dramatické události, které popisuje jako naprostý chaos, obrovské bouřky, masivní sopečná činnost, tsunami a silná světová zemětřesení. Konkrétně sopečná činnost se dá s probíhajícími zemětřeseními očekávat jako celkem zaručený sekundární účinek. 

Tuto ojedinělou událost pan Nölle nazývá „extrémním super-měsícem“ a jeho působení považuje za kritické. (viz odkazy níže) 

Odborník na seismologii pan John Vidale z Washingtonské univerzity – hovoří o rizicích dopadu obrovských katastrof na světové zemědělství, které je přímo závislé na úrodnosti naší, doposud tak málo chráněné půdě. Stačí se podívat na to, jakou kalamitu vyvolala v polích "pouhá" sedmimetrová vlna v Japonsku.

Další seismolog této university Washingtonu – pan William Maiden – potvrzuje přesně to, co jsem již uváděl v jiných odkazovaných článcích.

Jde o to, že pokles hladiny oceánů vlivem působení gravitace Měsíce znamená díky své obrovské ploše a tím hmotnosti, nižší zatížení zemských desek obrovskými masami vody a tím jejich snadnější posun.

Jako důsledek pak samozřejmě přichází na řadu uvolněná síla mnoha světových vulkánů, které již dělají přesně to, co mají – aktivují svou erupční činnost.

Více info například zde:

http://www.foxnews.com/scitech/2011/03/12/supermoon-cause-moonquakes-scientist-says/#ixzz1GcYhMqRT

http://www.cnn.com/2011/WORLD/asiapcf/03/12/japan.earthquake.tsunami.earth/index.html?iref=NS1

 

Poznámka k zemětřesení: je celkem jisté, že se objeví i rozsáhlé spekulace o tom, zda náhodou nebylo zemětřesení v Japonsku vyvoláno záměrně, za pomocí technologie HAARP, která toto umožňuje. O tomto zajímavém a doposud úspěšně utajovaném skrytém významu projektu HAARP, se více dozvíme v tomto odkazu.

     

Nevím, zda si to všichni dostatečně jasně uvědomujeme, ale tyto události plné změn a překvapivých zvratů, earth-magnetic-field-full.jpgse dnes kolem nás již bezprostředně dějí a Matka Země začala provádět svůj neodvratný očistný proces

Lidský tvor totiž přesáhl své technické možnosti na úkor svého psychického a duchovního chápání Světa kolem a stává se pro ní samotnou díky svému počtu,  technické vyspělosti a nekončící agresivitě nebezpečný.

Více například tento odkaz.

  

O tom, co se skutečně stane, se dozvíme až po 20. březnu 2011 

 

Mnoho štěstí Aridan

____________________________________

Související další originální odkazy: 

http://www.space.com/11084-supermoon-earthquake-storm-natural-disasters.html

http://www.lifeslittlemysteries.com/will-supermoon-cause-earthquake-storm-natural-disasters-1442/

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

zajímavý web

(Jarin, 13. 3. 2011 23:37)

kde hledají souvislosti zemětřesení s aktivitou na Slunci
http://www.youtube.com/user/SolarWatcher
velice brzy se dozvíme, jestli je to úplný nonsens

Re: zajímavý web

(illuminati, 14. 3. 2011 12:25)

Jsou 3 možnosti:
1) přirozené zemětřesení
2) byl pro to použit systém HAARP
3) Aktivita slunce

A ted mě napadá ještě teorie - co když vše okolo 2012 je jen předem připravená fraška, jsou podstrkovány důkazy a nakonec bude spousta katastrof způsobena systémem HAARP, aby se redukuloval počet lidí a dokončily přípravy na nový světový řád?
Přemýšlel nad tím někdo? Přece jen se to plánuje dlouho, takže by měli čas i prostředky, aby se na tom začalo pracovat.

Re: Re: zajímavý web

(GinBaw, 14. 3. 2011 13:45)

Ahoj všem,

@Illuminati - nad podobnou myšlenkou už jsem také přemýšlel. Nicméně by to muselo znamenat, že i ona proroctví jsou podstrčená (Hopiové, Mayové a spol..)?
Nebo se mýlím??

Re: Re: Re: zajímavý web

(vlastik, 14. 3. 2011 18:04)

ahoj nemyslim si,ze by to muselo bejt nutne podstrceny..jestlize ma nekdo prorocke vize neznamena to,ze by to nemela byt pravda.At uz to zpusobi priroda ci nejaka skupina lidi porad je to vize budoucnosti...

Re: Re: Re: zajímavý web

(illuminati, 14. 3. 2011 23:55)

Třeba jen využili těch proroctví a nebo ta proroctví předpovídala právě použití systému HAARP a tím pádem připravila nevědomky pro to, co se bude dít nějakou výmluvu.
:-) Je to trošku složitější :-)

Re: Re: Re: zajímavý web

(jaja, 16. 3. 2011 15:40)

možná že oni ta proroctví jenom použili/využili dle svého...

Re: Re: zajímavý web

(marek, 14. 3. 2011 17:26)

Ja si taky maslim,ze je to vse peclive uz velmi dlouhou dobu naplanovane,zde zkraceny dopis Alberta Pikeho zednare 32 stupne jistemu Giussepu Mazzinimu,ktery se dostal na svelo v roce 1871,kdy posla,ktery mel onen dopis odevzdat trefil blesk.(1 svetova valka musi byt vyvolana,abybylo mozno odejmout moc ruskym carum. 2sv.valka musi byt podnicena vyuzitim rozdilu mezi fasisty a sionisty a aby byl zniceny nacismus a aby byl politicky sionismus dostatecne silny k vytvoreni svrchovaneho statu Israel v Palestine. 3 sv.valka musi byt podnicenavyuzitim zordilu zpusobenych agenty illuminatu mezi politickymi sionisty islamskym svetem.Mezitim budou ostatni narody donuceni bojovat az do bodu uplneho fyzickeho,moralniho duchovniho a ekonomickeho vycerpani.Vypustime nihilisty a ateisty a vyprovokujeme ohromny socialni rozvrat,ktery ve vsi sve hruze jasne ukaze vsem narodum,jake jsou nasledky absolutniho ateismu

Re: Re: Re: zajímavý web

(marek pokracovani, 14. 3. 2011 17:34)

Pak vsude lidstvo,vetsinova populace,rozcarovana ze vseho tohoto deni i z krestanstvi,jehoz deisticky duch bude od te doby beze smeru a bude prahnout po idealu,ale aniz by vedela,kterym smerem se ubirat, obdrzi (prave) svtlo skrze univerzalni vyjeveni ciste Luciferovy doktriny,konecne vynesene ven siroke verejnosti.

Re: Re: Re: Re: zajímavý web

(Linda, 14. 3. 2011 17:52)

Přes Benjamina Fulforda jsem dnes narazila na tento odkaz: http://true-lies.blog.cz/1012/otevreny-dopis-ronu-paulovi-od-benjamina-fulforda
Když existují zlý lidé, kteří planetu jen zneužívají měla by tu být i ta druhá strana...dobří lidé, kteří vidí budoucnost úplně jinak a ve prospěch planety a všech bytostí, kteří tu žijí :)...tento dopis mi od zemětřesení v Japonsku a všech možných teorií proč se tak stalo vyloudil úsměv na tváři

Re: Re: Re: Re: zajímavý web

(Paia, 14. 3. 2011 19:57)

kdybys aspoň uměl pořádně psát (mezery za tečkou a čárkou, diakritika...) :-(((

Re: Re: Re: Re: Re: zajímavý web

(vlastik, 15. 3. 2011 16:44)

pro paia.......o co ti jde kamo? Nechapu co Ty pises. Jestli jsi profesor tak by ses mel vyjadrit spise k tematu a nechat si to chytraceni nekam jinam......

Re: Re: Re: Re: Re: zajímavý web

(Marek, 23. 3. 2011 12:57)

Jestli jsi to myslel na mne Payo,tak tady jenom predkladam zkracenou formu dopisu,ktera psal jisty vysoky zednar jinemu, a kdyby posla nezasahl blesk,tak se nikdo nikdy nic nedovi.A Diakritika tam zadna neni

Re: Re: zajímavý web

(tuv, 17. 3. 2011 16:40)

První možnost je správně paner illuminati, tedy přirozené zemětřesení. Nebo snad chcete tvrdit, že HAARP už byl v roce 1923 ?
V září roku 1923 zasáhlo Japonsko ničivé zemětřesení se silou 7,9 stupně Richterovy stupnice. Epicentrum bylo nedaleko Tokia. Jeho následky byly mnohem děsivější než současná tragédie. Trvalo sice jen 4 minuty, ale připravilo o život asi 142 tisíc lidí. Průser je to nyní s těmi reaktory.

Re: Re: zajímavý web

(Míra, 20. 3. 2011 21:40)

Souhlasím, jelikož možné je úplně všechno.....

Re: zajímavý web

(tuv, 22. 3. 2011 14:58)

Proč chodit tak daleko ? ( ke Slunci ? ) prostě měsíc se přiblížil, tak si litosférický desky našly nové těžiště. Až se bude po 21.3 vzdalovat, tak zase budou postupně sesedat ( to vyvolá několik otřesů tak max. 6.9 ). Nic víc bych v tom nehledal.

Japonsko v obrazech

(Zenko.Idane, 17. 3. 2011 21:05)

http://www.boston.com/bigpicture/2011/03/japan_-_vast_devastation.html

mesic

(David, 17. 3. 2011 14:42)

Ahoj, nejsem vubec skeptik, naopak. Celkem verim v to, ze dochazi ke zmenam atd., ale. Ta prepdoved na 19-20.3 s mesicem mi pripada pritazena za vlasy. Mesic neprileti jentak odnekud najednou. krouzi po priblizne stejne draze stale. Jestli bude pozitri bliz o par metru nez napriklad dnes prece nemuze hrat zadnou roli. Muselo by to mit vliv uz pred i po maximu.

Řád ?

(Martin, 15. 3. 2011 17:38)

Je to velmi zvláštní Aridane. dle mého názoru bylo zemětřesení "zpuštěno" uměle. A to z jednoho prostého důvodu. Japonsko bude potřebovat humanitární pomoc a amerika jim jí samozřejmě nabídne. Na pořádek bude dohlížet armáda a už to je hodně k zamyšlení :) S pozdravem věrný čtenář jiných stránek Martin S.

Re: Řád ?

(Aridan, 16. 3. 2011 20:47)

Milý Martine,
důvodů je dle všeho více.
Vnímám vlivy lidské, politické, mocenské, zemské a planetární i ty nad nimi. Na skutečnou Pravdu si však musíme ještě chvilku počkat :-)
Aridan

Re: Řád ?

(Uměle těžko ..., 17. 3. 2011 13:12)

Uměle vyvolané zemětřesení ? Tak to asi těžko. Ale i špatná věc je pro něco dobrá. Možná se zbytek světa zamyslí nad nebezpečím jaderné energetiky a především rozvojové a islámské země a země blízkého východu, které s jádrem začínají a nemají ještě žádné zkušenosti se budou mít na pozoru. Nejhorší ze všeho je totiž neznalost, všichni víme, co se stalo v Černobylu jenom kvůli selhání lidského faktoru a malých znalostí a nedostatečných technickým prostředků k ovládnutí jádra. ( někdy musí zemřít jedinec pro dobro všech a nebo v podobenství - nezemře li semeno, nevydá mnohý užitek ).