Jdi na obsah Jdi na menu
 


Japonsko - zemětřesení síly 8,9 - tsunami a gravitace Měsíce

11. 3. 2011

 

Co a proč spolu může souviset?

 

Dnešní den v brzkých ranních hodinách (6:45 ČR času) přijímáme následně na celém světě ze všech médií katastrofické zprávy o ničivých událostech v Japonsku – nejhorší zemětřesení za celých 140 let síly 8,9 Richterovy stupnice.

 

japan-earthquake-11_3.jpg

  

 

japan-earthquake-11_3-noaa.jpg

  

Mnoho z nás samých - lidských duší - nyní strašlivě trpí a strádá - je bez jakékoliv možnosti přístřeší a naprosto základních potřeb, včetně pitné vody a trochy jídla, o elektrické či jiné energii ani nemluvě.

 

 

Události v Japonsku, po obrovských záplavách v Austrálii, skutečně hýbou celým světem.

 

Mezi největší rizika patří například hlášení výpadku chladícího okruhu hned několika jaderných elektráren - Fukušima I a II - a s nimi související následná evakuace obyvatel v nejbližším okolí - okruh přibližně 20 kilometrů.

Co může následně navazovat, si pamětníci Černobylského výbuchu roku 1986 dovedou již velice dobře představit. Jaderný výbuch tenkrát svým spadem posvětil celou Evropu a náš tehdejší Velký bratr – Rusko, nás ujišťoval, že jde o drobný lokální problém, který sovětští soudruzi již odborně řeší. Dodnes se tam rodí geneticky zmutované děti se šesti či sedmi prsty a dvěma hlavami.

 

Doplnění 12.3.2011 - toto se bohužel již chodem událostí naplnilo: http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/227600-v-japonske-jaderne-elektrarne-po-vybuchu-spadla-strecha-unika-radiace.html

 

Přitom důrazné varování o tom, že NEMÁME používat takové zdroje energie, jakými je zrovna energie atomová, přišlo z různých zdrojů již dávno. Více se můžeme dozvědět v tomto odkazu

Připojuji interaktivní nepříliš povzbudivý satelitní pohled na zasažené lokality Japonska před a po události: http://www.nytimes.com/interactive/2011/03/13/world/asia/satellite-photos-japan-before-and-after-tsunami.html

Nebudeme asi příliš potěšeni, ale považuji za nutné poukázat na skutečnost, že to, co se prozatím událo v Japonsku, není zdaleka všechno...

 

Hned uvidíme proč:

Působení gravitace našeho Měsíce na Zemi určitě není pro nikoho žádnou novinkou a následné přílivy a odlivy moří a oceánů, způsobené rotací naší planety v kombinaci s jeho úplňkem či novem rovněž.

Na den 19.března roku 2011, se však několik odborníků shoduje na tvrzení, že se může s vysokou mírou pravděpodobnosti stát něco, co bude znamenat pokračování událostí, podobných těm, které dnes někteří zažili na vlastní kůži v Japonsku.

Měsíc se k naší planetě v tento den přiblíží na svou minimální moon_02_2000.jpgvzdálenost, kterou dociluje jedenkráte za celých 18 let.

Bude to vzdálenost necelých 356.577 kilometrů. Více informací o Měsíci v tomto odkazu.

Například podle astrologa Richarda Nölleho, který uvádí svůj článek na velmi seriozním serveru www.space.com, se bude během těchto dní jednat o poměrně dramatické události, které popisuje jako naprostý chaos, obrovské bouřky, masivní sopečná činnost, tsunami a silná světová zemětřesení. Konkrétně sopečná činnost se dá s probíhajícími zemětřeseními očekávat jako celkem zaručený sekundární účinek. 

Tuto ojedinělou událost pan Nölle nazývá „extrémním super-měsícem“ a jeho působení považuje za kritické. (viz odkazy níže) 

Odborník na seismologii pan John Vidale z Washingtonské univerzity – hovoří o rizicích dopadu obrovských katastrof na světové zemědělství, které je přímo závislé na úrodnosti naší, doposud tak málo chráněné půdě. Stačí se podívat na to, jakou kalamitu vyvolala v polích "pouhá" sedmimetrová vlna v Japonsku.

Další seismolog této university Washingtonu – pan William Maiden – potvrzuje přesně to, co jsem již uváděl v jiných odkazovaných článcích.

Jde o to, že pokles hladiny oceánů vlivem působení gravitace Měsíce znamená díky své obrovské ploše a tím hmotnosti, nižší zatížení zemských desek obrovskými masami vody a tím jejich snadnější posun.

Jako důsledek pak samozřejmě přichází na řadu uvolněná síla mnoha světových vulkánů, které již dělají přesně to, co mají – aktivují svou erupční činnost.

Více info například zde:

http://www.foxnews.com/scitech/2011/03/12/supermoon-cause-moonquakes-scientist-says/#ixzz1GcYhMqRT

http://www.cnn.com/2011/WORLD/asiapcf/03/12/japan.earthquake.tsunami.earth/index.html?iref=NS1

 

Poznámka k zemětřesení: je celkem jisté, že se objeví i rozsáhlé spekulace o tom, zda náhodou nebylo zemětřesení v Japonsku vyvoláno záměrně, za pomocí technologie HAARP, která toto umožňuje. O tomto zajímavém a doposud úspěšně utajovaném skrytém významu projektu HAARP, se více dozvíme v tomto odkazu.

     

Nevím, zda si to všichni dostatečně jasně uvědomujeme, ale tyto události plné změn a překvapivých zvratů, earth-magnetic-field-full.jpgse dnes kolem nás již bezprostředně dějí a Matka Země začala provádět svůj neodvratný očistný proces

Lidský tvor totiž přesáhl své technické možnosti na úkor svého psychického a duchovního chápání Světa kolem a stává se pro ní samotnou díky svému počtu,  technické vyspělosti a nekončící agresivitě nebezpečný.

Více například tento odkaz.

  

O tom, co se skutečně stane, se dozvíme až po 20. březnu 2011 

 

Mnoho štěstí Aridan

____________________________________

Související další originální odkazy: 

http://www.space.com/11084-supermoon-earthquake-storm-natural-disasters.html

http://www.lifeslittlemysteries.com/will-supermoon-cause-earthquake-storm-natural-disasters-1442/

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

ring of fire

(živočich, 12. 3. 2011 9:04)

Říká vám něco termín Ring of fire ? Tentokrát bych v tom nic nadpřirozeného nebo cizí zásah nehledal. Země si jede svůj život bez ohledu na pozemšťany a je zřejmé že vstupuje do neklidné epochy které se tu po tisíciletí opakují,klidně to období můžem nazývat očistou,protože je zřejmé že populace bude zredukována po sérii katastrof. Co mně osobně překvapuje že zatím mlčí Kalifornská tektonická deska,ta jestli se posune,tak vzhledem k profilu pobřeží by Japonsko a Nový Zéland bylo jen slabou předehrou. A navíc kousek vedle leží Yellowstone se svým supervulkánem. Naprosto reálně vidím že západní pobřeží Ameriky nedopadne dobře. Na druhou stranu pokud se nepotopí,bude tam za tisíc let jedna z nejúrodnějších půd na planetě.

Domino sa začalo rúcať!

(Kalcho, 11. 3. 2011 22:58)

Tu je niečo čo Vás presvedčí o tom že sa deje niečo velké http://www.topky.sk/cl/11/1243426/Dalsia-rana-Japonsku-Krajinu-zasiahlo-druhe-zemetrasenie-hrozi-atomovy-vybuch

Re: Domino sa začalo rúcať!

(illuminati, 12. 3. 2011 0:19)

To my už víme.
Vidíte? A všechny články začínají do sebe zapadat. Například zdejší článek o tom, že se měly světové mocnosti zbavit jaderných zbraní a nevyužívat energii z jaderných elektráren (byl to takový úkol, nebo příkaz od mimozemských civilizací). Neposlechli a už to začíná, první na "ráně" je Japonsko.

šnura se přetrhne.....nebo ne.....

(fohat, 11. 3. 2011 21:29)

http://www.youtube.com/watch?v=UjBbLGvnl3E&feature=related

Země se probouzí

(David -, 11. 3. 2011 21:03)

To co se děje v Japonsku je strašné, bohužel je to další důkaz probouzení Země. Jestli něco podobného bude pokračovat ve stejném nebo větším měřítku, tak nás tu moc do 2012 nezbyde :(

Pokud se stane, že vybuchne ta jaderná elektrárna, tak to bude dost špatné, Japonci už potrvdili únik radiace a evakuují z oblasti jaderných elektráren lidi. Kromě té Fukušimy jsou údajně v ohrožení ještě další tři a taká jsou už nějak poškozené ( požár, únik chladící kapaliny, selhání chlazení ).

Nezbývá, než věřit v záchranu a uklidnění situace.

David