Jdi na obsah Jdi na menu
 


Japonsko - zemětřesení síly 8,9 - tsunami a gravitace Měsíce

11. 3. 2011

 

Co a proč spolu může souviset?

 

Dnešní den v brzkých ranních hodinách (6:45 ČR času) přijímáme následně na celém světě ze všech médií katastrofické zprávy o ničivých událostech v Japonsku – nejhorší zemětřesení za celých 140 let síly 8,9 Richterovy stupnice.

 

japan-earthquake-11_3.jpg

  

 

japan-earthquake-11_3-noaa.jpg

  

Mnoho z nás samých - lidských duší - nyní strašlivě trpí a strádá - je bez jakékoliv možnosti přístřeší a naprosto základních potřeb, včetně pitné vody a trochy jídla, o elektrické či jiné energii ani nemluvě.

 

 

Události v Japonsku, po obrovských záplavách v Austrálii, skutečně hýbou celým světem.

 

Mezi největší rizika patří například hlášení výpadku chladícího okruhu hned několika jaderných elektráren - Fukušima I a II - a s nimi související následná evakuace obyvatel v nejbližším okolí - okruh přibližně 20 kilometrů.

Co může následně navazovat, si pamětníci Černobylského výbuchu roku 1986 dovedou již velice dobře představit. Jaderný výbuch tenkrát svým spadem posvětil celou Evropu a náš tehdejší Velký bratr – Rusko, nás ujišťoval, že jde o drobný lokální problém, který sovětští soudruzi již odborně řeší. Dodnes se tam rodí geneticky zmutované děti se šesti či sedmi prsty a dvěma hlavami.

 

Doplnění 12.3.2011 - toto se bohužel již chodem událostí naplnilo: http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/227600-v-japonske-jaderne-elektrarne-po-vybuchu-spadla-strecha-unika-radiace.html

 

Přitom důrazné varování o tom, že NEMÁME používat takové zdroje energie, jakými je zrovna energie atomová, přišlo z různých zdrojů již dávno. Více se můžeme dozvědět v tomto odkazu

Připojuji interaktivní nepříliš povzbudivý satelitní pohled na zasažené lokality Japonska před a po události: http://www.nytimes.com/interactive/2011/03/13/world/asia/satellite-photos-japan-before-and-after-tsunami.html

Nebudeme asi příliš potěšeni, ale považuji za nutné poukázat na skutečnost, že to, co se prozatím událo v Japonsku, není zdaleka všechno...

 

Hned uvidíme proč:

Působení gravitace našeho Měsíce na Zemi určitě není pro nikoho žádnou novinkou a následné přílivy a odlivy moří a oceánů, způsobené rotací naší planety v kombinaci s jeho úplňkem či novem rovněž.

Na den 19.března roku 2011, se však několik odborníků shoduje na tvrzení, že se může s vysokou mírou pravděpodobnosti stát něco, co bude znamenat pokračování událostí, podobných těm, které dnes někteří zažili na vlastní kůži v Japonsku.

Měsíc se k naší planetě v tento den přiblíží na svou minimální moon_02_2000.jpgvzdálenost, kterou dociluje jedenkráte za celých 18 let.

Bude to vzdálenost necelých 356.577 kilometrů. Více informací o Měsíci v tomto odkazu.

Například podle astrologa Richarda Nölleho, který uvádí svůj článek na velmi seriozním serveru www.space.com, se bude během těchto dní jednat o poměrně dramatické události, které popisuje jako naprostý chaos, obrovské bouřky, masivní sopečná činnost, tsunami a silná světová zemětřesení. Konkrétně sopečná činnost se dá s probíhajícími zemětřeseními očekávat jako celkem zaručený sekundární účinek. 

Tuto ojedinělou událost pan Nölle nazývá „extrémním super-měsícem“ a jeho působení považuje za kritické. (viz odkazy níže) 

Odborník na seismologii pan John Vidale z Washingtonské univerzity – hovoří o rizicích dopadu obrovských katastrof na světové zemědělství, které je přímo závislé na úrodnosti naší, doposud tak málo chráněné půdě. Stačí se podívat na to, jakou kalamitu vyvolala v polích "pouhá" sedmimetrová vlna v Japonsku.

Další seismolog této university Washingtonu – pan William Maiden – potvrzuje přesně to, co jsem již uváděl v jiných odkazovaných článcích.

Jde o to, že pokles hladiny oceánů vlivem působení gravitace Měsíce znamená díky své obrovské ploše a tím hmotnosti, nižší zatížení zemských desek obrovskými masami vody a tím jejich snadnější posun.

Jako důsledek pak samozřejmě přichází na řadu uvolněná síla mnoha světových vulkánů, které již dělají přesně to, co mají – aktivují svou erupční činnost.

Více info například zde:

http://www.foxnews.com/scitech/2011/03/12/supermoon-cause-moonquakes-scientist-says/#ixzz1GcYhMqRT

http://www.cnn.com/2011/WORLD/asiapcf/03/12/japan.earthquake.tsunami.earth/index.html?iref=NS1

 

Poznámka k zemětřesení: je celkem jisté, že se objeví i rozsáhlé spekulace o tom, zda náhodou nebylo zemětřesení v Japonsku vyvoláno záměrně, za pomocí technologie HAARP, která toto umožňuje. O tomto zajímavém a doposud úspěšně utajovaném skrytém významu projektu HAARP, se více dozvíme v tomto odkazu.

     

Nevím, zda si to všichni dostatečně jasně uvědomujeme, ale tyto události plné změn a překvapivých zvratů, earth-magnetic-field-full.jpgse dnes kolem nás již bezprostředně dějí a Matka Země začala provádět svůj neodvratný očistný proces

Lidský tvor totiž přesáhl své technické možnosti na úkor svého psychického a duchovního chápání Světa kolem a stává se pro ní samotnou díky svému počtu,  technické vyspělosti a nekončící agresivitě nebezpečný.

Více například tento odkaz.

  

O tom, co se skutečně stane, se dozvíme až po 20. březnu 2011 

 

Mnoho štěstí Aridan

____________________________________

Související další originální odkazy: 

http://www.space.com/11084-supermoon-earthquake-storm-natural-disasters.html

http://www.lifeslittlemysteries.com/will-supermoon-cause-earthquake-storm-natural-disasters-1442/

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Pořád se to třese

(Zenko.Idane, 16. 3. 2011 21:20)

Zde mapa live, http://www.japanquakemap.com/ , no a Včera 14:31 SEČ bylo silné zemětřeseni s magnitudou 6.2 pod spící sopkou Fudžijama, která byla naposledy aktivní před 300 roky. Epicentrum bylo v hloubce 10 km. epicentrum na mapě jako červené A http://bit.ly/hCkD1T. Probudí se??

odkaz

(sp, 16. 3. 2011 17:19)

http://www.cez-okno.net/clanok/elektromagneticke-zbrane-emc/kdo-ma-pravdu-sorcha-faal-fulford-nebo-masek

A co tohle??

(Zenko.Idane, 14. 3. 2011 14:40)

Umělé zemětřesení zabíjelo v Japonsku , Nějaký čas zpátky jsem viděl video kde byl rozhovor s někým z japonska kde se zminoval že jim je vyhrožováno zemětřasem, nemohu to už dohledat. no a ted je k tomu něco aktuálního. No nevím už co si o tom myslet? http://gloria.tv/?media=136963 , bohužel je možné že to udělali již dříve a že to udělali zase.

Re: A co tohle??

(Pravda nebo lež?, 14. 3. 2011 16:18)

Musím uznat, že tohle video mne "šokovalo". Když to vidím, nejraději bych zoodpovědné osoby ...x.. ze světa.
Pokud je to pravda, jak může někdo něco takového udělat?

Re: Re: A co tohle??

(Aridan, 14. 3. 2011 18:18)

Snadné vodítko
- postačí sledovat viditelné - zejména zvratové dohody a toky financí a rozdělování zdrojů tohoto světa...
Aridan

Re: Re: Re: A co tohle??

(Yarda, 14. 3. 2011 20:01)

Napadla mě při pročítání našich reakcí hrůzná předtucha protržení hrází v Nizozemí . Nevím co s tím dělat doufám jen že jsem měl velice špatný sen bohužel až příliš reálný poslední dny je mě velice špatně snad je to blížícím se úplňkem :( sobota bude zřejmě pro mnoho citlivých lidí velice krušná
ale i tak Příjemný Den

Re: Re: Re: Re: A co tohle??

(Aridan, 14. 3. 2011 20:08)

Yardo,
děkuji za komentář - možná jsem kdysi viděl něco podobného - o poloze Nizozemí pod úrovní hladiny moře nejspíše víme všichni, proto uvidíme...
Aridan

Re: Re: Re: Re: A co tohle??

(Aleinad, 16. 3. 2011 11:31)

Bohužel,mě ta hrůzná představa napadla před nějakou dobou taky..

Jadrová Elektráreň-JAPONSKO

(Kalcho, 16. 3. 2011 0:20)

Tak a máme tu veliký problém!!!!
http://www.topky.sk/cl/11/1245629/Nuklearna-apokalypsa-Elektraren-je-v-bozich-rukach-zachranari-usli-pred-radiaciou

Tsunami z Japonska dorazilo do Kalifornie

(Zenko.Idane, 15. 3. 2011 20:32)

http://www.stream.cz/video/569617-tsunami-z-japonska-dorazilo-do-kalifornie , Tsunami dorazila na Hawaii , http://www.stream.cz/video/569620-tsunami-dorazila-na-hawaii

zkouska HAARP

(kamil, 15. 3. 2011 14:56)

stejne jako se kdysi zkousela atomova bomba tak klidne mohli zkouset i HAARP protoze nikdo poradne nevi jakou silu ma kosmicka(fotonova) energie. samozrejme je to jenom teorie ale posun ostrova o 2,5metru je hodne zvlastni.

Zem sa zbláznila: Trasie sa už aj v Česku!

(Zenko.Idane, 14. 3. 2011 22:44)

Já zatím nic necítím ale kdyby tak náhodou , http://www.topky.sk/cl/11/1245032/Zem-sa-zblaznila-Trasie-sa-uz-aj-v-Cesku-

video o tom co dokáže haarp

(zenko.Idane, 14. 3. 2011 15:03)

http://dotsub.com/media/b241176a-db86-4109-adab-9433e9d40762/e/m

Výbuch sopkyv Japonsku

(illuminati, 13. 3. 2011 16:56)

Připojuji další špatnou zprávu z Japonska a tou je výbuch sopky.
http://zahranicni.eurozpravy.cz/asie-a-australie/24387-v-japonsku-vybuchla-sopka-chrli-popel-a-kameni/

A ještě jeden odkaz

(Romeo, 13. 3. 2011 16:18)

http://www.youtube.com/watch?v=1PEhuR_g2M0

Uměle zesílené zemětřesení?

(Romeo, 13. 3. 2011 7:46)

Co si myslíte o tomhle: http://www.youtube.com/watch?v=lZgG9hU07ps&feature=player_embedded

http://www.chelemendik.sk/Dokazy_o_HAARP_video_slovenske_titulky__Benjamin_Fulford_kanadsk_961536683.html

Atomová elektrárna

(illuminati, 12. 3. 2011 13:06)

Tak, jak mnozí jistě ví, tak už jim to tam bouchlo a uniká radioaktivita.
Bez pardonu, ten co povolil stavbu jaderných elektráren v takové oblasti, jako je Japonsko musí být úplný *****.
Živočichu, nikdo v tom nehledá nic nadpřirozeného. Jak jsem již psal, byli jsme varování, ale naši "veleinteligentní" papaláši, co řídí celou Zemi si z varování nic nedělali, tak ted si "pšoukne" jedna jaderná elektrárna a odskáče to půlka světa, jsem zvědavý, co bude, až jich bouchne víc.
Nechci ani vědět, co se stane v budoucích pár dnech (nebo i letech), díky té japonské elektrárně a už vůbec si nechci představit, co by se stalo, kdyby se to dostalo do moře.

Omlouvám se, ale jinak to už nešlo, protože ignoranství a arogance lidí je už vážně do nebe volající. Země potřebuje očistu.
PS: jestli se radioaktivita rozšíří dál (na území Číny...), připravte se na zdražování potravin, protože oni své potraviny budou muset zničit, tak jako to bylo po Černobylu... - zničí své potraviny, my jim budem dovážet naše,ale jelikož se zvýší poptávka, tak se zvýší i cena.
Stejně tak jde cena ropy nahoru, díky konfliktu v "arabském světě". Jestli to bude pokračovat, zhroutí se systém, lidi výjdou do ulic, budou nepokoje, z nepokojů války a to už budem jen krůček od proroctví: konec světa, takového, jaký jej známe.
Když se k tomu přidá pár přírodních katastrof, je vymalováno.
Hodně štěstí a spoustu sil v budoucích měsících. bude jen hůř a hůř.

Re: Atomová elektrárna

(illuminati, 12. 3. 2011 14:23)

Jinak vím, že technologie od černobylu jsou už jiné a dopad bude menší, ale i tak.
Může se to razantněji promítnout do Japonské ekonomiky a tím pádem i do celosvětové. (jen teorie)

2000 PN9 kometa - 13.Brezen.2011

(Radek ( Little Crow ), 12. 3. 2011 7:48)

2000 PN9 kometa ... VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=c19EOvZU1TY
PN9 kometa prave proleta nasi Slunecni soustavou a je blizko Zeme. Nekteri Indiani tvrdi, ze to je ( Kachina " Blue Star " prophecy ). " Jedno z jejich Proroctvi o navratu Tunkashili " Space agentura NASA upozornuje na to, ze muze dojit k zemetreseni a zaplavam. Coz se prave nyni deje. Podle jejich modularniho diagramu ma tato kometa proletnout nejblize kolem Zeme jiz zitra 13 Brezna 2011. Ma pry byt nejlepe videt zde na Americkem kontinentu. Za posledni 3 dny se tady deji ted divne veci s pocasim ! Pred 3 dnama zacal mohutny dest a den potom byly zase snehove bourky a napadlo hodne snehu a druhy den potom zase prselo a vsechno rostalo. Den se zda byt kratsi a je tady brzi sero a tma. " Matka Zeme se chysta na velike zmeny "

~ God bless you all ~

Little Crow

Re: 2000 PN9 kometa - 13.Brezen.2011

(Romeo, 12. 3. 2011 11:59)

Co říkáte na toto vyrování, napsané před třemi dny:
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=cs&sl=en&tl=cs&u=http://www.whatdoesitmean.com/index1457.htm&rurl=translate.google.com&anno=2&usg=ALkJrhjS0cNcwS3PvKb0yUg70bMAMzRJNw