Jdi na obsah Jdi na menu
 


Japonské ostrovy v ohrožení - potopí se?

16. 4. 2011

 

Jak dlouho bude Slunce vycházet nad Japonskem?

 

Pojďme se tak trochu s odstupem zamyslet nad informacemi, které nám jsou hlavními japan-flag.jpgmedii poskytovány: To, že je již radiace pod kontrolou je sice příjemná zpráva, ale neodpovídá situaci, kterou Japonská vláda posunula z pátého na nejvyšší, sedmý stupeň rizika.

A protože dochází současně k zamoření vzduchu i mořské vody a hustota osídlení je jedna z nejvyšších, je situace již klasifikována jako závažnější, než Černobyl roku 1986.

Japonsko informaci o zvýšení rizik na nejvyšší stupeň vydalo až téměř měsíc po události výbuchu reaktoru ve  Fukušimě, aby zabránilo panice. Dodnes nejsou vyjasněna veškerá rizika ani přesné postupy, jak bude situace dále řešena.

 

Další zpráva z RT NEWS:

 

 

Podívejme se nejprve na zajímavý trailer - upoutávku na film z  roku 2006, který nás láká na snímek "Japonsko se potápí" (Nihon Chinbotsu) a později si porovnáme, jaká je naše skutečná realita dnešních dní v Japonsku:

 

Pro doplnění uvádím ještě několik dalších katastrofických scén:

 

 

Nyní se pojďme podívat o kousek dále od samotné provincie Fukušima, konkrétně blíže k Tokyu, do města Chibo (v podstatě Tokijská zátoka).

Co se děje s pevnou půdou v hustě obydlených místech ve smyslu stability silně zavodněného podloží a ve vztahu k nekončícím zemětřesením, můžeme vidět v následujících videích - upozorňuji, že nejde o optický klam, půda se skutečně vlní jako moře a spodní voda se dostává z mnoha důvodů samovolně na povrch. Všimněte si náhlých změn poloh stromů, se kterými si tlak spodních vod a posuny půdy pohrávají jako se sirkami.

 

 

Další záběry ukazují pukající půdu a potrhané chodníky vlivem posunu podloží, přičemž lze spatřit další výrony vody, která nemusí být pouze z potrhaného potrubního rozvodu:

 

 

Souhrnné video níže propojuje nejprve ukázky z filmu z roku 2006 "Japonsko se potápí" a následují záběry ze skutečného života. Celé zemské podloží doslova plave a voda, která prosakuje odspodu, je slaná... Troufnu si udělat skromný odhad, že se zpevněné silnice začnou ve velkém propadat. :

    

 

Nyní se podívejme na jednotlivé stupně, frekvenci a sílu zemětřesení, které za poslední tři týdny prodělalo samotné Japonsko a přilehlé území. Jde již téměř o tisíc různých zemětřesení během této doby na různých, avšak v zásadě až podivuhodně přesně soustředěných místech.

Detaily a odkazy na zdroje pro vlastní simulaci nalezneme na konci článku, pouze doplňuji stručnou informaci, že každý bod představuje jedno konkrétní zemětřesení ve zrychleném sledu. Nenechte se prosím jakkoliv negativně ovlivnit hudbou či dějem, za chvilku uvidíme proč.

Poznámka: Je velmi zajímavé, že start přísně tajného vojenského plavidla s nikdy neurčenou misí ani na přímý dotaz prezidenta Obamy - Boeing X37B - byl plánován na 4.března 2011. Díky nepřízni počasí a potížím s regulačním ventilem vzlétlo plavidlo až v sobotu 6.března 2011. Drtivý zásah zemětřesení v Japonsku se přitom stal 11.března 2011. Další náhoda? Více viz tento odkaz.   

 

Co to má vše společného a co to znamená?

Velmi mnoho:  Může to znamenat, že se celé milé Japonsko pomalu, zato jistě posouvá a potápí k místu zlomu tektonických desek. Jak je uvedeno výše, nejde o zcela novou myšlenku, byl dokonce natočen film, který toto dokumentuje a jedny z prvních odhadů tohoto typu byly vysloveny již koncem 20. století  (A.Collier 1995)

Opět bychom si měli velice rychle připomenout, jak moc je důležité si hlídat naše vlastní myšlenky a jak rychle si jejich prostřednictvím projektujeme naší společnou buducnost.

Pokud milý pan Jules Verne exaktně předpověděl ve svých románech cesty po mořském jules_verne.jpgdně i lety na Měsíc a stalo se tak do posledního řádku, pokud se dopředu natočí film o celkovém zamoření Mexického zálivu výbuchem ropné plošiny a stane se tak do puntíku realitou v průběhu několika málo let, pokud se natočí film o výbuchu vulkánu a následném potápění a zkáze Japonska a děje se tak zcela obdobně rovněž, to už skutečně nejde o obyčejné náhody, nemyslíte? (pomíjím plány NWO)

 

Nepochybně jsme předpokládám již slyšeli o silné erupci japonské sopky Sakurajima dnes 16.4.2011 po 21.hodině tamního času:

   

 

Jestliže si tedy všichni budeme celým svým Srdcem a veškerou naší energií přát konec světa a apokalypsu nekonečných rozměrů, jsem přesvědčen, že nám jí Universum dá v určitém rozsahu velice brzo poznat - a již se tak více či méně děje.

Pokud naopak soustředíme energii našeho nejniternějšího vlastního vědomí tam, kam se chceme ve svém vývoji a blízké budoucnosti posunout, přijde právě tato alternativa.

Nikdo z nás určitě nechce trpět. Nenechme se proto ovlivňovat záměrnou negativitou nashromážděných mediálních zpravodajských spotů předchozího dne či celých pořadů, které nás dostávají do stále větších pocitů bezmoci či vleklých depresí - NAOPAK !

Placení reportéři, kteří fungují jako zcela seriozní hypnotizéři lidských mas, objevující se na všemožných televizních kanálech, konají svou práci nikoliv pro stranu dobra a celku, ale s jistým cílm a pouze pro určité skupiny.

 

Měl jsem osobní zkušenost s jediným dílem pořadu Turecké televize - Tisíc a jedna noc - příběh tajemné Šeherezády a věčně se soužícího pana Onura. onur-seherezada.jpgSeděl jsem z nějakého důvodu zády k televiznímu přijímači, pracoval přitom na svém notebooku a měl tak možnost tiše sledovat tváře několika diváků, kteří prožívali seriálovou epizodu společně.

Nevěřili byste, jak se jejich výrazy v  obličeji během sledování tohoto pořadu protahovaly nejprve do výrazu neurčitě kyselého, později zatrpklého, pak do fáze výrazu téměř breku, beznaděje, zoufalství a očividného utrpení z nenaplněného setkání hlavních protagonistů.

To vše samozřejmě podbarveno hudebními tématy východního světa ve specifických stupnicích. Když film skončil, tvářili se všichni, jako by jim snad umřel někdo blízký a s tímto pocitem se rozešli do večerního života.

Kolik pozitivní energie, elánu a chuti do dalšího konání z bezvýchodné situace v seriálu to celé skupině vzalo, mi skutečně následně několik z nich osobně potvrdilo. Když nám někdo bere naději, bere nám i naši víru v sebe sama a to je právě ten nejtěžší projev námi dobrovolně akceptovaného otrokářství. Ještě že nás z této letargie vytrhnou všudypřítomné a neskutečně vlezlé reklamy

Naše čisté vědomí je účelově deformováno od pozitivního přístupu k negativnímu či pro silnější povahy alespoň k neutrálnímu postoji. (samozřejmě pomíjím sekundární efekt tohoto seriálu - postupné přípravy na Islamizaci obyvatel Evropy, která se již díky populační krizi děje)

 

Čím dříve se naučíme podobné pokusy vědomě odmítat - tím vůbec nemyslím strkat hlavy do písku - ale naučit se prostě filtrovat a vnitřně a postupně navenek odmítat to, co sami two-earths.jpgchceme či nechceme a pokračovat stále po své čisté linii bez ohledu na negativní snahy okolí, tím dříve se nám bude žít šťastně a zcela nezávisle.

Jsem stále více přesvědčen o tom, že toto je právě ono Mayské tvrzení o rozdělení na dvě planety Země - jedna, která zůstává v područí a ve strachu a druhá, která vzniká jako Nová - myšlením a přístupem Svobodná země.

 

Přeji všem milým čtenářům, ať jsme všichni  co nejdříve svým rozhodnutím a přístupem platnými členy rodiny Země Nové - té zcela svobodné.

 

Mnoho štěstí Aridan

 

________________________________________________

 

Související odkazy: 

Zemětřesení - mapa Japonska simulace - http://www.japanquakemap.com/

Celosvětový pohled na nebezpečné události - http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php

Zajímavé video Benjamina Fullforda:

A na závěr informace o tom, co bylo vysíláno v Japonských televizích po výbuchu, kdy měl být ihned nastaven kritický stupeň míry rizika:  http://s1215.photobucket.com/albums/cc506/2010TheCountdown/Movie/?action=view&current=YouTubeHasBeenRestrictedInJapanALastMessageSentOu.mp4

 

Komentáře

Přehled komentářů

OSUD

(Realtoltek, 16. 4. 2011 21:01)

Vsechno uz je naplanovano probiha uz jen zaznam.

Re: OSUD

(Tomáš, 13. 5. 2011 11:17)

Budoucnost je v součastnosti hodně nejistá a každý z nás má tu svojí ve svých rukou. Myslím tím, že kdo se vymlouvá na osud, nechce nic dělat pro to, aby jeho budoucnost byla taková, jakou si jí představuje.

Zemetrasenie posunulo Japonsko, ulice sa zapĺňajú vodou

(Zenko.Idane, 10. 5. 2011 22:23)

http://www.aktuality.sk/clanok/186818/zemetrasenie-posunulo-japonsko-ulice-sa-zaplnaju-vodou/

Jak se to asi stalo

(Zenko.Idane, 5. 5. 2011 23:07)

http://www.mojevideo.sk/video/e13c/japonske_tsunami_ako_sa_to_stalo.html

pořád se to mele

(Zenko.Idane, 3. 5. 2011 21:36)

http://www.youtube.com/watch?v=YVFQtG5w1no&feature=watch_response

Podvodní mikrofony zachycují zvuk obrovského zemětřesení v Japonsku.

(Zenko.Idane, 17. 4. 2011 21:20)

http://www.osud.biz/priroda/podvodni-mikrofony-zachycuji-zvuk-obrovskeho-zemetreseni-v-japonsku/ , http://www.youtube.com/watch?v=Jf6VMon-1Tg&feature=related

Opakování historie

(Akyč, 16. 4. 2011 21:18)

Jestliže se Japonsko opravdu potopi,za několik set let z něho zůstane jen mýtus, stejně jako Atlantida, Lemurie nebo Gondwana.Atlanťané též byli ve své době technologicky nejvyspělejší národ planety,ale této katastrofě též nedokázali zabránit. Který stát si vezme zbývající Japonský národ k sobě,ten vlastně vyhrál velkou soutěž, už jsem zaslechl že by to snad mohl být náš bývalý Velký Bratr. Souznění všem AK