Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bludné planety a transformační změny na Zemi

28. 5. 2011

 

Změny naší planety se urychlují

 

V předchozích článcích jsme si popsali několik základních informací o probíhajících změnách na naší mateřské planetě Zemi a zároveň jsme se dotkli i pozorování španělských astronomů, kteří objevili obrovské plynné těleso, které se postupně blíží k naší Sluneční soustavě.

 

Někteří z nás mohou prožívat nadšení z nadcházejících změn, jiní naopak zažívají cosi jako obavy z toho, co bude dál a nejistotu, čemu lze na naší životní cestě graph-blue.jpgvlastně věřit a co má proto hlubší smysl?

Máme snad věřit soukromě vlastněným médiím, která většinu těchto zpráv negují, zlehčují a zesměšňují anebo občas přečíst nějakou tu zcela „šílenou“ úvahu na alternativních webech?

 

Volba, čemu skutečně věřit, je na každém z nás, každopádně média slouží stávajícímu Systému moci k tomu, aby svou nekonečně aktivní činností ve dne i v noci pomohla udržet a podpořit potřebné finanční toky a konzum v plném chodu jak se očekává, zatímco alternativní weby se snaží ukázat Pravdu, případně její jiné formy projevu a nastínit naši skutečnou realitu.

 

Vzácné shody

Co však v případech, kdy se úvahy alternativních webů začínají s posledními vědeckými objevy a poznatky vzácně shodovat? Co dělat, když se mluví sice jinými termíny resp. rozdílnými slovními útvary, ale v zásadě o totožných věcech?

Jsme tolik názorově rozděleni nebo jen trváme na zbytečně přísné a někdy až hloupé terminologii a zaslepené Pravdě?

Posouzení a volný výběr ponechám na čtenářích samotných, každopádně myslím, že následující řádky budou pro mnoho z nás velmi podnětné…

 

Objevy astronomů

Astronomové totiž objevili minimálně deset obrovských planet přibližně velikosti Jupitera, které můžeme bez obav nazvat planetami bludnými, neboť mají velice excentrickou dráhu oběhu (srovnej s legendární planetou Nibiru), resp. nemají v podstatě pravidelnou oběžnou dráhu – či chceme-li orbit – žádnou. planet-no-orbit.jpg

Konkrétně pan Alan Boss z Carnegieho institutu ve Washingtonu říká, že byl nalezen přímý důkaz mnoha planet, které mají obrovské rozměry, plynný charakter a prolétávají si zcela bez „dohledu“ napříč všemi možnými planetárními systémy.

Dále doplňuje, že každá hvězda jich má dokonce několik, což znamená, že je těchto bludných či excentrických planet v podstatě zhruba desetkrát více, než samotných hvězd… Více v průvodních odkazech pod článkem.

Co to pro nás nyní může znamenat?

Celkem mnoho.

 

Kometa Elenin

V první řadě se informace potvrzené vědci nápadně shodují s informacemi uveřejněnými ve článcích dříve. V tuto chvíli se k nám totiž skutečně blíží kosmický útvar, který je nazván dle svého objevitele Elenina – „kometa“ C/2010 X1 Elenin, o které jsme si již psali i dříve - například zde.

Její nejtěsnější průlet ve vzdálenosti 0,232 AU (astronomické jednotky = vzdálenost Země od Slunce) se očekává přesně 17. října 2011 a simulovat si její průlet můžeme v tomto odkazu: 

http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=elenin;orb=1;cov=1;log=0;cad=1#cad 

Vědci dokonce potvrzují, že k nám bude natolik blízko, že její přiblížení se již projeví na rozdílech intenzit gravitačních polí našeho Měsíce i planety Země.

 

Jde však o běžnou kometu jako takovou? Jde skutečně o obyčejnou kometu, asteroid, malé či velké vesmírné těleso nebo jde spíše o něco jiného, co se sami bojíme jen vyslovit nahlas?  Jde snad o legendární a záhadnou planetu Nibiru i s jejími měsíci…?

 

volcano-iceland---houses.jpgMyslím, že je velice férové zmínit, že současné katastrofy, jsou jakousi něžnou předehrou blížících se změn, které dle všeho mají teprve nastat.

Očekávat lze zvýšený výskyt záplav a potop, aktivity dalších vulkánů, které se díky rozdílným tlakům zemských desek postupně probouzejí, vyšší četnost zemětřesení i bleskových uragánů napříč celým světem.

Dlouhodobě nestabilní počasí, společně s možností fyzického posunu pólů planety Země díky zvýšené aktivitě Slunce, nás dnes již nejspíše vůbec nepřekvapí.

 

Nic se neděje?

Někteří vědci se hrdě bijí v prsa a stále velice zatvrzele a přesvědčivě tvrdí: „Jaké změny? Co všichni blázníte? Ty budou trvat tisíce let a není se čeho bát!“

Nebo jiní rovněž zaslepeně říkají: „Tyto změny bychom byli schopni sledovat řady let či minimálně měsíců…“pat-a-mat.jpg

Opravdu?

Opravdu jim lze věřit?

Skutečně můžeme tyto výroky považovat za naprosto seriózní a vážné?

Ano, přípravy na změnu mohou trvat třeba stovky let, ale změna samotná proběhne za pouhý miniaturní zlomek doby těchto příprav. Stejné je to s přípravou na příchod nového života a porodem samotným.

Musí jít naopak o proces velice rychlý a jednoznačně řízený, jinak vše zúčastněné zbytečně a dlouze trpí. Více o těchto úvahách v článku: Novorozenec umírající do života a souvislost s 2012. 

 

Přiložené video

Ale dosti dalších slov, posuďte sami osobní zkušenost jedné konkrétní osoby. Na videu níže vidíme záběr dlouhý několik minut z kanadských železničních sítí a můžeme sledovat dravost a rychlost, s jakou se roky stabilní prostředí náhle změnilo ve zcela jiný krajinný ráz.

Samotný svědek a kameraman této „náhlé“ proměny během ní málem položil svůj vlastní život, kdyby včas neutekl. Zkusme si na závěr představit, co by se asi tak stalo, kdyby po této náhlé změně, kde v podstatě koleje volně visí ve vzduchu nad nově vzniklou mohutnou řekou, projel plně naložený vlak se třemi sty pasažéry…

 

 

Mnoho štěstí Aridan

_______________________________________________________________

Související odkazy:

http://news.yahoo.com/s/ap/20110518/ap_on_sc/us_sci_wandering_planets

http://us.rd.yahoo.com/dailynews/ap/ap_on_sc/storytext/us_sci_wandering_planets/41520774/SIG=10ndd620q/*http://www.nature.com

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zachovejte klid prosím!

(Živé Světlo, 28. 5. 2011 23:27)

Ano, Niburu se skutečně blíží, ale nyní právě dochází k transformaci této sluneční soustavy, čili i planety Země do vyššího projevu existence, čili do vyšší frekvence, které je mimo dosah gravitačních polí Nibura. Více podrobností naleznete zde: http://www.inner-light.ning.com/forum/topics/aa-michael-svetelne-frekvence
Takže ti kteří se svým vědomím zaměří a ukotví v dimenzi páté, tak těch se průlet Nibura nebude nijak negativně týkat, neboť se přeladí na jinou, vyšší úroveň existence, čímž z dosahu gravitačních sil Nibura zmizí. Funguje to podobně jako když si na TV. přijímači naladíte jinou stanici na jiné frekvenci, s jiným programem. Takže se začněte soustředit na to jak se přeladit na vyšší úroveň existence a ne na to co by se mohlo stát kdyby: … :-)
Nastává transformace a vzestup hmotné struktury do projevu tekutých světelných krystalů, čili z naší planety (a všeho co na ní a uvnitř ní je), se stává hvězda. Více na: http://www.inner-light.ning.com/forum/topics/nastava-transformace-a-vzestup

Re: Zachovejte klid prosím!

(Paia, 30. 5. 2011 0:38)

čoveče, ty si hlavně najdi, jak se ta tajemná planeta píše, 3x jí máš blbě...

Re: Re: Zachovejte klid prosím!

(pittrrsss, 1. 6. 2011 16:18)

:D

Re: Re: Zachovejte klid prosím!

(Andrésa, 15. 7. 2011 11:08)

Copak na tom záleží?? to jsem přesně ty hlouposti, které zde řešíme a jim podobné :-)

Re: Zachovejte klid prosím!

(wivo, 30. 5. 2011 16:28)

živý světlo, nebereš drogy? :-)))
Člověk kterej se inkarnoval sem dolu jako reakce na jeho předchozí činy respektive jeho akci se jen tak zbůhdarma dostane do do pátý dimenze? jako že je mu jen tak odpuštěno a všichni - i ti kteří neumí v tom světě žít, neví že myšlenkami pomáhají onen svět tvořit - tak najednou se tam přetransformují? No, tak to by si všemohoucí pustil do domu pěkný hovádka :-)))))
Víš co je to zákon zachování energie? nebo zákon akce a reakce? Asi moc ne když když si to představuješ jak Hurvínek válku :-))))

Karel drogy nebere, ten si šetří hlas... :-))))

Re: Zachovejte klid prosím!

(Živé Světlo, 1. 6. 2011 18:51)

Více podrobností na: http://www.inner-light.ning.com/profiles/blogs/jakou-mame-vizi-nove

zajímavé

(Zenko.Idane, 14. 6. 2011 16:35)

https://www.youtube.com/watch?v=dV0HgZ4Vkno&feature=player_embedded#at=14

Earthquakes rock Christchurch, New Zealand

(Zenko.Idane, 14. 6. 2011 16:30)

http://www.cnn.com/2011/WORLD/asiapcf/06/13/new.zealand.quakes/index.html?hpt=hp_bn2

Francie podporuje Španělsko

(Zenko.Idane, 3. 6. 2011 14:39)

http://www.youtube.com/watch?v=6-nR7dk2SNs , Pro všechny ve skupinách!!! - Důležité sdělení!!!

4.6.V sobotu na náměstí v Praze, nebo i v ostatních městech proběhne shromáždění, kde se lidi sejdou kvůli nesouhlasu se systémem!!! Nejsme žádná politická strana ani skupina prosazující nějaký jeden zájem!!! Jsme skupina lidí, kde se respektuje názor a pohled na problémy, každého jedince!!! Každý má právo promluvit, každý má právo sdělit, co jej štve!!!

Re: Francie podporuje Španělsko

(gandy, 3. 6. 2011 15:59)

Ano je nejvyšší čas promluvit. Bohužel jednotlivec se umlčí velice lehce. Většina mladých lidí ví, že něco je špatně, že je něco nad námi ( tím nemyslím nějakou vyšší moc, ae spíše ty, co sou ve svém teplém křesílku a nepřímo i přímo řídí vše co se děje). Lidi vzpamatujme se, člověk sice potřebuje systém, ale systém potřebuje kvalitní vůdce co nemyslí na sebe a svůj profit, nýbrž na ostatní, na kvalitu života a na základní potřeby kterých by se člověku mělo dostat at je z kama chce a at ma jakoukoli barvu pleti .. dyt ty rozdíly mezi námi nás vlastně spojují v jeden velký celek. Proto bych řekl že síla je v nás lidech, je nás předse 6 miliard .. a 1% lidi si nezaslouží mít tu moc dirigovat ostatní a žít si na "vysoké noze" na úkor druhých, často bezbraných jedinců kteří měli tu smůlu a narodili se tam, kde není ani čistá voda.. místo financování vojenského průmyslu a zastrašování běžných lidí by měli peníze téct na rozvoj a obnovu těchto zemí, už jen na to aby měli tu čistou vodu .. samozřejmě "úklidem" by se mělo začít první v naší domovině a po sléze nabádat lidi v ostatních státech aby se zamysleli co je vlastně důležité. Bohužel každý si hledí jen toho aby měl v pátek na své pivo :/ .. proto doufám, a apeluji na lidi kterým zůstal zdravý rozum a vidí že je něco špatně, pomožme téhle možná největší změně co se v poslední době udála (stane) jen svým vyjádřením názoru na veřejnosti ;).

S pozdravem : Gandy

prej shromáždění :-))

(wivo, 10. 6. 2011 13:47)

Zase jsem měl pravdu.. Já za to hold nemůžu..Jak rád bych se mýlil..
Když řeknu TADY ZMĚNU NEČEKEJTE, LIDI JSOU AŽ PŘÍLIŠ PŘIPOSRANÝ RESPEKTIVE LÍNÝ, nebo LIDI VYJDOU DO ULIC AŽ S VYPNUTÍM TELEVIZE tak to tak hold bude (a opět mě činy občanů nepřesvědčily že se mýlím)

Stejně je to se stávkama. Jen si všimněte, že když končí původní pracovní doba, tak většina stávkujících jde domu jako když má "PO ŠICHTĚ"
Pak teprve přijdou televizní reportéři a Ejhle ve zprávách stávkuje 50 lidí!!! NO JO, TAK TO ŠLO ASI VO HOVNO řekne si každej druhej Pepa doma s ovladačem v jedný a pivem v druhý ruce a přepnutím na nějakou sračku si viditelně oddechne.

Proto jako Nostradamus předpovídám: Tady k žádný změně bezprostředně NEDOJDE. Za 10 let až bude další generace (snad už ne tolik líná) řešit existenční otázky, pak bych to viděl reálněji.

Co z toho bude?

(Zenko.Idane, 3. 6. 2011 0:11)

Nejnovější video k tomuto tématu ,http://www.youtube.com/watch?v=64bFGD1qdaM&feature=feedu , A něco z nejnovější filmové tvorby nebo spíše televizní seriálové, http://www.youtube.com/watch?v=5cqA8puV15c&feature=channel_video_title , je to ze sriálu The Event který odvysílala americká tv, http://www.edna.cz/event/serial/ , Tak se ptám co z toho asi bude?

Videa z protestu ve Španělsku

(Zenko.Idane, 2. 6. 2011 17:46)

totalitní a brutální zpusoby policie. videa ukazují jak se zachází z lidmi. no je to síla., http://www.youtube.com/watch?v=NlAj4zPAglQ , http://www.youtube.com/watch?v=8pe_3-2u35g , kdo chce at šíří tyhle videa dále at to lidi vidí.

Kolaps moderního světa v plném proudu

(Zenko.Idane, 2. 6. 2011 15:31)

Zajímavý článek , http://www.czechfreepress.info/tema-tydne/mike-adams-kolaps-moderniho-sveta-v-plnem-proude

kometa nebo nibiru?

(Zenko.Idane, 2. 6. 2011 14:52)

Našel jsem dokument kde se zřejmě hovoří o této kometě nebo planetě, neumím to přeložit ale podle ukázek ve videu už o této věci vědí někdy od roku 1983? nedokázal by to někdo přeložit? Zde jsem to nahrál , http://www.ulozto.cz/9202806/kometa-elenin

Hold Islandu aneb fakta o revoluci, která nastartovala nejen Španělsko

(Zenko.Idane, 2. 6. 2011 2:04)

Média nás zásobovala do posledního detailu o nepokojích v Egyptě a Libyi. Mlčela však o revoltách a příkladné ukázce občanské revoluce, které se odehrály před dvěma lety na Islandu, kde občané donutili odstoupit vládu a přepsat ústavu. http://ee.dunres.sk/clanky.php?id=2645

Trošku off-topic

(Patrik, 30. 5. 2011 22:15)

Hezký večer, jak jsem již zmínil v nadpisu, toto je trošku off-topic. Chtěl jsem se jen zeptat diskutujících na názor na demonstrace ve Španělsku? Nemáte někdo nějaké podrobnější informace? Mocní se asi bojí, tak neuvolňují skoro žádné informace, vše je plné pouze těch okurek. Za jak zlouho tyto demonstrace dorazí z Egypta a Španělska do ČR? Mnoho štěstí

Re: Trošku off-topic

(wivo, 31. 5. 2011 8:40)

ačkoliv se budou mocní snažit tutlat dění ve Španělsku jak se dá, jen to ve finále prokáže jejich strach a pokrytectví. Taky to Španělsko už nějakou dobu sleduju a jen to potvrzuje, že všechna média jsou ovládána neboli koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Nezbyde ti nic jiného než se po zdrojích pídit sám. zde je překladač: http://www.online-slovnik.cz/prekladac
a zde nějaké informace: http://www.globalpost.com/dispatch/news/regions/europe/spain/110526/spain-protest-demonstration-unemployment-spanish-economy
sice je zapotřebí si ten překlad trochu srovnat v hlavě, ale jádro věci se z toho pochopit dá.
docela důležitá informace v článku se týká toho, že se lidé domluvili prostřednictvím sociálních sítí.

Re: Trošku off-topic

(wivo, 31. 5. 2011 9:29)

koukám že i okrajově u nás - http://www.ct24.cz/ekonomika/125603-spanelsko-vre-prichazi-po-arabskem-jaru-evropske-leto/

Re: Re: Trošku off-topic

(Patrik, 31. 5. 2011 15:58)

Paráda, díky moc i za ten překladač, sice jej nepotřebuji, ale jiní možná ano ;) Jdu si trošku počíst.
Mnoho štěstí