Jdi na obsah Jdi na menu
 


2012 – fakta a jejich zastírání aneb přeci by nám nelhali

26. 5. 2010

Dosavadní zkušenosti s kladením jednoduchých otázek.

Ten, kdo se neptá, se nic nedozví a ten, kdo se nic dozvědět nechce, se ptát nebude do doby, dokud se ho to nebude osobně týkat.  Složité?  Vůbec ne – prostá logika a osobní zkušenost.

Protože jsem odjakživa člověk zvídavý, ptám se na mnoho věcí bez ostychu. Většinou se také dost dozvím. Rád mám určité – řekněme kritické – záležitosti Obrazeks předstihem dopředu alespoň promyšlené a připravené alternativní varianty, protože nikdo z nás určitě nemá rád nepříjemná překvapení bez řešení a jakékoliv jiné možnosti (pozor na Zákon přitažlivosti). Je jasné, že se v životě člověka nedá vše dopředu stoprocentně plánovat, ale mít situaci v rámci možností pod vlastní přiměřenou kontrolou, je předpokladem alespoň dílčího úspěchu. Pokud má začít pršet, je přeci rozumné vzít si na cestu deštník, že?

Zaujala mě proto velmi pozitivní zpráva o konečně přesných a správných předpovědích počasí, užitím supermoderního počítače, kterým byl v průběhu měsíce ledna tohoto roku (2010) vybaven náš Český hydrometeorologický ústav.

Jedná se o extra výkonný japonský výrobek – vektorový superpočítač s označením NEC SX9, s operační pamětí jeden terrabyte, výkonem 1,6 terraflops, podpořený navíc dvěma dalšími podpůrnými servery NEC Express 5800R140-a4, který celkově zvládá vykonávat miliony operací týkajících se informací o stávajícím průběhu počasí na mnoha místech naší planety najednou. Viděl jsem v tom úžasnou příležitost k přesné predikci takových záležitostí jako povodně, krupobití a nenadálé přílivové srážky, varování před prudkými změnami počasí a extrémními výkyvy teplot či proudění vzduchu. Uplatnění by ocenili zejména obyvatelé nejvíce zasahovaných oblastí naší republiky – konkrétně tolik populární a drastickými povodněmi pravidelně trápená severní Morava. Jak se mimo jiné píše v článku na informačním serveru idnes.cz  ze dne 22.ledna 2010 zde http://technet.idnes.cz/zvrat-v-predvidani-pocasi-superpocitac-bude-varovat-cesko-pred-povodnemi-1r5-/tec_technika.asp?c=A100122_132235_tec_technika_vse

Letošní výsledky zkázy povodní a záplav (závěr května 2010) například kolem již tolik populárních a diskutovaných Troubek, kde se události po symbolických třinácti letech beze změny zcela zopakovaly, mě přivedly k otázkám CO naše vláda či obce samotné udělaly pro ochranu života, zdraví a majetku samotných občanů a celé obce? Co zároveň přesného vypredikoval úžasný superpočítač?

Evidentně NIC – žádné hráze ani protipovodňová opatření, žádná simulace pohybu obrovských vodních mas, jen obvyklá hra na nervy nebohých účastníků zkázy a čekání na to „až voda zase opadne“, spojené s úžasem nad tím, jak nás překvapila tentokrát. Že by nám nějak výrazně pomohla meteorologická předpověď s pomocí superpočítače v rozsahu investice několika milionů korun, Obrazekrovněž nějak zásadně poznat nebylo. Jak tedy plní dopředu slibované funkce? Strohé konstatování faktu, že ve dne je stále ještě větší světlo než v noci a že bude na území Moravy vydatně pršet i nadále, nic víc, nic míň.

Systém NEC SX9 funguje především na základě sběru dat získávaných ze satelitů, geostacionárních a jiných družic (meteosatelitů). Protože americká NASA i rozliční astrofyzikové předpovídají maximální sluneční aktivitu kolem roku 2012 až 2013, což je přesně v souladu se solárními maximy probíhajícími každých cca 11 let – to má být dokonce v tomto období ještě o 50% vyšší, než dočasná naměřená maxima – je velice pravděpodobné, že elektromagnetické vlivy na naší planetu úměrně tomu narostou logicky rovněž.

Vzít tyto náležitosti velmi vážně v úvahu je nutné zejména s ohledem na skutečnost, že Slunce tvoří téměř 98% hmoty celé naší Sluneční soustavy a má tudíž jednoznačně dominantní vliv na všechny obíhající planety, naší Zemi nevyjímaje. Detaily zde /clanky/puvod-a-historie-cloveka/strucna-historie-kosmu

Nebudu uvádět celý autentický záznam mého „dialogu“ a korespondence s odpovědnými osobami, které bohužel vůbec netuší, jaké fiasko může v nejbližší budoucnosti nejen jejich projekt, ale celé lidstvo naší planety potkat. Obvyklá doba doletu částic uvolněných ze Slunečních erupcí na naší planetu jim totiž trvá několik hodin, ovšem poslední měření ukázala, že stejné částice se jsou schopny dostat na naší Zemi za méně než 15 minut. 

Co to znamená prakticky? Že jejich rychlost se limitně blíží rychlosti světla a že máme pouhých 15 minut na „schování“ všech našich satelitů do stínu planety Země – což je v současných podmínkách naprosto nereálné a hrozí tím pádem rozsáhlá kolize celého bezvadně fungujícího satelitního systému.

Nabízí se proto samovolně položit zásadní otázku na záložní variantu a řešení tohoto případu enormních slunečních erupcí s ohledem na přísun dat do superpočítače NEC SX9, neboť to může v konečném důsledku znamenat vyřazení fungování špionážních, telekomunikačních, navigačních i meteorologických satelitů, případně obrovský výpadek proudu – blackoutu – na velké části zasaženého světa vyvolané obrovskou elektromagnetickou bouří – rozvodné sítě nejsou mimo jiné vůbec chráněny proti zásahům zvenčí – v minulosti se již prokazatelně stalo vyhořením obrovských rozvodných transformátorů.

Nedovedu vyjádřit slovy, jaké bylo mé rozčarování, když jsem obdržel odpověď Obrazektypu palubní posádky lodi Titanik – Don’t Worry, Be Happy…  Neboli posádka i pasažéři šťastně tancují a hudba hraje dál, vše je naprosto pod kontrolou a není proto co řešit. Nejsmutnější na tom je skutečnost, že osoba odpovědná za vedení celého projektu a tím pádem správce celého úkolu implementace znalá problematiky, evidentně vůbec netušila, na co se vlastně ptám a že něco takového vůbec může nastat. Nejen proto byl můj mail přeposlán se žádostí o odpověď níže podřízeným, kteří dle očekávání a předpokladů profesionálně zareagovali…  

A v tom přišlo největší překvapení.

Netrvalo totiž dlouho a v mediích se objevila níže přiložená zpráva o ZCELA nefunkčním komunikačním satelitu, který byl zasažen elektromagnetickým impulzem ze slunečních erupcí, nyní vůbec nereaguje na řídící instrukce ze Země a je proto zcela neovladatelný. Na orbitu kolem Země tvoří další nebezpečné kosmické smetí, které se bude muset nejspíše násilně shodit na Zem, resp. nechat shořet v atmosféře. Detaily zde http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/199314-komunikacni-satelit-se-vymkl-kontrole-a-ohrozuje-dalsi-zarizeni-na-orbite.html

 

Co víc a co dál? Má další komunikace po čtyřech měsících odmlky již neproběhla, neboť mailová adresa byla vyblokována a odeslaný mail skončil někde v mailovém koši našeho státního meteorologického ústavu jako obtížný SPAM…  Celkem smutné, co říkáte?  Alespoň vidíme, kam se příště již nemusíme obracet s dalšími podnětnými dotazy, které navíc mohou samotným pracovníkům pomoci lépe fungovat a preventivně se dopředu připravit, neboť nikdo z nás určitě nevíme a ani nestíháme vnímat všechno…

Pracoval jsem v minulosti pro lokální české společnosti i nadnárodní světové Obrazekkorporace stejně tak mám osobní zkušenost s naší Českou akademií věd a umím se proto velmi dobře vcítit do pocitů plně přetížených pracovníků, kteří nemají volného času nazbyt na všetečné dotazy otravných šťouralů. V tomto případě se však zapomíná, že se jedná o státní instituci, která má sloužit NÁM všem, běžným občanům a daňovým poplatníkům, kteří mají plné právo se ptát a mají jasný důvod požadovat alespoň vstřícné odpovědi, které nám ve finále vysvětlí, že jsme bohužel stádo nebohých ovcí, jehož úkolem je starat se pouze o čerstvě rostlou zelenou trávu a tu suchou je lepší ignorovat. (slovo občan vzniklo nejspíše od slovního základu obec, ovšem výraz ovčan je v mnoha případech daleko příhodnější)

 

Nevadí, jsem člověk životem ošlehaný, který se nebojí snad už ničeho, kromě masové fanatické hlouposti, negativity, ignorace faktů a zakrývání pravd.

Během posledního řádově půl roku jsem měl rovněž příležitost zeptat se na související záležitost s naším, před očima se drasticky měnícím počasím, i našich několika astronomů – více či méně mediálně známých.

Mé konkrétní dotazy směřovaly na vesmírné těleso, konkrétně tolik diskutovanou Planetu X, která byla za mohutného poprasku objevena v roce 1983, následně bylo masám vysvětleno, že se jednalo o omyl (detaily například zde /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo_-teleskopy_-nibiru-a-vznik-cloveka ), přičemž bylo nedávno opět veřejně konstatováno (březen 2010), že naše Slunce má své dvojče, takzvaného hnědého trpaslíka, který byl identifikován i se svými obíhajícími několika měsíci, je několikrát větší než Jupiter, má stejnou oběžnou dráhu jako právě tolik diskutovaná Planeta X a dokonce je 1,5 světelných let od nás. Pokud bude jeho rychlost rovna rychlosti světla, uvidíme se skutečně brzy. Tato planeta je známá již od roku 1974, kdy ji poprvé odhalil Zacharia Sitchin – název planety tehdejších Summerských obyvatel zněl Nibiru. Dnes je stejná záležitost ukryta pod méně děsivým řeckým výrazem Nemesis (dále například Iris, Hercolubus, Isis…). Detaily zde http://www.space.com/scienceastronomy/nemesis-comets-earth-am-100311.html  

Projevy jejího přiblížení se k naší ObrazekSluneční soustavě jsou stále více zjevné především na drastických změnách v chování počasí a celosvětovém nárůstu počtu zemětřesení, sopečných aktivit i přílivových vln a nenadálých přívalových srážek, sněhu či krupobití i tam, kde v životě sníh nikdy neviděli. Změny se samozřejmě nedějí pouze na naší malé planetě Zemi, ale vlivy takto obrovského tělesa jsou patrné spolu s nárůstem vibrací napříč celou naší galaxií, jak je uvedeno zde: /clanky/2012---rok-transformace/oteplovani-planety-zeme-nebo-cele-galaxie_

Vše samozřejmě důkladně monitoruje NASA a události jsou bohužel přesně v souladu s proroctvími o 2012 – jen nám není tak lehce umožněno je položit do všech provázaných souvislostí a vidět věci jako jeden souhrnný celek. Detaily proroctví například zde /clanky/2012---proroctvi

V jednom případě jsem dostal hned několik zamítavých, bagatelizujících a skeptických odpovědí, které měly týž náboj, jako odpovědi z ČHMÚ - vše je v pořádku a naprosto pod plnou kontrolou, nic se neděje, nějaký fantasta někde něco zveřejní a ostatní hned blázní a vyšilují.

V druhém případě jsem k mému úžasu obdržel poměrně vstřícnou odpověď, která slibovala dokonce osobní setkání a probrání těchto záležitostí tváří v tvář – ovšem tím vše také zdvořile skončilo. Žádná další odpověď na bezpočet mých mailů již nikdy nedorazila i přes jejich doručení. Že by se o něčem nesmělo mluvit a dokonce ani nad něčím přemýšlet?  

Obrovská chyba – projekce našeho globálního vědomí do naší reality má obrovskou pozitivní (dnes však díky mlčení a neznalosti bohužel negativní)  sílu a moc.   viz /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/energie-slova-a-myslenky-

Nezbývá, než si položit zásadní otázku: PROČ se nám toto děje a proč je široká veřejnost považována podobnými ústavy (zastoupená dle všeho informovanými osobami, které jsou nejspíše interně vázáni slibem mlčenlivosti z důvodů nešíření chaosu a zbytečné paniky), za skupinu mírně řečeno bytostí se sníženou vnímavostí či snad zcela zatemnělými smysly, kteří si nedokážou dát dohromady, že spojením čísel 1 a 1 nevytvoříme nikdy 2, ale vždy pouze 11.

Můžeme se uklidnit konstatováním, že dělají jen to, co musí, protože každý má svého nadřízeného, který podepisuje jeho výplatu – ovšem můžeme doufat, že i tito v podstatě námi všemi placení „žoldáci“, mají své vlastní vědomí a svědomí (které se rovněž vyvíjí a pracuje na nich samých) a budou nakonec ochotni vyjít s ukrývanou pravdou ven. Čím později, tím budou následky horší – pro nás všechny.

 

Jako příklad uvedu bývalé pracovníky NASA a osoby z tajných vojenských (top secret black) operací, kteří z hlubokých vnitřních pohnutek nyní v hojném počtu bez ohledu na rizika vystupují jako informátoři široké veřejnosti (někdy samozřejmě jako cílení dezinformátoři), uvedu pro například populárního astrofyzika Michio Kaku http://www.youtube.com/results?search_query=michio+kaku+solar+storm&search_type=&aq=f

 či paní doktorku  Claudie Haignére – vědecká pracovnice a první francouzská Obrazekkosmonautka (1996 na lodi MIR a v 2001 na ISS - International Space Station), která proslula svým hlasitým, hluboce emotivním výkřikem: „Země musí být varována !“  (Přesné vysvětlení před čím má být varována, se nám však již nikdy nedostalo, nicméně oficiální media tuto zprávu reportovala jako náhlé pomatení a údajný pokus o sebevraždu předávkováním léků. Uvažte sami – pokud někdo chce Zemi před čímkoliv varovat, vykoná hned jako první věc po přelomovém objevu pokus o vlastní sebevraždu? Určité věci prostě musí zůstat před veřejností utajeny)

Rád bych se pletl, ale vnitřně již delší dobu cítím a stále více se přesvědčuji, že naše stávající naivita a důvěra v odpovědnost a upřímný férový přístup jednotlivých elit a klíčových vůdčích skupin na všech úrovních, které mají přístup k životně důležitým informacím a z mnoha zištných důvodů nám je odpírají, bude postupně nahrazena nejprve masovým znepokojením, rozladěním, zklamáním a nakonec jasným a pevným rozhodnutím s vědomím skutečnosti, že si v otázce našeho dalšího vývoje bohužel musíme poradit jen my sami a že je vlastně už vůbec nepotřebujeme. Dostupnou techniku i vědomosti na to dnes již máme k dispozici a skupiny podobně smýšlejících odborníků se dnes již samovolně formují napříč celým světem.

Proto je z dalších diskusí a přesvědčování o tom, co je a co není pravda, raději prostě vynecháme, neboť stávající společnost se bude snažit držet daných zákonitostí, struktur a stanovených pravidel starého světa i za cenu vlastní sebedestrukce. (což je zcela v souladu s Mayským proroctvím o „dvou Zemích“ – jedna bude ponechána a druhá půjde dál. Detaily například zde: /clanky/2012---proroctvi )

 

Mnoho štěstí Aridan 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář